Eveline, Brazilian Body, Luksusowa mgiełka samoopoalająca 5 w 1 jasna i średnia karnacja

Zobacz oferty

Średnia ocena: 2.83/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.65/5

zobacz więcej ofertzwiń

Luksusowa mgiełka samoopalająca to wyjątkowy aksamitny olejek, który dzięki płynnej konsystencji pozwala uzyskać efekt perfekcyjnej, naturalnej oraz równomiernej opalenizny bez smug i plam już po 1 godzinie!

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii PureTanTM natychmiastowo wnika w naskórek, nadając skórze zdrową naturalną opaleniznę, która utrzymuje się aż do 7 dni! Systematyczne stosowanie sukcesywnie przyciemnia odcień skóry, nadając efekt złotej, wakacyjnej opalenizny.

Złociście opalona skóra bez smug. Luksusowa mgiełka wzbogacona o unikalną fuzję egzotycznych ekstraktów roślinnych takich jak: olejek orzechowy, olejek z różowego pieprzu, guarana wzmacnia efekt brązujący, dogłębnie nawilża, długotrwale regeneruje, rozświetla skórę i nadaje jej aksamitną gładkość.

Nie polecam

Produkt bardzo cieKo równomiernie rozprowadzić na ciele. Pomimo starań i zapewnień producenta niestety nie udało się uniknąć plam oraz zacieków. Jest to jeden z gorszych produktów samoopalających jakie używałam, ogólnie nie polecam.

Nie polecam

Ładne poręczne opakowanie z atomizerem. Ma płynną konsystencję o przeźroczystym kolorze i ładny, delikatny zapach. Używałam 2 razy w tygodniu na twarz i ciało zaraz po kąpieli. Faktycznie opala i nadaje bardzo ładny odcień opalenizny, który wygląda naturalnie i zdrowo. Nie zauważyłam, aby nawilżała i odżywiała skórę. Łatwo się rozprowadza i rozsmarowuje, ale ma tendecję do zostawiania plam i smug co nie powinno mieć miejsca. Zdecydowanie wersja w formie pianki jest zdecydowanie lepsza, bo nie robiła takich rzeczy. Nie polecam.

fajny produkt

Luksusowy złoty rozświetlacz do ciała 5w1 daje efekt świetlistej skóry.
Jest w formie mgiełki do ciała z delikatnymi drobinkami, które zapewniają natychmiastowe, złociste rozświetlenie skóry.
Mgiełka nadaje ciału lekko brązowy naturalny odcień, wyrównując koloryt skóry.
Super jest to, że produkt ma atomizer. Niech was nie zniechęci lekko pomarańczowa barwa mgiełki, ponieważ po rozsmarowaniu nie ma ani milimetra pomarańczki

Mój must have

Testowałam wiele rodzajów samoopalaczy i za każdym razem była totalna klapa, pomimo starań i trzymania się zasad miałam masę zacieków. Ta mgiełka jest bardzo wygodna, psikam się i gotowe, nie mam nigdy zacieków pomimo tego że jakoś specjalnie się nie staram. Mam bardzo jasną skórę, efekt jest ładny, nie za mocny, idealny!

taki sobie

Z tym produktem, to jest troche jak z ruletka. Jesli zepsuje sie pompka, to jestesmy skazani na porazke.
Sama mgielka super prezentuje sie w opakowaniu. Ma piekne drobinki, ktore wrecz cudwonie wygladaja na skorze. Nie smierdzi jak typowy samoopalacz i z pozoru wydaje sie latwy w aplikacji.
Podoba mi sie rowniez to, ze mozna samemu stoponiowac sobie poziom brazu i ladnie sie zmywa.
Jednak lubi zostawiac zacieki. Juz dwa razy zdarzylo mi sie ze pompka wysiadla i zamiast ladnie rozpylac produkt, to nim plula na wszystkie storny swiata.
Zauwazylam rowniez, ze po paru uzyciach brokat zaczyna sie zbierac w koncowce rozpylacza przez co na drugi dzien jeszcze bardziej widac brazowe kropki na ciele.
Nie jest to zly produkt na koniec dnia, ale nie jest tez jakis super. Ma swoje mocne i slabe strony i jesli, ktos nie ma zadnych problemow z aplikacja takich produktow, to jak najbardziej polecam.
Mi srednio przypadl do gustu i raczej do niego nie wroce. Chyba.

Fajny, niedrogi produkt

Dość sceptycznie podchodzę do samooopalaczy, w tym przypadku skusiła mnie zawartość złotych drobinek, fakt, że produkt jest wygodnym sprayu, przystępna cena. No i Marka. Z małymi wyjątkami jestem bardzo przekonana do marki Eveline, zarówno jeśli chodzi o makijaż jak i pielęgnację.

