Natural Mojo, Diet Caps, Suplement diety

Natural Mojo, Diet Caps, Suplement diety

Pojemność 83,6 g

*Sięgnij po nasze naturalne tabletki Diet Caps, które zmniejszają uczucie głodu przed jedzeniem
*Te kapsułki możesz mieć zawsze przy sobie – są poręczne i łatwe do przyjmowania
*To produkt wegański, bez glutenu i bez laktozy
Jedzenie jest niezwykle ważne i przyjemne, jednak nasze zdrowie, sylwetka i samopoczucie zależą od zbilansowanej diety i ilości przyjmowanego pokarmu.

Męczy Cię fakt, że najedzenie się zajmuje Ci dużo czasu, a krótko po tym znowu chcesz sięgnąć po przekąskę? Znamy to uczucie, dlatego opracowaliśmy Diet Caps. Najważniejszym składnikiem tych kapsułek jest glukomannan, który jest otrzymywany z korzeni dziwidła. To on, jako składnik zdrowej diety, przyczynia się do spadku masy ciała. Glukomannan jest niskokaloryczny i szybko pęcznieje, dając uczucie sytości.
Twój nowy, zdrowy dodatek diety: Diet Caps

Chcesz zrzucić wagę bez głodzenia się? Weź dwie kapsułki rano, w południe i wieczorem, około pół godziny przed posiłkiem. Przepis jest prosty i efektywny: Diet Caps, dzięki japońskiemu korzeniowi dziwidła, pomogą Ci najeść się szybciej i zmniejszyć tym samym liczbę przyjmowanych kalorii. Korzeń ten posiada najlepszą ze wszystkich produktów naturalnych przyswajalność wody.
Jak wprowadzić Diet Caps w Twój plan żywieniowy?

Zażyj dwie tabletki do śniadania, obiadu i kolacji na około 30 min przed posiłkiem.
Kapsułki popij szklanką wody.
Poczuj sycącą moc korzenia dziwidła!

Skład jest w trakcie moderacji.

• Korzeń dziwidła w proszku (84,4%), substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza, środek antyadhezyjny: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Diet Caps Korzeń dziwidła w proszku (84,4%), substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza, środek antyadhezyjny: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Zawartość składników w porcji (2 kapsułki) Glukomannan w mg 1000