Cherry Soap, Mydełko truskawkowe

Cherry Soap, Mydełko truskawkowe

Zimnoprocesowe, bardzo delikatne, naturalne, ręcznie wyrabiane mydełko o zapachu truskawkowym. Mydełko przeznaczone jest do mycia każdego rodzaju skóry, a zwłaszcza tej suchej. Mydełko truskawkowe delikatnie myje i pielęgnuje skórę. Nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy na skórze, ani poczucia ściągania.

mydła
oczyszczające
zapachowa
kostka
w kostce

Pobudzająca zmysły kąpiel w truskawkach

Tych mydełek nie można nie polubić. Każde jest wyjątkowe. Niby nic a daje tyle radości z użytkowania :)
Jako fanka mydełek pochwalę także i te. Zapach to nic jak tylko truskawka, soczysty i głęboki, który umila kąpiel. Mydełko nie tylko może służyć do oczyszczania rąk ale także nic nie stoi na przeszkodzie w użytkowaniu go pod prysznicem. Jest delikatne, bezpieczne, nie podrażnia ani nie uczula przynajmniej ja u siebie nic takiego nie zauważyłam. W miarę dobrze nawilża a przynajmniej nie wysusza skóry. Jest delikatne a skóra po nim nie lepi się. Dokładnie oczyszcza ją. Zapach jak dla mnie magia. Od razu marzą mi się owoce.
Całość zapakowana jest w minimalistyczne i proste opakowanie z wyeksponowanymi owocami truskawki. Bardzo ładna kolorystyka i wykonanie.
Ja jestem zadowolona z użytkowania tego mydełka tym bardziej, że był to prezent i jak najbardziej okazał się trafionym strzałem w dziesiątkę. Polecam