Alverde, Coffee Care, Korperbutter (Masło do ciała `Kawa`)

Alverde, Coffee Care, Korperbutter (Masło do ciała `Kawa`)

Masło do bardzo suchej skóry, rewelacyjnie odżywia i chroni skórę dzięki zawartości cennych składników takich jak ekologiczna kawa i organiczne masło shea z Burkina Faso. Zapewnia wyjątkową chwilę relaksu i intensywnej pielęgnacji skóry. Formuła zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie. Twoja skóra staje się miękka, gładka i pachnąca. Produkt przebadany dermatologicznie, wegański bez konserwantów, olejów mineralnych, emulgatorów PEG, oparty na roślinnych składnikach z kontrolowanych upraw. Nie zawiera silikonu

rozczarowanie.

Masło kupiłam z polecenia, że niby takie dobre. Szkoda tylko, że tego nie odczułam.

Po pierwsze, zacznę od największej porażki, czyli zapachu. Ku mojemu wielkiemu rozczarowaniu w nim w ogóle nie ma kawy, ani niczego co mi ją chociaż w niewielkim stopniu przypomina.
Po drugie, działaniem również nie powala. To nie jest jakieś fenomenalne nawilżenie, czy odżywienie skóry. Efekt jest raczej delikatny i krótkotrwały. Z bardzo przesuszoną skórą sobie nie poradzi.
Po trzecie, trzeba uważać z ilością, jaką się nabierze, bo kosmetyk słabo się wchłania. Trochę czasu trwa, zanim wmasuje się go całkowicie.

Także nie podzielam zachwytów. Nie kupię ponownie. Jest cała masa lepszych mazideł zarówno pod względem zapachowym, jak i jakościowym.