Eveline Cosmetics, Brazilian Body, Luksusowy żelowy rozświetlacz do ciała 5 w 1

Eveline Cosmetics, Brazilian Body, Luksusowy żelowy rozświetlacz do ciała 5 w 1

Efekt spektakularnie świetlistej skóry.
Luksusowa żelowa mgiełka do ciała zapewnia natychmiastowe rozświetlenie oraz spektakularną poprawę wyglądu. Dzięki zastosowaniu naturalnych pigmentów rozświetlających oraz kompleksu Bright JellyTM mgiełka nadaje skórze złociste rozświetlenie. Skrzące drobinki odbijają światło dzięki czemu podkreślają atuty figury, dodatkowo wysmuklając ją optycznie. Mgiełka nadaje ciału lekko brązowy naturalny odcień, wyrównując koloryt skóry, tuszując niedoskonałości, a dodatkowo idealnie podkreślając opaleniznę.
Zdrowy blask i złociste rozświetlenie
Fuzja naturalnych olejków z różowego pieprzu brazylijskiego i arganowego, kompleksowo pielęgnuje skórę dogłębnie ją nawilżając, nadając aksamitną gładkość oraz długotrwale ją regenerując.
Produkt testowany dermatologicznie.

brokaty
w sprayu

Nawet fajny

Żelowy rozświetlacz do ciała fajnie się wchłania lecz efekt taki świecący nie jest ma delikatny raczej. Zapach jest przyjemny. Cena jest spora jeśli chodzi o jakość. Opakowanie super jest praktyczne. Nie wysusza skóry. Na ubranie się nie nada przez konsystencję

Ileż tu brokatu!

Buteleczka z aplikatorem zawiera 150 ml gęstego w konsystencji olejku, który zawiera mnóstwo maleńkich, rozświetlających drobinek. Aplikator daje dosyć ostrą smugę kosmetyku więc aplikowalam go za drugim razem na dłoń, a nie bezpośrednio na ciało. Spodziewałam się większego rozświetlenia. Drobinki ładnie oraz subtelnie rozswietliły skórę ciała. Blask nie był nachalny, a stłumiony co daje dosyć naturalny efekt. Kosmetyk jednocześnie subtelnie nawilżył skórę ciała w miejscach, w których był aplikowany. Nie uczulił mnie ani nie podrażnił.

Idealny na lato

Rozświetlacz do ciała BRAZILIAN BODY od Eveline Cosmetic to idealny produkt dla osób, które uwielbiają błyszczeć. Dzięki lekkiej konsystencji doskonale rozprowadza się po ciele wyrównując koloryt skóry i podkreślając opaleniznę (delikatnie ją przyciemniając). Dzięki zawartym drobinkom złota nadaje skórze zdrowego i promiennego wyglądu oraz niesamowitego gwiazdorskiego GLOW.

Produkt ten w pełni spełnił moje oczekiwania i na pewno zostanie ze mną na długo. Najczęściej korzystam z jego właściwości w okresie letnim, jednak podczas ważnych wyjść czy imprez okolicznościowych doskonale spełnia swoją rolę - jest wspaniałym dopełnieniem eleganckich stylizacji. Wystarczy niewielka ilość produktu i kilka minut, aby zupełnie odmienić swój look.

OPAKOWANIE:
Żel rozświetlający mieści się w wygodnym opakowaniu o pojemności 150 ml. Jego ogromną zaletą jest solidna pompka, która pozwala na aplikację odpowiedniej ilości produktu. Rozświetlacz jest bardzo wydajny, a jego ilość można swobodnie monitorować dzięki przezroczystości opakowania.

Dla mnie jest to najlepszy tego typu produkt. Na pewno kupię go ponownie.

Ładny delikatny efekt

Lubię stosować wszelkie rozświetlacze, w szczególności latem. Wybieram właśnie te w odcieniach złota. Ten akurat ma małe drobinki i dlatego nie wygląda tandetnie. Podkreśla ładnie opaleniznę, wyrównuje koloryt i trochę brązuje. Zapach ma przyjemny . Dozownik wytrwał do końca zużycia produktu, a to u mnie rzadkość, bo w większości przypadków w połowie produktu przestaje działać- nie wiem dlaczego . Bardzo polecam ten produkt, ładnie się mieni w słońcu i skóra wyglada jakoś ładniej, zdrowiej.

Całkiem fajny ;)

Szukałam czegoś fajnego do rozświetlenia nóg na letnią imprezę i skusiłam się na ten ;) Daje delikatny efekt, ma złote drobinki i wygląda całkiem spoko. Bałam się, że będzie klejący ale nic z tych rzeczy. Niestety nie trzymał się jakoś mocno na skórze, po kilku godzinach praktycznie go nie widziałam, może zostało na nogach trochę brokatu. Tak czy siak lubię go, jest lekki i przyjemny oraz spełnia swoje funkcje ;)

Płyn rozświetla, podkreśla walory skóry, ale mojego serca nie skradł.

