Biolove, Forest Fruits, Hand Cream (Krem do rąk `Owoce leśne`)

Biolove, Forest Fruits, Hand Cream (Krem do rąk `Owoce leśne`)

Krem do rąk o wyjątkowym zapachu owoców leśnych. Dzięki zawartości pantenolu, oleju sojowego i gliceryny działa regenerująco oraz nawilżająco. Pozostawia skórę miękką, gładką i odpowiednio odżywioną.

kremy do rąk
zapachowa
Struktura
lekkie
krem
50 - 100ml

Cudo do rąk

Normalnie się zakochałam! Przy okazji recenzji masełka z tej samej serii wspominałam już, że działanie i zapach są fenomenalne. Tak samo jest w przypadku kremu do rąk. Muszę też oczywiście wspomnieć, że kupując produkty z serii 'Owoce leśne' wspieramy ośrodek dla dzikich zwierząt- jeżurkowo, więc warto zainteresować się tą serią, szczególnie, że jest genialna.

Zapach tak jak w przypadku masełka z tej serii jest C U D O W N Y!!! Krem pachnie dosłownie jak mamba truskawkowa/ malinowa. Najlepsze jest to, że po nałożeniu kremu ten zapach utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas.

Co do działania, jestem zachwycona. Krem świetnie nawilża moją problematyczną skórę rąk (skłonność do mocnego przesuszania się) ale przy tym nie pozostawia tłustej warstwy na rękach. Czuć nawilżenie ale nie musimy się obawiać, że zostawimy tłuste plamy na przedmiotach czy ubraniach. Jedynym małym minusem jest konsystencja. Krem jest dosyć rzadki, co sprawia, że często wyciśnie się za dużo produktu z opakowania. Ja mam już opanowane, że tego kremu wystarczy mniejsza ilość do nawilżenia rąk

Dla mnie mega plusem jest również to, że gdy na skórze rąk pojawiają się ranki, krem nie piecze i nie podrażnia. Jest bardzo delikatny a mimo to skuteczny.

Mimo rzadkiej konsystencji krem jest dosyć wydajny. Nie wylewa się sam z opakowania. Należy jedynie pamiętać, że trzeba go wycisnąć mniej abyśmy nie miały nadmiaru na dłoniach.

Krem mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. W zapachu i działaniu można się totalnie zakochać a przy okazji wesprzeć ośrodek dla zwierzaków.