Nuxe, Nuxellence, Eye Area (Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy)

Nuxe, Nuxellence, Eye Area (Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy)

Nuxe Nuxellece Krem do pielęgnacji okolic oczu o totalnym działaniu przeciwstarzeniowym jest kosmetykiem pielęgnacyjnym, który uwalnia młody wygląd skóry i wykazuje działanie upiększające. Może być stosowany w każdym wieku.

słabiutki, szkoda czasu i pieniędzy

ten krem nie robi nic. konsystencja lekka, jak krem bb, zresztą tak też wygląda. nie zostawia tłustego filmu, po aplikacji nie ma śladu nawet, że kładłyśmy krem. dla mnie nie jest to cecha pozytywna. rzekome nawilżenie to kwestia godziny, może dwóch. po prostu nie czuć, że używałyśmy jakiejkolwiek pielęgnacji pod oczy... jestem totalnie rozbawiona tym absurdalnym kremem. jedyne, co mogę powiedzieć o nim na plus, to jego kolor. jest to kolor wpadający w beż, mający na celu maskować wizualnie cienie pod oczami. niestety, nie robi tego. po aplikacji (metalowym zakończeniem tubki), przez chwilę mamy wrażenie, że "coś się dzieje", ale to tylko silikony. takie samo wrażenie mam, gdy kładę bazę pod makijaż. reasumując, po półrocznym eksperymentowaniu z tym kremem, stwierdzam, że nie ma co sobie nim zawracać głowy. nie spełnia obietnic producenta, nie nawilża, nie maskuje cieni. totalne nic. dałam koleżance, aby przez miesiąc spróbowała na swojej skórze (40 l.), oddała mi go już po tygodniu. na szczęście produkt nie robi krzywdy, ale przecież nie tego oczekujemy od kremu.

Upiększający krem pod oczy

Krem pod oczy zamknięty jest w wygodnej tubce zakończony metalowym/chromowanym aplikatorem, którym możemy wykonać masaż. Końcówka jest przyjemnie chłodna a rozprowadzanie nim kremy to przyjemność. Nie korzystam z niej zawsze ale staram się jak najczęściej w szczególności o poranku, gdy moje oczy są opuchnięte.
Krem ma gęstą konsystencję i taką morelową barwę, która tuż po aplikacji delikatnie maskuje cienie pod oczami. Krem ma w sobie bardzo malutkie drobinki, które rozświetlają spojrzenie. Dobrze nawilża, wygładza i idealnie sprawdza się pod makijaż.
Uwielbiam ten krem za natychmiastowy efekt upiększenia, dobre nawilżenie i wygładzenie.

Cena kremu może zniechęcać ale jest bardzo wydajny i starcza na długo