Paramedica, Krem regenerujący `Kolagen i elastyna`

Paramedica, Krem regenerujący `Kolagen i elastyna`

Krem regenerujący do twarzy z kolagenem i elastyną, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry suchej i normalnej z widocznymi oznakami starzenia. Działa nawilżająco, uelastyczniająco oraz regeneruje i odbudowuje hydrolipidową warstwę naskórka.
Zawarty w kremie hydrolizat kolagenu i elastyny poprawia napięcie i elastyczność skóry oraz wygładza zmarszczki sprawiając że twarz wygląda na wypoczętą i odmłodzoną

Zwykły krem do codziennej pielęgnacji.

Krem otrzymujemy w niewielkiej tubce wykonanej z miękkiego tworzywa z nakrętką opakowanie typowe dla każdego kremu. :)

Zgodnie z obietnicą producenta krem służy do codziennej pielęgnacji skóry suchej i z oznakami starzenia. Ma działać nawilżająco, ujędrniająco oraz regenerować i odbudowywać naskórek. Wszystko dzięki elastynie i kolagenowi, które znajdziemy w składzie. Nie oczekiwałam od niego, że wszystkie te zadania spełni z racji tego, że jego cena to zaledwie 8 zł.

Krem nie pachnie zbyt ładnie, ale zapach szybko się ulatnia. Konsystencja bardzo przyjemna, lekki, przyjemny kremik nawilżający. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Stosuję go na noc, rankiem moja twarz jest nawilżona i miła w dotyku. Oczywiście zmarszczki są nadal na swoim miejscu. Nie podrażnia ani nie uczula skóry. Jest wydajny mimo tego iż nie wygląda starcza na długi czas.
Według mnie to zwykły krem do codziennej pielęgnacji nic poza tym. :)