Rożnego rodzaju specyfiki mające za zadanie rozświetlenie skóry mam w swojej łazienkowej szafce przez okrągły rok. Cenię sobie takie formuły, gdzie nie mamy ani nachalnych drobinek, ani tandetnego błysku, a otrzymujemy faktycznie pięknie mieniącą się w rożnym świetle skórę.

Na rozświetlacz do ciała od marki Eveline zdecydowałam się tego roku pod koniec wakacji. Zapakowany jest w plastikową butelkę z rozpylaczem, przyozdobioną etykietą, która swoją grafiką nawiązywać ma chyba do festiwalu w Rio, a przynajmniej mnie tak kojarzy się wdzięcząca się z obrazka rysunkowa pani;)
Produkt ma konsystencję płynu, jest żelowo-wodnisty, ale atomizer rozpyla go we właściwy sposób, dzięki temu nic nie spływa nam z powierzchni skóry. Zapach słodkawy, przyjemny, nieco zbliżony do olejku arganowego (który swoją drogą jest w składzie), ale nie dam sobie ręki uciąć, bo nie jestem dobra w zapachy -umiem tylko stwierdzić czy pachnie ładnie czy śmierdzi:D, a tu zapach jak najbardziej można uznać za umilający aplikację.

Co do samego „działania”, a bardziej trafnie będzie użyć określenia „efektu” na skórze, płyn pozostawia skórę rozświetloną, podkreśla opaleniznę. Drobinki są bardzo malutkie i jest ich mnóstwo, co jest dla mnie ogromnym plusem. Za ich sprawą produkt zdaje się maskować drobne niedoskonałości skóry, jak np. popękane naczynka, koloryt skóry staje się wyrównany, równomierny. Skóra pięknie się mieni niezależnie do tego czy drobinki odbijają się w naturalnym czy też sztucznym świetle. Płyn najlepiej sprawdza mi się na dekolcie oraz na nogach i nie będę tu specjalnie skromna: podkreśla ich urodę jeszcze bardziej (a co tam, znam swoje słabe strony, więc chwalę się tylko mocnymi;)).
Żadnych efektów pielęgnacyjnych nie zauważyłam, ale nie z takim zamierzeniem używam produktów rozświetlających, więc nie jest dla mnie minusem coś, czego w ogóle nie oczekiwałam od danego kosmetyku. Nie zmienia to faktu, że na etykiecie widnieje również informacja o działaniu pielęgnacyjnym, dlatego wspominam, że u mnie akurat takowego nie odnotowano.

Płyn spełnia swoje zadanie: rozświetla, podkreśla co ma podkreślać, a nawet udaje mu się tuszować drobne niedoskonałości. Ponieważ znam z tej półki wiele różnych produktów, nie mogę nazwać propozycji od marki Eveline najlepszą, jednocześnie nie jestem w stanie nic jej zarzucić. To produkt, który wywiązuje się ze swoich obietnic, ja jednak pozostanę przy swoich faworytach, ale ową buteleczkę zużyję do końca z przyjemnością i bez grymasów;)

Średniak

Jak każda kobieta lubię błyszczeć i mieć coś na sobie błyszącego, ale niestety nie mogę tego samego powiedzieć o tym rozświetlaczu, jak dla mnie mało w nim drobinek, ale pomimo tego konsystencja jest żelowa, szybko sie wchłania, zapach.
Nie brudzi ubrań, jest łatwo dostępny.
Jestem bardzo ciekawa siostrznej wersji czyli shimmera.

Subtelne rozjaśnienie ciała

Rozświetlacza używam zawsze w lato, żeby podkreślić swoją opaleniznę (i ten rozświetlacz to robi). Ma żelową konsystencję, łatwo rozprowadza się po ciele. Dosyć szybko się wchłania, więc już po paru minutach można nałożyć na siebie ubrania. Daje efekt delikatnego, subtelnego rozjaśnienia ciała. Dla mnie to jest w sam raz, ponieważ nie jest to przesadzone rozjaśnienie i nie świece się jak choinka. Produkt wydajny, już 2 rok używam to samo opakowanie. Łatwa aplikacja. Produkt jest trwały, efekt długo utrzymuje się na skórze, a później łatwo się zmywa. Jedyny minus to brak nawilżenia skóry.

Wspaniały rozświetlacz do ciała

Posiadam sporo rozstępów na udach i mam wrażenie że po zastosowaniu tego produktu mniej się rzucają w oczy i pięknie połyskują.
Co zarazem idzie chętniej noszę sukienki by odkrywać nogi latem:)
Jak ktoś ma podobne problemy szczerze polecam.

