Olive, Krem do rąk regenerująco-nawilżający glicerynowy oliwkowy

Olive, Krem do rąk regenerująco-nawilżający glicerynowy oliwkowy

Glicerynowy krem do rąk dzięki formule bogatej w regenerujące składniki działa kompleksowo, zapewniając skórze delikatną miękkość. Dłonie na długo pozostają wyjątkowo nawilżone o jedwabiście gładkie. Krem idealnie się rozsmarowuje i szybko się wchłania.

Krem zawiera oliwę z oliwek, alantoinę, witaminę E i masło shea.

Tani i dobry

Krem wpadł w moje ręce przypadkiem. Potrzebowałam pilnego nawilżenia, a na mojej drodze stał tylko Lewiatan ;D Złapałam pierwszy krem jaki wpadł mi w ręce iiiiiii zakochałam się w nim. Pięknie nawilża, jest masełkowy i szybko się wchłania.

Średniaczek

Krem ma lekką konsystencję i wchłania się na prawdę błyskawicznie. Nie pozostawia tłustego filmu, choć dłonie po nałożeniu go trochę się świecą. Skóra po nim jest specyficzna w dotyku, trochę jak jakaś gumowa powierzchnia.

Nawilża moim zdaniem średnio, a efekt ten nie utrzymuje się długo. Krem nie wygładza w pełni suchych bruzdek na moich dłoniach, a po niedługim czasie stają się one znowu coraz bardziej widoczne. Skóra przy aplikacji doznaje pewnej ulgi i jest gładsza, ale nie w takim stopniu, w jakim tego oczekuję.

Zapach kremu jest ładny i delikatny, taki sam jak we wszystkich kremach oliwkowych.

Opakowanie jest ładne i estetyczne jak na kosmetyk z najniższej półki. Wygodniej by było, gdyby miało zamknięcie na zatrzask zamiast odkręcanego, ale to już taki szczegół.

Może i kosztuje tyle co nic, jednak krem kupuję po to, żeby dobrze nawilżał. Nie zaliczę go do tych kosmetyków, które zachwycają działaniem mimo ceny.

Pozytywne zaskoczenie

Krem kupiłam w Lewiatanie za ok. 3 zł, także cena super jak za taką dużą pojemność. Nie oczekiwałam od niego jakiegoś super nawilżenia, myślałam, że to będzie taki średniaczek... ale jak bardzo się myliłam :) to jeden z najlepszych kremów, jakich do tej pory używałam. Ślicznie pachnie, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy na dłoniach i co najważniejsze - pięknie nawilżył i zregenerował dłonie, zlikwidował także suche skórki, które pojawiały mi się między palcami. Skóra jest odżywiona i ładnie się prezentuje. Ze względu na jego dość treściwą konsystencję będzie nadawał się na jesienno-zimowy okres. Nie wyobrażam sobie, żeby go mogło zabraknąć w tym roku u mnie na zimniejsze dni. Bardzo polecam!

Doskonały za grosze!

Dobra konsystencja, nawilzenie i regeneracja. Nie ma uczucia natłuszczenia, nie klei się, ładnie się wchłania. Przynosi ulgę, skóra staje się miękka, poprawia jej wygląd,

Doskonały krem do rąk za grosze. Mój ulubiony :)

Bardzo dobry, tani produkt

Od kremów do rak w okresie jesiennym oczekuję solidnego nawilżenia, gdyż moja skóra staje się bardziej wymagająca i ma tendencję do przesuszeń. Na tego przyjemniaczka natknęłam się podczas zakupów spożywczych a że akurat wtedy zapomniałam smarowidła do rak wrzuciłam do koszyka. Produkt jest wart uwagi – jest bogaty pod względem konsystencji, szybko się wchłania i świetnie nawilża.

OPAKOWANIE

Charakterystyczne dla tej marki – ładna grafika z oliwkami i sercem, proste napisy sprawiają, że jest przyjemne dla oka. Opakowanie wykonano z miękkiego plastiku, który pozwala na bezproblemową aplikację pożądanej ilości produktu. Tubka z małym otworem pozwala na bardziej precyzyjne dozowanie. Dzięki temu, że ma formę tuby łatwiej wykorzystać produkt do końca. Niestety nie lubię zbytnio kremów z zakrętkami, wolę zamknięcia na klik. Produkt jest bardzo dobrze opisany, podobają mi się kontrastowe elementy.

