Soraya, Plante, Odświeżająca pianka do higieny intymnej

Soraya, Plante, Odświeżająca pianka do higieny intymnej

Delikatne substancje myjące pochodzenia roślinnego w łagodny sposób oczyszczają okolice intymne. Formuła o fizjologicznym pH pozostawia wyraźny efekt świeżości.

Skóra
normalna
płyny
odświeżające
z pompką, w butelce
100 – 250ml

Używa produktu od: próbka

Lekka jak puch

Pierwszy raz używałam tego rodzaju produktu w takiej konsystencji. Skład jest bardzo zachęcający. Forma pianki jednak nie do końca do mnie przemawia. Faktycznie jest delikatna, ale nie jestem pewna czy dokładnie oczyszcza. To powoduję, że jest tez mało wydajna, bo muszę użyć większej "porcji". Na plus opakowanie oraz brak zapachu. Nie wiem czy do niej wrócę, ale warto samemu przetestować!

Słaba wydajność

Pianka jest bardzo delikatna, przez co nie mam wrażenia, że myje i odświeża. Do tego dochodzi bardzo słaba wydajność. Plus za skład i piękne opakowanie, ale to trochę za mało, żebym sięgnęła po ten pordukt ponownie.

nie do końca mnie przekonała

Pomysł super: produkt o dobrym składzie w formie pianki. Jednak jest w tym produkcie coś, co nie do końca nie przekonuje. Nie jestem w stanie sprecyzować co, ale mam takie odczucie jakby ten produkt był za lekki. Bez znaczenia na ilość zużytych pompek mam wrażenie, jakbym potrzebowała go więcej do dokładnego użycia. Niemniej jednak zdaje sobie sprawę z tego, że to po prostu może być moja fanaberia. Na plus na pewno jest to, że produkt jest w ładnym, higienicznym opakowaniu, ładnie pachnie. Czy do niego wrócę? Nie wiem... raczej nie.

Nie jestem przekonana

Pianka ma lekką konsystencje przez co jest mało wydajna, szybko spływa. Dla mnie zbyt wodnista. Ma fajne opakowanie z pompką, ładnie pachnie, ale poza tym nie czuję super oczyszczenia i komfortu po użyciu.

Odkrycie roku

Tak jak w tytule recenzji. Na początku podchodziłam sceptycznie do tej formy produktu, jednak już po pierwszym użyciu stwierdziłam, że już nigdy nie powróce do płynów do mycia. Pianka naprawdę utrzymuje świeżość, nie podrażnia, nie powoduje dyskomfortu. Poręczna i higieniczna.

Uwielbiam

Pianka jest wydajna. Świetny atomizer spieniający. Płyn jest bezwonny i bez koloru. Bardzo to doceniam :) Wszystko domywa, pozostawia uczucie świeżości.

Jak bym mylą się wodą

Urzeklo mnie opakowanie produktu- kwiatowe wzory są ozdobą na toaletce. Pod względem praktycznym opakowania również sprawdzają się świetnie. Doceniam naturalny skład, ale ma to niestety wpływ na zapach produkty, który nie jest przyjemny. Mam wrażenie, że produkt jest dozowany jako zs bardzo wodnista piana i miałam uczucie jak bym mylą się wodą. Jest mało wydajny, w 2 tygodnie wyużyłam ponad polowe

Całkiem fajny produkt

Tutaj bardzo duży plus za opakowanie i konsystencję produktu!
Po pierwsze bardzo wygodne i higieniczne opakowanie z kwiatowym designem w formie pompki, która tworzy piankę myjącą.
Sama piankowa konsystencja jest bardzo delikatna i przyjemna w użyciu.

Pianka delikatnie myje i odświeża.

Z reguły nie używam takich produktów, więc nie kupię go ponownie.

hit do higieny intymnej

Bardzo delikatny zapach i super naturalny skład a przy okazji - a może przede wszystkim - daje uczucie świeżości na długo po użyciu. Duży plus za opakowanie z dozownikiem, który zmienia kosmetyk w piankę - dzięki temu jest delikatny, ale też używa się go mniej (w duchu zero waste). Siegnę po niego jeszcze nie raz - dołącza do moich kosmetycznych hitów.

Już o tym pisałam, ale napiszę jeszcze raz - to najpiękniej zapakowane kosmetyki polskiej firmy jakie widziałam od lat - design jest tak dopracowany i estetyczny, że na prawdę zachwyca.

Świetna pianka do higieny intymnej

Pianka na bazie naturalnych składników z neutralnym ph, bardzo delikatnie pachnie, nie podrażnia i doskonale myje okolice intymne. Pianka jest wydajna, a opakowanie pięknie kwiatowe i kolorowe.

Oryginalny produkt

Kosmetyk otrzymałam w ramach testu Wizaż.
Pierwszy raz mam do czynienia z kosmetykiem do higieny intymnej w formie pianki, nie żelu. To dla mnie nowość i pozytywne zaskoczenie. Kosmetyk bardzo łagodny, delikatny w działaniu. Delikatnie odświeża. Nie zauważyłam żadnych podrażnień czy uczuleń.
Wygodne opakowanie z pompką. Ciekawy design - kwiatowo-roślinne. W mojej opinii zbyt folklorystyczny, ludowy.
Lekka konsystencja.
Kosmetyk wydaje się całkiem wydajny.

Nie podrażnia

Fajna pianka do higieny intymnej. Delikatny zapach, nie podrażnia ani nie uczula. Skutecznie odświeża. Zapach ładny, nienachalny. Spełnia swoją funkcję, więc jestem zadowolona.