Rejuvi, Retinyl Serum (Serum z witaminą A)

Rejuvi, Retinyl Serum (Serum z witaminą A)

Serum zaproponowane przez markę Rejuvi to wysoko skoncentrowany kompleks zawierający witaminę A – znaną ze swych właściwości odmładzających i uelastyczniających. Serum sprzyja syntezie kolagenu i elastyny, dzięki czemu wygładza skórę oraz niweluje zmarszczki i bruzdy mimiczne. W efekcie naskórek staje się sprężysty i elastyczny. Ponadto, produkt ten wspomaga neutralizację w wolnych rodników, a tym samym opóźnia proces starzenia. Serum normalizuje nieregularne komórki, dzięki czemu koloryt skóry zostaje zrównany. Stanowi także najlepsze uzupełnienie kuracji kwasami.
Przedstawiamy Ci korzyści, jakie daje Rejuvi Retinyl Serum:
· Ma właściwości odmładzające i uelastyczniające
· Wygładza skórę
· Niweluje zmarszczki i bruzdy mimiczne
· Neutralizuje wolne rodniki
· Opóźnia proces starzenia
· Wyrównuje koloryt skó
Retinyl Serum składa sie z wysoko skoncentrowanego kompleksu wit. A, który zawiera retinol (naturalna Vit.A), octan retinolu. Jest to unikalny komplex Vit. A w formie serum
który zapewnia skórze wyższą penetrację, oferując jej wiele korzyści:

-sprzyja syntezie kolagenu i produkcji elastyny, zmniejsza zmarszczki i sprawia, że skóra staje sie elastyczna i sprężysta,
usuwa wolne rodniki bardziej skutecznie niż Vit. C i Vit. E,
-pomaga normalizować nieregularne komórki i pomaga zapobieganiu rakowi skóry,
-stanowi najlepsze uzupełnienie dla kuracji kwasami owocowymi i produktów zawierających kwasy AHA.
Preparat należy przechowywać w chłodnym miejscu z dala od słońca. Jeżeli nie jest używany powinien być trzymany w lodówce.
Niesamowite rezultaty będą widoczne już po dwóch tygodniach stosowania!

z pompką
<50ml
serum
Cera
dojrzała

Witamina A,najlepsza na urodę kobiety:)

Bardzo lubię kosmetyki tej marki,nie jest ona jakaś na siłę wykreowana tak jak większość,ale ich produkty naprawdę działają.Serum zawiera witaminęA-Retinyl(nie mylić z Retinolem który może podrażnić skórę).To serum stosowałam sobie codziennie na noc.Nie miałam żadnego podrażnienia czy łuszczenia,bo jak pisze to serum nie zawiera czystego retinolu więc jest bezpieczne do codziennego używania,ale tylko w okresach jesiennych i zimowych z filtrem spf50.Tak jak w tytule witamina a najlepsza na urodę i zachowanie pięknej skóry na dłuższy czas.Serum pięknie rozjaśnia skórę,czyni ja promienną i gładką,nie zapycha i jest bardzo wydajne.Polecam.