Mój wakacyjny must have

Produkt ten stosuję i kocham już od kilku lat. Używam go zawsze w wakacje, aby ładnie podkreślić opaleniznę i zabłysnąć.
Rozświetlacz ten można dostać w większości drogerii, często również na promocji.
Płyn wypełniony jest milionem złotych drobinek. Po nałożeniu na skórę lekko ją przyciemnia i nadaje połysku. Połysk jest naturalny, nie robi brokatowej tafli jak rozświetlacze do twarzy. Trzeba go dobrze rozsmarować na skórze bo może zrobić zacieki podobne do tych, które powstają przy użyciu samoopalacza. Na szczęście gdy coś takiego się przytrafi to wystarczy użyć wody i mydła aby go zmyć.
Płyn po kilku minutach zasycha i można się ubrać, nie pozostawia śladów na ubraniach. Rozświetlacz nie ma właściwości nawilżających, więc nie działa pielęgnująco na skórę.
Stosuję go wyłącznie na ciało, nie stosuję na twarz więc nie wypowiem się, czy nadaje się do skóry twarzy (ale myślę, że nie bardzo).
W porównaniu z innymi produktami tego typu, uważam że produkt jest w bardzo dobrej cenie, jest wydajny i zazwyczaj na cały sezon wakacyjny zużywam 1-1,5 opakowania.

Test na jasnej skórze

Nie był to planowany zakup, wynikający z jakiejś konkretnej potrzeby. Kupując go na prezent mamie, wzięłam z ciekawości drugie opakowanie dla siebie. Nie bardzo wiedziałam czy w ogóle będę mieć okazję i chęci żeby go użyć. Nie jestem z tych, które namiętnie smarują się brokatem ;) Lubię owszem rozświetlacze,ale na ciele bardziej subtelny, dyskretny efekt.

Na szczęście nie jest tu jakoś nachalnie, krycie raczej nieznaczne, ale skóra nóg, dekoltu i ramion wygląda na rozświetloną, drobinki nie są zbyt duże, ale też nie są kompletnie niezauważalne. Jest tak w miarę, nie czułam się jak choinka, ale też nie miałam poczucia, że użyłam coś co nie daje żadnego efektu.

Z aplikacją miałam trudności, bezpośrednio z opakowania jest to trudne, ale rozsmarowanie z dłoni, jest dużo prostsze, szybsze i równomierne.

Konsystencja jest oczywiście żelowa, nawet wodnisto-żelowa, wchłania się dość szybko, ładnie pachnie, pielęgnacja jest niewielka, ale też nic nie wysusza czy podrażnia.

Nie zamierzam używać go zbyt często, ale raz na jakiś czas, do sukienki czy spodenek czemu nie. Nie jest to dla mnie produkt niezbędny.

Ja z tych co opalać się nie lubią i w pierwszej kolejności aplikują filtr, skórę mam jasną i dość cienką i raczej jestem na etapie testów bardziej kryjących kosmetyków.

Myślę, że dla dziewczyn opalających się na złoto, to fajna propozycja. Dla bladziochow jak ja, raczej okazjonalnie. Mama, o karnacji ciemniejszej niż moja jest zadowolona i odłożyła żel na czas letniej opalenizny, dla lepszego jej podkreślenia. Tu trafiłam.

Drobinki trochę migrują, ale nie jest to jakoś szczególnie upierdliwe.

Żel ubrań nie plami, nie zauważyłam. Taki klasyczny upiększacz.

W moim przypadku będzie to dość duża wydajność,zakladam że stosowany codziennie może starczyć na ponad miesiąc.

Zmywa się go łatwo, podczas kąpieli.

Złotko na lato

Lato to pora kiedy chętnie odsłaniamy ciało i sięgamy po tego typu produkty. Rozświetlacz w wygodnej butelce z atomizerem. Producent określa formułę jako żelową ale dla mnie jest bardziej wodnista. W składzie znajdziemy olejki z różowego pieprzu brazylijskiego i arganowy. Ma piękny, perfumowany zapach.

Przyznam, że jako posiadaczka cery bardzo jasnej bałam się tego złota :D Drobinek jest niezliczona ilość, są różnej wielkości i działają na mnie wręcz "hipnotajzing" :D Okazało się, że nie było się czego bać bo spray nie zostawia wyraźnego koloru na skórze, tylko złote drobinki. Efekt bardzo mi się podoba, skóra pięknie się błyszczy. Spray bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia żadnego filmu na skórze. Nie zauważyłam żadnych właściwości pielęgnujących ale ja wolę taką opcję niż gdyby miał nawilżać ale jednocześnie pozostawiać tłustą lub olejkową warstwę. Efekt rozświetlenia możemy stopniować dokładając kolejne warstwy. Może pozostawiać drobinki na ubraniach ale jest to normalne dla każdego tego rodzaju produktów. Reasumując jeśli lubicie złote glow na skórze warto się nim zainteresować. Na plus nie wysoka cena.