KREM

Krem ma jak dla mnie bogatą konsystencję. Posiada przyjemny zapach charakterystyczny dla kosmetyków z oliwkami i ma białą barwę. Bardzo łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania pozostawiając jedynie przyjemną, aksamitną warstewkę. Nie tłuści, nie pozostawia lepkiej warstwy, czego nie lubię w kosmetykach. Kosmetyk dobrze nawilża, wygładza skórę i chroni dłonie w ciągu dnia, nawilżenie wyczuwam przez dłuższą chwilę, co niweluje dyskomfort i nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Sprawdza się u mnie dobrze, chętnie po niego sięgam, czasem wrzucę do torebki, choć zajmuje więcej miejsca niż inne, bo tubka jest sporej wielkości. Spora pojemność, bo aż 125 ml sprawia, że wydajność jest bardzo dobra, a cena korzystna dla portfela. Nie spodziwałam się takich efektów po kremie za niecałe 3 zł.

PLUSY:
+dobre nawilża, wygładza, chroni
+ ma przyjemny zapach
+ nie zostawia tłustej, lepkiej warstwy
+ szybko się wchłania
+ jest wydajny
+ ma praktyczne opakowanie

MINUSY
- zakrętka

Bardzo dobry za niską cenę

Z kremem pierwszy raz zetknęłam się u koleżanki ponieważ wyskoczyłam szybko z domu i nie zabrałam nawet torebki a moje dłonie były tak suche że poprosiłam ją o jakikolwiek krem. Miała przy sobie właśnie ten ostrzegała że to najtańszy itd. Co się okazało cena nie ma tu znaczenia jeśli chodzi o odbicie w jakości produktu. Polubiłam go na tyle , że przy najbliższej okazji nabyłam tubkę dla siebie.
Opakowanie jest wygodne, poręczne w użytkowaniu w postaci tuby dzięki której łatwo kosmetyk wydobyć w odpowiedniej ilości do potrzeb. Szata graficzna jest skromna, zielono białe opakowanie z rysunkiem oliwek podkreśla skład kremu. Proste ale bardzo estetyczne i ładne.
Cena jak już wspomniałam niska jednak nie ma nic wspólnego z jakością bo jej nie odzwierciedla. Krem jest łatwo dostępny. Można go nabyć przy okazji zakupów spożywczych na dziale z chemią.
Zapach jest delikatny, przyjemny i dość intensywny jednak nie uciążliwy. Utrzymuje się dość długo na skórze więc dłonie ładnie pachną. Konsystencja jest dość rzadka dzięki czemu już niewielka ilość wystarczy aby nawilżyć dłonie. Do tego jest wydajny i bardzo dobrze się rozprowadza nie pozostawiając lepkiej warstwy na dłoniach. W miarę szybko się wchłania jednak czuć go na dłoniach. Jeśli chodzi o działanie to bardzo dobrze nawilża on skórę dłoni, regeneruje ją. Nie zauważyłam żeby mnie uczulił w jakikolwiek sposób czy podrażnił. Jest naprawdę bezpieczny.

Cicha woda..

Krem kupiłam zupełnie przypadkiem. Potrzebowałam kremu do rąk, a do najbliższej drogerii mam dość daleko, więc postanowiłam kupić "tymczasowo" jakiś tani krem, aby tylko wytrzymać do najbliższych zakupów. Wybór (a raczej traf) padł na Lewiatanowy krem Olive, bo tani, bo dostępny i już. Nie oczekiwałam zbyt wiele, chciałam tylko jakiegokolwiek ukojenia, bo miałam wtedy problemy z przesuszającą się skórą dłoni. I muszę przyznać, że krem mocno mnie zaskoczył. Ma przyjemną konsystancję, bardzo ładny zapach i NAPRAWDĘ fajnie działa. Nawilża i regeneruje skórę, a przy tym nie podrażnia i nie pozostawia mega tłustego filmu. Oczywiście należy pamiętać, że jest to krem glicerynowy i że ma w składzie oliwę z oliwek, więc bądź co bądź jest dość tłusty, ale raczej szybko się wchłania, a na skórze pozostawia po prostu takie "jedwabne" wykończenie, ulgę i ukojenie. Czuć, że on tam jest i jakaś warstwa ochronna istnieje, ale nie jest to warstwa oblepiająca i tłusta, tylko, w moim odczuciu, przyjemna i kojąca.