Eveline, Brazilian Body, Luksusowy żelowy rozświetlacz do ciała 5 w 1

Średnia ocena: 4.99/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.64/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Efekt spektakularnie świetlistej skóry.
Luksusowa żelowa mgiełka do ciała zapewnia natychmiastowe rozświetlenie oraz spektakularną poprawę wyglądu. Dzięki zastosowaniu naturalnych pigmentów rozświetlających oraz kompleksu Bright JellyTM mgiełka nadaje skórze złociste rozświetlenie. Skrzące drobinki odbijają światło dzięki czemu podkreślają atuty figury, dodatkowo wysmuklając ją optycznie. Mgiełka nadaje ciału lekko brązowy naturalny odcień, wyrównując koloryt skóry, tuszując niedoskonałości, a dodatkowo idealnie podkreślając opaleniznę.
Zdrowy blask i złociste rozświetlenie
Fuzja naturalnych olejków z różowego pieprzu brazylijskiego i arganowego, kompleksowo pielęgnuje skórę dogłębnie ją nawilżając, nadając aksamitną gładkość oraz długotrwale ją regenerując.
Produkt testowany dermatologicznie.

brokaty
w sprayu

Wspaniały rozświetlacz do ciała

Posiadam sporo rozstępów na udach i mam wrażenie że po zastosowaniu tego produktu mniej się rzucają w oczy i pięknie połyskują.
Co zarazem idzie chętniej noszę sukienki by odkrywać nogi latem:)
Jak ktoś ma podobne problemy szczerze polecam.

Mój wakacyjny must have

Produkt ten stosuję i kocham już od kilku lat. Używam go zawsze w wakacje, aby ładnie podkreślić opaleniznę i zabłysnąć.
Rozświetlacz ten można dostać w większości drogerii, często również na promocji.
Płyn wypełniony jest milionem złotych drobinek. Po nałożeniu na skórę lekko ją przyciemnia i nadaje połysku. Połysk jest naturalny, nie robi brokatowej tafli jak rozświetlacze do twarzy. Trzeba go dobrze rozsmarować na skórze bo może zrobić zacieki podobne do tych, które powstają przy użyciu samoopalacza. Na szczęście gdy coś takiego się przytrafi to wystarczy użyć wody i mydła aby go zmyć.
Płyn po kilku minutach zasycha i można się ubrać, nie pozostawia śladów na ubraniach. Rozświetlacz nie ma właściwości nawilżających, więc nie działa pielęgnująco na skórę.
Stosuję go wyłącznie na ciało, nie stosuję na twarz więc nie wypowiem się, czy nadaje się do skóry twarzy (ale myślę, że nie bardzo).
W porównaniu z innymi produktami tego typu, uważam że produkt jest w bardzo dobrej cenie, jest wydajny i zazwyczaj na cały sezon wakacyjny zużywam 1-1,5 opakowania.

Test na jasnej skórze

Nie był to planowany zakup, wynikający z jakiejś konkretnej potrzeby. Kupując go na prezent mamie, wzięłam z ciekawości drugie opakowanie dla siebie. Nie bardzo wiedziałam czy w ogóle będę mieć okazję i chęci żeby go użyć. Nie jestem z tych, które namiętnie smarują się brokatem ;) Lubię owszem rozświetlacze,ale na ciele bardziej subtelny, dyskretny efekt.

Na szczęście nie jest tu jakoś nachalnie, krycie raczej nieznaczne, ale skóra nóg, dekoltu i ramion wygląda na rozświetloną, drobinki nie są zbyt duże, ale też nie są kompletnie niezauważalne. Jest tak w miarę, nie czułam się jak choinka, ale też nie miałam poczucia, że użyłam coś co nie daje żadnego efektu.

Z aplikacją miałam trudności, bezpośrednio z opakowania jest to trudne, ale rozsmarowanie z dłoni, jest dużo prostsze, szybsze i równomierne.

Konsystencja jest oczywiście żelowa, nawet wodnisto-żelowa, wchłania się dość szybko, ładnie pachnie, pielęgnacja jest niewielka, ale też nic nie wysusza czy podrażnia.

Nie zamierzam używać go zbyt często, ale raz na jakiś czas, do sukienki czy spodenek czemu nie. Nie jest to dla mnie produkt niezbędny.

Ja z tych co opalać się nie lubią i w pierwszej kolejności aplikują filtr, skórę mam jasną i dość cienką i raczej jestem na etapie testów bardziej kryjących kosmetyków.

Myślę, że dla dziewczyn opalających się na złoto, to fajna propozycja. Dla bladziochow jak ja, raczej okazjonalnie. Mama, o karnacji ciemniejszej niż moja jest zadowolona i odłożyła żel na czas letniej opalenizny, dla lepszego jej podkreślenia. Tu trafiłam.

