Mama Mio, Superstar in a Jar (Balsam wielofunkcyjny)

Mama Mio, Superstar in a Jar (Balsam wielofunkcyjny)

Nawilżaj, odżywiaj, rewitalizuj i chroń suchą, popękaną skórę dzięki naszemu wielofunkcyjnemu balsamowi Superstar in a Jar. Ten kremowy balsam łączy się w luksusowo nawilżający olej, który nie ma zapachu, aby nie podrażniać wrażliwej skóry i delikatnych nosów w ciąży. Niezależnie od problemu pielęgnacji skóry, Superstar in a Jar ma rozwiązanie w swoim repertuarze. Pop na ustach, łokciach, kolanach, dłoniach, paznokciach, obcasach nawet na skórze głowy lub użyj jako balsamu do masażu lub środka czyszczącego.

świetny

Świetny balsam do wszystkiego. Stosuję go na usta, skórki wokół paznokci, łokcie, kolana, końcówki włosów itd. Wielofunkcyjny, wydajny, świetnie nawilża, dzięki niemu pozbyłam się suchych skórek na twarzy. Minusem jest jego cena i dostępność.

Niezastąpiony

Jest wielofunkcyjny, niezastąpiony i w 100 % naturalny. Działa na wszystkie problemy suchej, swędzącej, popękanej skóry. I mimo, że stworzony dla kobiet w ciąży jest idealny dla całej rodziny. Ja się z nim nie rozstaję, mam w torebce, w szufladzie biurka i łazience, a kolejny (ten ze zdjęcia) czeka na swoją kolej. Bardzo wydajny doskonale nadaje się do suchej i wrażliwej skóry, nie ma zapachu. W zasadzie nie ma problemu, którego nie rozwiązuje. Od popękanych ust, szorstkich łokci, pięt, po drobne ranki i jako produkt do makijażu. Mi zastępuje cień lub wosk do brwi. :)
Skład jest imponujący:
-Olej z baobabu bogaty w Omega 3, 6 i 9, przeciwutleniacze i witaminy ACDEF,
-Wosk pszczeli, mega uzdrawiający, super chroniący o właściwościach przeciwzapalnych i nawilżających
-Oliwa z oliwek, która zawiera przeciwutleniacze i nawilżający skwalen, dzięki czemu doskonale nadaje się do włosów, skóry i paznokci
-Olej kokosowy-kojący, bogaty w kwas laurynowy, a także detoksykujący, chroniący i przeciwbakteryjny
-Olej z nasion Camellia bardzo dobrze regenerujący i odmładzający skórę, dzięki bogatemu źródłu skwalenu, lipidu odpowiedzialnego za nawilżenie skóry.

Ja używam go do skórek wokół paznokci, ust, brwi, pod oczy, na ranki, otarcia, blizny, jako cienia, na łokcie, pięty, dłonie, skórę dzieci, po ukąszeniach.