Oriflame, My Naked Truth, Perfumed Body Cream (Perfumowany krem do ciała)

Oriflame, My Naked Truth, Perfumed Body Cream (Perfumowany krem do ciała)

Dbaj o swoje ciało i nawilżaj je, nadając mu przy tym miękki, cudownie pudrowy aromat kwiatów bawełny, charakterystyczny dla kompozycji My Naked Truth. Perfumowany krem do ciała to doskonałe uzupełnienie wody toaletowej.

Przyjemny kosmetyk

Na początku muszę zaznaczyć, że nie miałam styczności z zapachem My Naked Truth, więc nie wiem jak krem do ciała go oddaje i nie mogę porównać obu porduktów. Niemniej jednak woń jest delikatna, elegancka i przyjemnie otula na dłuższy czas. Produkt świetnie się sprawdza jako codzienny nawilżacz dla skóry normalnej.

OPAKOWANIE

Opakowanie to przezroczysty plastikowy słoik zabezpieczony przed otwarciem folią. Kształt słoiczka przypomina mi bombkę, jest nietypowy. Opakowanie jest praktyczne, ponieważ możemy zużyć cały produkt aż do końca - wystarczy włożyć dłoń do środka. Na bieżąco widzimy też zużycie. Opakowanie ma ładną szatę graficzną z przyjemną kolorystyką, przeważa tutaj srebro i pastelowy, chłodny róż.

KREM

Krem ma konsystencję dość gęstego, galaretkowatego balsamu. Jest lekki i idealnie nada się na porę wiosenną czy letnią, kiedy nie potrzebujemy większego nawilżenia. Zapach jest delikatny, bardzo przyjemny, kojarzący mi się z klasą i elegancją, dla mnie lekko pudrowy, myślę, że świetnie uzupełniałby i przedłużał zapach perfum, bo długo utrzymuje się na skórze. Krem dobrze się rozsmarowuje, nie bieli i szybko się wchłania pozostawiając na skórze przyjemną, aksamitną warstewkę. Można juz po chwili zakładać ubranie. Krem nawilża skórę i odżywia, jednak nie daje spektakularnych efektów. Moja skóra jest normalna i nie wymaga mega nawilżenia, więc jestem zadowolona, ale dla osób o skórze suchej może być za słabe. Produkt szybko się zużywa, chętnie zobaczyłabym go w większej pojemności. Cena regularna jest dość wysoka, więc warto polować na promocje. Obecnie nie widzę go a katalogach, ale można zakupić go u konsultantek (kupiłam kilka dni temu drugie opakowanie, kuszą mnie też perfumy).

PLUSY
+ lekka konsystencja
+ szybko się wchłania
+ dobrze nawilża i odżywia (skóra normalna)
+ ma praktyczne i ładne opakowanie
+ delikatny zapach długo utrzymujący się na skórze

MINUSY
- mało wydajny
- wysoka cena regularna