Garnier, Fructis, Goodbye Damage, All-in-one Leave-in 10 in 1 (Krem bez spłukiwania 10 w 1)

Krem bez spłukiwania 10w1
Formuła zawiera ekstrakt z olejku z owoców amli, płynnych protein roślinnych białek z cytryny** i witaminy B3 i B6. Rezultat 10 w 1: Włosy stają się mocniejsze, gładsze, chronione przed temperaturą do 230°C* i uszkodzeniami.
Nieklejąca się, lekka formuła.
*Test instrumentalny: temperatura urządzenia do stylizacji na gorąco.
** Pochodna białka.
Dodatkowe informacje:
Opakowanie wykonane w 50% z plastiku z recyklingu.

z pompką
>250ml
Skóra głowy
normalna

Świetny produkt

Uwielbiam swoje włosy po użyciu kremu z tej serii - są sypkie, lśniące ale nie przetłuszczone, pięknie się układają i wyglądają zdrowo. Krem pięknie pachnie, szybko się wchłania, nie plącze włosów i świetnie wygładza po stylizacji. Mam wrażenie, że moje włosy są mniej popalone odkąd go używam - a prostuje je codziennie! ;)

To lubię

Bardzo dobry krem do włosów! Konsystencja gęsta dobra do rozprowadzania po długości włosów. Włosy po stosowaniu są miękkie i łatwo się rozczesują. Widać, że są bardziej odżywione i gładkie. Wygodne opakowanie z pompką pod prysznic.

Najlepsze serum jakie dotychczas używałam

Opakowanie: bardzo duża pojemność! Wygodna pompka! Przezroczyste, dzięki czemu widać, kiedy się skończy, chociaż podejrzewam, że nigdy bo jest bardzo wydajny ???? na moje długie włosy używałam jednej pompki i to zdecydowanie wystarczy.
Zapach: obłędny! Intensywny, owocowy, taki jak cała seria. Co ważne: utrzymuje się na włosach (myje co 3 dni i nawet ostatniego dnia czuje ten zapach)
Działanie: 100 % zgodne z opisem producenta. Zmiękcza, wygładza, nie obciąża, włosy lśnią. Co ważne- wydaje mi się, że działa długofalowo i moje włosy są zdrowsze i mocniejsze.
Podsumowując jest to mój hit (zaraz po odżywce do spłukiwania tej serii), nie widzę, żadnych minusów, same plusy, polecam go szczerze.

Spisał się doskonale!

Moje włosy są wyjątkowo wymagające i kapryśne. Suche, zniszczone, wysokoporowate, puszą się jak szalone :-/ Niby lubią być dociążone, ale jak przesadzę z produktem albo ma w składzie za dużo silikonów wyglądam jak zmokła kura...

Zwykle podchodzę sceptycznie do produktów typu Leave-In. mam niezbyt miłe doświadczenia...z reguły sprawiają, że moje włosy bardzo szybko się przetłuszczają. Na szczęście z tym kremem uniknęłam tego efektu.

Produkt świetnie regeneruje i nawilża włosy, przy okazji dociąża je tak jak lubię. Włosy są gładkie, ale nie wyglądają na mokre czy tłuste.

Ogromny plus za opakowanie. Bardzo lubię produkty w butelce z pompką, szczególnie te, których używa się pod prysznicem czy w wannie.
Zapach bardzo przyjemny. Konsystencja raczej gęsta.

U mnie krem spisał się doskonale! Polecam <3

Agata

Skuteczny

Spełnia swoją rolę, łatwo dostępny - w każdym Rossmanie, jest wydajny, ma praktyczne opakowanie i jest niedrogi. Warto wypróbować, wydaje mi się, że sprawdzi się przy każdym rodzaju włosów.

Zachwycona

Produkt kupiłam przypadkiem w drogerii bez zastanowienia, ponieważ od dawna jestem fanką serii Garnier Fructis, jednak produkt przerósł moje oczekiwania.
Jestem posiadaczką suchych, rozjaśnionych włosów i uważam że, to jak zachowują się one bo nałożeniu tego produktu jest dobrym wyznacznikiem to pozytywnej oceny tego produktu.

kupiłam, sprawdziłam, wiem :)

Krem Garnier kupiłam w Rossmannie podczas promocji 2+2. Musze przyznać, że trafił w moje ręce zupełnie przypadkowo - musiałam dobrać czwarty produkt, żeby skorzystać z promki :))) i było warto !
Używałam już wcześniej kosmetyków termoochronnych do włosów ale zawsze w formie sprayu i nie byłam z nich zadowolona Spray zaleca się stosować bezpośrednio przed użyciem prostownicy tylko niestety po rozprowadzeniu go, włosy stają się mokre.. Nie lubiłam tego efektu..
Zupełnie inaczej jest z kremem Garnier. Nakładam go na włosy po umyciu i osuszeniu ręcznikiem. Dodatkową zaletą jest to, że ułatwia rozczesywanie. Rano moje włosy są gotowe do stylizacji prostownicą, gładkie, lśniące i pachnące.

