BioDermic, Caviar Extract Series, Anti-Wrinkle Serum (Serum przeciwzmarszczkowe z ekstraktem z kawioru)

Rewolucyjne serum do cery dojrzałej lub zmęczonej, potrzebującej błyskawicznej poprawy kondycji. Dzięki skondensowanym substancjom aktywnym umożliwia uzyskanie bardzo szybkich rezultatów w postaci rewelacyjnego wygładzenia zmarszczek oraz nawilżenia. Kawiorowy koktajl zawiera glucokiny, które stymulują neosyntezę kwasu hialuronowego w skórze. Proteiny z kawioru napinają skórę, zapewniając efekt ujędrnienia. Minerały, wapń, fosfor oraz witaminy stanowiące składniki kawioru w naturalny sposób przywracają witalność skóry widocznie poprawiając jej wygląd. Zawarte w serum składniki aktywne znacząco przyspieszają proces odnowy komórek, łagodzą podrażnienia i poprawiają koloryt cery. Unikalna kombinacja peptydów i składników nawilżających wpływa rozluźniająco na skurcze mięśni, umożliwiając redukcję zmarszczek mimicznych.

serum
sucha, wrażliwa, normalna, mieszana, dojrzała
łagodzące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające
z pompką

Widać efekt przeciwzmarszczkowy

Serum praktycznie nie ma zapachu oraz jest bezbarwne. Konsystencja jest dość rzadka, wodnista, natomiast doskonale rozprowadza się na skórze i wchłania bardzo szybko. Nadaje się do aplikacji pod krem. Ja stosowałam je do masażu twarzy specjalnym urządzeniem 3w1 do peelingu kawitacyjnego w trybie lifting. Skóra po tym serum jest doskonale nawilżona, miękka w dotyku i wygląda zdrowo. Świetnie działa na zmarszczki mimiczne, całkowicie je wygładzając i napinając skórę, jednak bez uczucia jej "naciągnięcia". Cera jest zdecydowanie bardziej elastyczna i zregenerowana. W zasadzie to pierwszy produkt, przy którym po kilku aplikacjach zauważyłam takie efekty działania przeciwzmarszczkowego.

godna polecenia

delikatna konsystencja, doskonale się wchłania, jest kompatybilna z innymi produktami, które kolejno nakładam na twarz, zapach nie jest dominujący, idealnie nadaje się pod masażer . Bardzo estetyczne opakowanie.

Ratunek dla skóry po dyrzurze

Produkt ten jest głównie przeznaczony dla kobiet dojrzałych mimo tego używam go od czasu do czasu a mam dopiero 24 lata
Przejdę do rzeczy
Mama dostała niniejsze serum na zmarszczki pod choinkę w tym roku , że mama nie lubi tego typu kosmetyków, wierzy tylko kremom, biodermic leżał w szafce łazienkowej dobre kilka miesięcy aż do momentu gdy nałożyłam go na twarz, teraz następujące serum jest moim kosmetykiem ratunkowym . Pracuję jako pielegniarka, więc często jestem zmęczona jak i moja skora. Gdy na twarzy widać zmęczenie aplikuję dużą ilość serum na buźkę i już po 15 minutach widzę poprawę. Cera jest gładka, rozświetlona, miła i po prostu wypoczęta
Super produkt