Eveline, Magic Blender, Gąbka do makijażu bez lateksu

Eveline, Magic Blender, Gąbka do makijażu bez lateksu

Pojemność 1 szt

Innowacyjna gąbka o strukturze pszczelego plastra zatrzymuje nawet minimalną ilość wody. Utrzymuje produkt do makijażu na powierzchni zamiast go wchłaniać. Zapewnia makijaż bez smug oraz oszczędne użycie kosmetyku. Gładki kształt gąbeczki pozbawiony krawędzi oraz specjalnie dobrane tworzywo sprawiają, że aplikacja podkładu jest szybka i nienaganna, a rezultat perfekcyjny.

do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie kupię ponownie

Po przeczytaniu opinii skusiłem się na zakup tej gąbeczki. Była na promocji wiec od razu trafiła do mojego koszyka. Nie polubiłam się z tym kształtem, wole gąbeczki jajeczkowato zakończone niż tak dziwnie skośne. Utrudniało mi to aplikacje i wole jednak te klasyczne kształty. Gąbeczka bardzo dużo pochłania podkładu przez co muszę nakładać więcej podkładu niż zwykle ( dla porównania gąbeczka z blend it pochłania o wiele mniej produktu). Ma bardzo dziwną strukturę, niby jest przyjemna ale coś mi w niej nie pasuje. Do tego strasznie irytujące jest to, że nie mogę jej domyć z podkładu. Czyszczę ją jak inne moje gąbeczki i zawsze były one czyściutkie. Na gąbce z Eveline pozostają pomarańczowe plamy, których nie da się usunąć. Dziwnie się z tym czuje, bo to tak jak bym używała brudnej gąbeczki.

Cudowna gąbka

Jest miękka, a podkład i puder dzięki niej wyglądają idealnie.
Miałam kilka sztuk oryginalnego beauty blendera ale wolę tę.
Bardzo łatwo dostępna ( Hebe, rossmann)
Bardzo dobra cena.
Czekam na inne kolory.

The best

Ze wszystkich gąbek jakie testowałam, to właśnie ta jest najlepsza! Kto by pomyślał, że ta tania gąbeczka z Eveline pobije na głowę sam oryginał. Do tej pory przewinęły mi się przez palce: klasyczny Beauty Blender, truskawkowa gąbka Lovely, różowa z Wibo, Inglota i twarda jak głaz bodajże rossmannowska For Your Beauty.

Eveline niewątpliwie inspirowało się gąbką Real Techniques przy tworzeniu swojej propozycji. Kwestie etyczne pominę, bo kto w tych czasach nie korzysta z wynalazków konkurencji. W duchu cieszę się z tego odgapialstwa, bo koncept jest świetny. Płaska dupka jest idealna do odcinania konturowania czy wklepywania bakingu.

Gąbka jest doskonale mięciutka. Aplikacją nią podkładu to czysta przyjemność. Nie ma tu mowy o efekcie piłkowania (czyli rytmicznego okładania się po twarzy w rytmie bęc, bęc). Oczywiście mowa tu o namoczonej gąbce ;)

Gąbka Eveline ma również doskonałą porowatość. Nie jest ani za bardzo, ani za mało porowata. W oryginalnym Beauty Blenderze porowatość jest zbyt wysoka, przez co gąbka wypija naprawdę sporo podkładu i nierównomiernie go rozprowadza. Kamień z For Your Beauty natomiast prawie w ogóle nie jest porowaty i tragicznie transferuje podkład na twarz. Eveline zdeklasowało rywali pod tym względem, podkład wklepany Magic Blenderem wygląda bardzo lekko i naturalnie.

Gąbka jest wytrzymała. Korzystałam z niej przez 4 miesiące właściwie codziennie i nie uległa zniszczeniu. Wymieniam ją z czystej przyzwoitości i dbałości o higienę.

Z niecierpliwością czekam na kolejną promkę w Rossku, żeby zrobić zapas tego cuda. Tak jak fanką marki Eveline nigdy nie byłam, tak teraz przekonuję się do niej coraz bardziej. Jeżeli będą dalej wypuszczać takie perełki jak Magic Blender, to wróżę sukces! :D

Plusy:
+ miękkość
+ porowatość
+ kształt
+ efekt jaki daje podkład na twarzy- wszystko ładnie wklepane, ujednolicone, bez dziwnych placków, smug czy zacieków
+ cena
+ dostępność
+ trwałość

Minusy:
- brak!

Pozytywne zaskoczenie

Gąbeczka do makijażu Magic Blender jest jedną z fajniejszych gąbeczek jakie miałam. Zawiera końcówkę spiczastą idealną do korektora, a płaska jest bardziej do nakładania podkładu czy wykonywania konturowania twarzy. Magic Blender jest odpowiedni do płynnych i sypkich produktów. Gąbeczka jest miękka w dotyku i fajnie rozprowadza produkt, na przykład podkład. Warto dodać, ze po zmoczeniu zwiększa objętość, a później wraca do swojego poprzedniego stanu. W opakowaniu znajduje się dokładna instrukcja, dzięki której każdy z pewnością nie będzie mieć problemu z jej używaniem.