Pozytywne zaskoczenie

Kupiłam go zupełnie spontanicznie z myślą co mi szkodzi spróbować. Miałam średnie doświadczenia z samoopalaczami w piance , które trzeba rozprowadzać rękawiczkami, zawsze zostawały jakieś plamy i smugi a kolor opalenizny był po prostu dziwny. Użyłam mgiełki Eveline pierwszy raz wieczorem po kąpieli i szczerze podchodziłam do tego sceptycznie. Jednak byłam w wielkim szoku gdy rano wstałam i zobaczyłam efekt. Ciało wyglądało jak muśniete słońcem bez plam i smug. Gdy używa się go codziennie to efekt staje się intensywniejszy i utrzymuje się do 7 dni a nawet dłużej. Rewelacyjny i pięknie pachnie.

Luksusowa mgiełka samoopalająca do twarzy i ciała 5 w 1, od jasnej do średniej karnacji. Eveline Cosmetics

Mgiełkę kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie to butelka z atomizerem pojemność 150 ml zapłaciłam około 13 zł
Mam bladą cerę i nie przepadam za korzystaniem z solarium a lato mamy w tym roku wyjątkowo chłodne by choć trochę odmienić blady kolor mojej skóry postanowiłam sięgnąć po samoopalacz,
Samoopalaczy używam sporadycznie tym razem wybrałam samoopalacz w formie płynu m atomizer zapewnia łatwą wygodną aplikację. nie pozostawia smug, kolor skóry jest złocisty.
Na początku aplikacji samoopalacz ma ładny zapach później pachnie jak typowy samoopalacz. nie uczula, nie podrażnia, skóra jest nawilżona.
Nie jest to mój hita ale jak na samoopalacze których używałam całkiem przyjemny.

Używa produktu od: próbka

Nie ma tragedii ale...

Kupiłam tę mgiełkę ponieważ zbliża się Komunia u mnie w rodzinie a ja... jak ściana.
Spróbowałam tej mgiełki tydzień przed wyznaczoną datą, nie wiem czy to ja nie potrafię używać tego produktu czy to po prostu jego wada. Fajnie sie rozprowadza ma ładny zapach ale po pojawieniu się koloru widzę plamy w paru miejscach i białą kreskę w miejscu gdzie mam bransoletkę choć zdjęłam ją na czas aplikacji i założyłam gdy skóra była już sucha. Dam jej może jeszcze jedną szanse na ten moment daje jej 6/10

Używa produktu od: próbka

Słaby produkt

Użyłam produktu tylko raz i więcej tego nie powtórzę. Moja skóra stała się pomarańczowa, cała w plamach i dodatkowo nieprzyjemnie pachnie po kilkugodzinnym noszeniu na skórze. Kosmetyk w formie mgiełki jest ciężej zaaplikować niż balsam.

Średnie efekty względem oczekiwań

Mgiełka samoopalająca jest trudna w aplikacji. Zdecydowanie preferuje formę kremu lub musu. Mgiełka pozostawia na skórze pomarańczowy odcień opalenizny. Łatwo o zacieki lub nierówności. Produkt nierówno schodzi ze skóry

Pomyłka!

Wiele lat byłam przywiązana do samoopalacza z Avonu (chyba z 10!) i pod wpływem Instagrama uznałam, ze moze warto spróbować czegoś nowego. Zachęcona promocją sięgnęłam po tę mgiełkę. I chociaż jestem człowiek-denko i nie znoszę wyrzucać niezużytych do końca kosmetyków, ten po połowie opakowania wyrzucam.

1. Jednak samoopalacz w sprayu nie ma sensu- napsikam na jedną nogę, rozsmaruję, po czym chcę napiskać równo na drugą - ale się nie da, bo już mam śliskie dłonie.
2. PLAMY. zaznaczam, ze regularnie robię peeling i nawilżam skórę (co samoopalaczowi z Avonu jak najabrdziej wystarczało), ale to ustrojstwo robi mi paskudne plamy na dwa sposoby:
a. po posmarowaniu się samoopalaczem trzeba umyć dłonie. I wystarczy, ze jakaś mikrokropelka wody, której nawet nie poczuję, skapnie mi na łydkę, a nastepnego dnia rano budzę się paskudnę wyrwą w opaleniźnie po całej nodze.
b. opalenizna schodzi nierówno i bardzo plamiście, wygląda po prostu jak brud, fuj
3. Kolor jest zbyt pomarańczowy.

Podsumowując: NIE.

Szybko i sprawnie

Dawno temu korzystałam z tego typu rozwiązań, ale niestety efekty były tragiczne. Promocja w Rossmann? czemu nie. Zapłaciłam ok. 15 zł. Wygodna aplikacja za pomocą sprayu. Piękny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Olejek szybko się wchłania. Dobrze nawilża skórę. Nie podrażnia. Nie ma efektu pieczenia czy szczypania. No i najważniejsze, nie napracowałam się za wiele, a efekt fajny. Aplikacja zajęła mi chwilkę. Zgodnie z opisem umyłam ręce, żadnych plam na dłoniach. Nogi równo się "opaliły". A nie robiłam tego jakoś bardzo perfekcyjnie. Chyba skuszę się na pozostae preparaty z te serii.