Drobinki trochę migrują, ale nie jest to jakoś szczególnie upierdliwe.

Żel ubrań nie plami, nie zauważyłam. Taki klasyczny upiększacz.

W moim przypadku będzie to dość duża wydajność,zakladam że stosowany codziennie może starczyć na ponad miesiąc.

Zmywa się go łatwo, podczas kąpieli.

Złotko na lato

Lato to pora kiedy chętnie odsłaniamy ciało i sięgamy po tego typu produkty. Rozświetlacz w wygodnej butelce z atomizerem. Producent określa formułę jako żelową ale dla mnie jest bardziej wodnista. W składzie znajdziemy olejki z różowego pieprzu brazylijskiego i arganowy. Ma piękny, perfumowany zapach.

Przyznam, że jako posiadaczka cery bardzo jasnej bałam się tego złota :D Drobinek jest niezliczona ilość, są różnej wielkości i działają na mnie wręcz "hipnotajzing" :D Okazało się, że nie było się czego bać bo spray nie zostawia wyraźnego koloru na skórze, tylko złote drobinki. Efekt bardzo mi się podoba, skóra pięknie się błyszczy. Spray bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia żadnego filmu na skórze. Nie zauważyłam żadnych właściwości pielęgnujących ale ja wolę taką opcję niż gdyby miał nawilżać ale jednocześnie pozostawiać tłustą lub olejkową warstwę. Efekt rozświetlenia możemy stopniować dokładając kolejne warstwy. Może pozostawiać drobinki na ubraniach ale jest to normalne dla każdego tego rodzaju produktów. Reasumując jeśli lubicie złote glow na skórze warto się nim zainteresować. Na plus nie wysoka cena.

Jestem z niego bardzo zadowolona

Znajduje się on w poręcznej butelce z atomizerem o pojemności 150 ml.
Przed użyciem należy go wstrząsnąć, aby wymieszać znajdujące się w nim drobinki, następnie rozpylić na dłoni i nanieść na skórę.
Rozświetlacz ma formę mgiełki, która bardzo łatwo rozprowadza się na ciele, a przy tym delikatnie, przyjemnie pachnie. Drobinek jest dużo, ale są one subtelne i pozwalają na to, aby dyskretnie nadać skórze złotego blasku.
Kosmetyk dodatkowo jeszcze nawilża skórę, a to za sprawą olejku z różowego pieprzu brazylijskiego i arganowego. Skóra po nim jest delikatna, jedwabista i czuć że jest wygładzona.

Dużym plusem jest to, że rozświetlacz nie brudzi ubrania i bez problemu zmywa się podczas kąpieli.

Jestem z niego bardzo zadowolona i cieszę się, że na niego trafiłam

Kropla żelowego ozłocenia dla "bladzioszków"na 3 +

Mam jasną, wrażliwą, bardzo skłonną do zmian pigmentacyjnych skórę. Przez cały rok staram się używać preparatów z SPF 50 na twarz, a w sezonie letnim-także na odsłonięte części ciała. Nie mogę, ale też nie lubię się opalać-wiem, jak bardzo to w moim przypadku szkodzi i -jak bardzo jest niebezpieczne. Nie znaczy to jednak, że nie lubię kropli ozłocenia na mojej piegowatej skórze. W lecie zdarza mi się używać samoopalaczy, a jeżeli nie- obowiązkowo aplikuję preparaty rozświetlające na nogi, przedramiona i dekolt. Szczególnie moje nogi są naprawdę " blade-blade"-coś z tym czasem trzeba zrobić;-). Chętnie testuję różne kosmetyki poprawiające koloryt skóry, a żelowy rozświetlacz Brazilian Body od Eveline znam od dłuższego czasu i zdarza się, że do niego wracam. Konsystencja kosmetyku jest żelowa- ma to swoje plusy i minusy. Szybko się wchłania, ale daje inny efekt, niż rozświetlacze w postaci bliższej olejkom, za którymi osobiście przepadam. Preparat Eveline nadaje skórze dość delikatną, złotawą poświatę, skóra wygląda jednak mniej efektownie niż po użyciu olejku. Dla pań o oliwkowej karnacji efekt może być mało widoczny, ale już dla bladzioszków- w mojej opinii-zauważalny. Producent obiecuje oprócz rozświetlenia odżywienie i nawilżenie skóry. ja takich efektów nie zauważyłam. Sądzę, że należy go traktować raczej jako wizualny "poprawiacz" kolorytu, a nie kosmetyk pielęgnacyjny. Produkt zamknięty jest w plastikowej butelce. Ja mam czasem problem z jego dozowaniem- trudno to zrobić precyzyjnie. Wydajność jest-w mojej opinii-mniejsza niż w preparacie olejkowym.Dostępność żelu jest przyzwoita, cena też do przyjęcia. Mimo kilku uwag- do żelu pewnie będę w sezonie letnim wracać, więc go absolutnie nie skreślam;-)Polecam dla pań, które szukają delikatnego ozłocenia okolic nóg czy przedramion i nie zależy im na oszałamiających walorach pielęgnacyjnych produktu.