Brawo dla tej gąbki

Gabke kupiłam kilka dni temu po promocyjnej cenie w rossmanie. Już od kilku miesięcy do nakładania podkładów używałam gąbek, jednak były to produkty z innych firm. Różnica między innymi gabkami, a ta z eveline, jest kolosalna. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie miękkość i delikatność produktu. Na ogromny plus zasługuje tez łatwosc nakładania podkładu. Moment aplikacji jest bardzo przyjemny, dzięki materiałowi który użyto do produkcji gabeczki.

Jestem na nie.

Po ok. 6-8 użyciach gąbka zaczęła się miejscowo przecierać, wygląda jak na zdjęciu. Nie znęcam się nad nią przy myciu, nie używam żadnych przedmiotów do tarcia (gąbki myję metodą Maxineczki). Nie ma też mowy o uszkodzeniu jej paznokciami - mam krótkie a poza tym inne gąbki mają się świetnie. Szkoda, bo jest mięciutka i przyjemnie się ją używa, ale trwałość pozostawia wiele do życzenia. Moim zdaniem nie warto, szkoda Waszych pieniędzy. Jest wiele dużo lepszych i sporo tańszych gąbek np. na Aliexpress.

Lepszej nie miałam

Świetna gąbka, lepszej nie miałam. Aplikacja podkładu nią to czysta przyjemność. Szybko miło i bez plam.. W końcu znałam swój ideał. Gąbka jest miękka i przyjemne w użytkowaniu. Jestem bardzo zadowolona.

Średnia

Gąbka posiada bardzo przyjemny i ergonomiczny kształt. Jest bardzo przyjemna w dotyku, a do jej miękkości nie można się przyczepić.
Jednak baaardzo zjada podkłady i czasami mam wrażenie, że muszę dokładać i dokładać, a krycie się nie buduje, mimo iż używam sprawdzonych podkładów. Dodatkowo stosunkowo ciężko ją domyć, co mnie strasznie frustruje, bo nie lubię, kiedy gąbka nie jest idealnie czysta.
Cena przemawia za jej kupnem, zwłaszcza na promocji. Jednak ja już się na nią nie skuszę...

Nie do każdego podkładu

Dziwna to trochę gąbka. Nie ze wszystkimi podkładami współpracuje. Niektóre rozprowadza genialnie, nie pochłania ich, zapewnia mocne krycie, ale naturalny wygląd, a przy niektórych jakby je rozwarstwia i nie wklepuje "do środka", a jakby osadzają się na powierzchni. Jak już wcześniej wspomniałam, zaletą jest mocne krycie. Z wad-zdecydowanie ciężko ją domyć. Ogólnie nie jest to zła gąbka, nie jest super dobra. Jest taka se, ale nie wiem czy do niej wrócę.

Już trzecia moja gąbeczka

Kupiłam w drogerii przez przypadek na nią wpadłam, w ogóle o niej recenzji nie było, zaryzykowałam i wow jest mięciutka, nie porowata więc nie robi dziurek po nałożeniu podkładu i cena jest bardzo w porządku

Gąbka do make-upu

Od lat używam tylko gąbek do nakładania podkładu.
Na ten produkt zdecydowałam się w momencie, gdy zabrakło gąbki Wibo, którą zawsze używałam do nakładania podkładu. Postawiłam na gąbkę z Eveline z uwagi na przyzwoite recenzje innych wizażystek.
Przed użyciem należy zamoczyć gąbkę, aby "urosła". Wilgotną gąbką dobrze wklepuje się podkład w buzię. Nie robi smug i nie odznacza się.
Gadżet ma z jednej strony skrojoną kształt. Dzięki czemu skutecznie i szybko można nią pracować.
Drugą stroną nakładam korektor pod oczy, a rożek dostaje się do trudno dostępnych miejsc np. w okolicach oczu.
Dla mnie jest to produkt, który spełnia swoje zastosowanie. Do jej czyszczenia stosuje zazwyczaj szampon lub olejek do mycia ciała, jednakże według mnie bardzo ciężko jest ją wyczyścić.

Update:
Po drugim praniu zauważyłam, że gąbka zaczyna się rwać. Produkt stosuję od miesiąca i uważam, że jest to najbardziej delikatna i nietrwała gąbka jaką miałam okazję kiedykolwiek używać.

Miękka i całkiem spora

Gąbka ta jest moim ostatnim odkryciem.
Jest bardzo miękka, po wchłonięciu wody robi się całkiem duża ale kompletnie nie wchłania podkładów i korektorów.
Ma maleńkie pory, nie robi ani plam ani smug.
Nadaje się do nakładania warstw np podkładów.

Dobrze się ją domywa, bez problemów.