Jest efekt bez obciazania

Mimo, że nie lubie kosmetyków bez spłukiwania w formie odzywki to ten kosmetyk pozytywnie mnie zaskoczył. Olej kokosowy jest dosc wysoko w składzie, a jednak produkt nie obiąża i nie skleja włosów. Włosy ładnie sie błyszczą, nie są przesuszone, a koncowki wygladaja o niebo lepiej. Ogolnie warto, poniewaz produkt jest mega wydajny wiec w dobrej cenie mozemy korzystac z niego przez dobre kilkanasvie tygodni.

Używa produktu od: próbka

Strzał w 10

Linia Garnier Fructis Goodbye Damage w 100% trafiła w mój gust. Przepięknie pachnie, a co najważniejsze naprawdę działa. Włosy są nawilżone, mocniejsze, piekniejsze i w wyraźnie widocznej,lepszej kondycji. Krem bez spłukiwania to moje odkrycie roku. Chroni włosy przed wysoką temperaturą a do tego wspaniale odżywia i wygładza bez efektu obciążenia. Sprawdził się również na wakacjach, gdy moje włosy były narażone na gorące promienie słoneczne. Szczerze polecam każdemu i z pewnością będę sięgać po te produkty.

Najlepszy

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką formułą. Odżywka w kremie do smarowania włosów. Posiada wszystko czego oczekuję od odżywki do włosów. Ja używam go tylko na końcówki i jestem mega zadowolona. Jest to bardzo lekki produkt. To moje pierwsze opakowanie ale myślę że będzie wydajny bo wystarczy odrobinaka aby rozprowadzić na końcówkach. Włosy są wyraźnie gładkie, nawilżona, nie puszą się i czuję, że są dobrze zabezpieczone. Produkt pięknie pachnie i wygodne się go używa dzięki pomoce. Polecam zaopatrzeć się w duży grzebień z rzadkimi ząbkami, bardo ułatwia dokładne rozprowadzenie odżywki.

Pierwsza - ale na pewno nie ostatnia buteleczka :)

Do większości odżywek bez spłukiwania podchodzę sceptycznie ponieważ powodują efekt oklapywania i sklejania włosów. Przy mojej długości niemal do pasa zdecydowanie unikam tego typu produktów.
Jednak wciąż szukałam i szukałam czegoś co byłoby w stanie spełnić moje oczekiwania - i chyba znalazłam :)

W kwestii technicznej odżywka ma bardzo ladny zapach, odpowiednią konsystencję, wygodną buteleczkę i przystępną cenę. Nie powodują efektu opadania - włosy pozostają puszyste, nie wydają się obciążone (zdecydowany plus dla osob z dlugimi wlosami).
Nakładam przed suszeniem/prostowaniem dla dodatkowej ochrony.

Skradła moje serce od pierwszego użycia

Kupując tą odżywkę nie myślałam że zostanie ze mną ną dłużej a to już moja 3 butelka. Uważam, że naprawdę jest warta swojej ceny. Pielęgnacja długich włosów do łatwych nie należy jednak z tą odżywka staje się to łatwiejsze. Włosy są miękkie ,nawilżone i pięknie pachną a jedynym minusem to częstsze przetłuszczanie.

Naprawdę w porządku

Mam włosy długości do pasa, naturalny kolor, jednak z ogromną tendencją do rozdwajania końcówek na całej długości - zatem podcięcie końcówek się nie sprawdza ;) Dlatego szukam kosmetyków, które pomagają w takim przypadku.
Co najważniejsze przy tym kremie - nie obciąża i nie skleja włosów! Mam opór przed stosowaniem produktów, które mają "pozostać" na włosach właśnie z obawy przed klapnięciem. Ten krem tego nie robi.
Wraz z pozostałymi produktami z linii daje efekt wygładzenia, włosy są lśniące, chroni również przed ciepłem.
Jest bardzo wydajny, nie wiem kiedy zużyję całe opakowanie, mimo tak długich włosów :)