NIE TYLKO LETNMI MUST HAVE

W okresie letnim, gdy skóra jest opalona uwielbiam gdy delikatne drobinki odbijają letnie promienie słońca. Taki rozświetlacz sprawdza się nie tylko latem ale i w okresie całego roku. Przy większych lub mniejszych wyjściach gdy nogi lub ręce są odsłonięte nadając im pięknej mieniącej się poświaty.

Atomizer którym zakończona jest buteleczka pozwala na równomierne nałożenie produktu na wybrane części ciała.

Jeśli ktoś spodziewa się równoczesnego nawilżenia może się rozczarować (w moim przypadku nie zauważyłam takiego działania)

Ładnie rozświetla skórę

Rozświetlacz kupiłam, bo szłam latem na imprezę okolicznościową- kupiłam go zachecona pozytywnymi opiniami. Nie żałuję, bo efekt po nałożeniu jest bardzo ładny i daje bardzo ładny błysk na ciele. Z minusów- mam wrażenie, że po jakimś czasie jakby znika z powierzchni skory, więc u mnie z ta trwałościa jest trochę gorzej. Jeśli chodzi o rozprowadzenie produktu- nie mam żadnych zastrzeżen.
Kosmetyk sprawdzi się zarówno na większe wyjścia, jak i latem na wyjście z kolezanką na kawe. Pięknie mieni się w sztucznym świetle, oraz na słońcu.
Ma przepiękny zapach! Skóra bardzo ładnie po nim pachnie.

Super! Lecz..... Mało wydajny.

Nieodłączny element letniej stylówki! chociaż nie tylko letniej :). Cialo niesamowicie mieni się w świetle promieni słonecznych ale również i sztucznego światła. W lato stosowałam go kilka razy dziennie. Miałam wrażenie, że ciągle jakoś wsiąkał w skórę więc ciagle mi go było mało. Drobinki brokatu cudnie błyszczą się i rozświetlają ciałko. Teraz stosuję go rzadziej, bo wiadomo jesień - mniej cialka sie pokazuje :).
Po za tym bardzo ładnie podkreśla opalenizne! I dodaje jej takiego zdrowego muśnięcia brązem.
Dobrze jest trafic na promocję i kupić go w zachecajacej cenie, bo bez przeceny kosztuje okolo 25zl.
Ładne opakowanie przyciąga wzrok ale niestety produkt szybko ubywa przy regularnym stosowaniu. Jednak polecam mimo wszystko!

obowiązkowo na lato

Do tej pory używałam Bielenda Magic Bronze Złotego eliksiru do ciała. który cenowo wypada podobnie. Postanowiłam spróbować czegoś nowego, zwłaszcza, że była promocja i ten kosmetyk zakupiłam za 11zł.

Zalety:
-polski produkt
-atrakcyjna cena
-wydajny
-pięknie wygląda na skórze
-wygodny dyfuzor
-drobinki są dobrze widoczne
-nie odbija się na ubraniach

Wady:
-życzyłabym sobie lekkiego nawilżenia, niestety ten kosmetyk tego nie zapewnia

Na lato HIT!

Plastikowe opakowanie z pompką i konsystencją wodnistą. Przed zastosowaniem należy wstrząsnąć, żeby zawartość się wymieszała i rozpylić na dłoń, a potem na skórę (choć ja bezpośrednio pryskam na skórę). Na skórze utrzymuje się bardzo długo - cały dzień. Ogromną zaletą jest to, że nie brudzi ubrań. Może zostawiać jedynie trochę drobinek. Pięknie podkreśla opaleniznę. Skóra pięknie mieni się w słońcu. Lekko nawilża i cudnie pachnie. Na lato HIT!

idealny na lato

Na zdjęciu cudowny produkt idealny na lato!

Rozwietlacz w plynie. Od @evelinecosmetics. Jest cudowny, przecudnie pachnie i swietnie wyglada na skorze nadajac jej zdrowy odcień i blask. Złociste drobinki pięknie mienia sie w promieniach słońca, pokochalam. Go!

Blask w butelce

Jest to ciekawy produkt. Jednak nie do końca w moim guście. Latem, na duże wyjścia fajnie jest go użyć, np. na nogi, ręce lub dekolt. Ładnie rozświetla i daje ciekawy efekt. Jednak trochę może brudzić ubranie- trzeba uważać.