La Roche-Posay, Hyalu B5 Serum (Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe)

La Roche-Posay, Hyalu B5 Serum (Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe)

Średnia ocena: 3.64/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

La Roche-Posay jako partner dermatologów na całym świecie, opracowało formułę z wykorzystaniem składników przeciwstarzeniowych w optymalnych stężeniach, aby osiągnąć najwyższą skuteczność
i maksymalne bezpieczeństwo dla starzejącej się skóry wrażliwej.

Wskazania: Zmarszczki, utrata jędrności i sprężystości, zmęczona i matowa skóra.
Właściwości: Formuła widocznie regenerująca skórę wrażliwą. Wzbogacona w dwie formy kwasu hialuronowego – nisko i wysokocząsteczkowy, witaminę B5 oraz madekasozyd, w celu nawilżenia, regeneracji i odbudowy bariery ochronnej skóry.
Kwas hialuronowy – o właściwościach nawilżających i wygładzających drobne zmarszczki.
Witamina B5 – o działaniu regenerującym, łagodzącym podrażnienia.
Madekasozyd – o właściwościach kojących i wzmacniających działanie kwasu hialuronowego i witaminy B5.
Woda Termalna z La Roche-Posay – o właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry.

Świeża i żelowa konsystencja, która szybko się wchłania.

Udowodniona skuteczność:
Skóra natychmiast zyskuje widoczność jędrność i świeży wygląd. Z czasem zmarszczki i drobne linie są widocznie zmniejszone, skora jest zauważalnie bardziej elastyczna i widocznie zregenerowana.

serum
alergiczna / atopowa, sucha, wrażliwa, odwodniona
nawilżające, łagodzące
z pipetą
lekkie

Wspaniale nawilża

Bardzo polecam to serum. Przede wszystkim jest bardzo wydajne i ma piękny zapach. Cudownie wsiąka w skórę. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam znaczącą poprawę stanu mojej skóry. Stała się mega nawilżona, napięta,zniknęło łuszczące się miejsce, z którym inne kosmetyki nie dały rady. Zauważyłam również spłycenie zmarszczki na czole. Jestem bardzo zadowolona. Serum warte swojej ceny. Zmiana stanu skóry jest tak znacząca, że moja Mama zapytała co zrobiłam z twarzą ???? gorąco polecam!

Lubię ten produkt

Serum zamknięte jest w szklanej butelce z pipetką. Serum ma konsystencję żelowo-wodnista, po nałożeniu na twarz powstaje taka powłoka jakby oleista lecz szybko się ona wchłania. Po nałożeniu skóra jest wygładzona, miła w dotyku, nawilżona, jędrna. Bardzo lubię ten produkt.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Serum Przeciwzmarszczkowe

Serum w samo w sobie jest bogate , szybko sie wchłaniało , nawilżyło skórę i pachniało tak aptecznie czyli nie jakoś Wow tylko zwyczajnie , fajnie ze nie rolował sie pod kremem który na niego . Ale fajnie uspokoiło moja skórę :)

Świetne!

Serum jest świetne, bardzo wydajne, na całą twarz wystarczy maleńka kropelka. Spektakularny efekt widać rano, po nałożeniu wieczorem, ja nie mogłam uwierzyć, że to moja twarz :) Skóra jest nawilżona, jędrna, pełna blasku. Można stosować na noc i na dzień, polecam gorąco

serum warte uwagi

Minęło dużo czasu odkąd interesowałam się kosmetykami aptecznymi, wracam do nich z podkulonym ogonem, ponieważ są naprawdę niezłe.

-łatwo dostępne, prawie w każdej aptece
-wygodne opakowanie z pipetką
-wydajne
-bardzo ładnie pachnie
-szybko się wchłania
-nawilża
-lubi się z każdą moją pielęgnacją

Pomyłka

Wysyp na twarzy po kilku tygodniach stosowania. Bardzo średni skład w stosunku do ceny.
Dodam ,ze wysyp nie był spowodowany innymi kosmetyklami bo niczego nie zmieniłam w trakcie stosowania tego serum. Nie jestem zadowolona i na pewno nie kupię ponownie.

Nie szkodzi, nie pomaga. Drogie. Średni skład.

Moja skóra - mieszana, dojrzała, 60 plus

OPAKOWANIE
Buteleczka z zakraplaczem. Serum jest dość gęste, więc ta forma opakowania jest OK.

SKŁAD
Witamina B5 to nic innego tylko pantenol. Substancja nawilżająca bardzo popularna w wielu kosmetykach. Ma dobre właściwości, ale można pantenol kupić wielokrotnie taniej niż w tym serum.

Wysoko w składzie alkohol. Generalnie nic mnie nie zachwyca w składzie tego serum.

STOSOWANIE i DZIAŁANIE
Można na dzień, można na noc. Pod krem koniecznie. Szybko się wchłania. Bez zapachu.

Działa? Nie wiem. Z pewnością. nie podrażnia, nie wysusza. Ale nie widzę żadnych pozytywnych efektów. Może po prostu nie dla mojej skóry?

PODSUMOWUJĄC
Dla mnie nie warte ceny. No i nie warte straconej szansy na nałożenie na skórę. czegoś co działa lepiej (kilka tygodni kiedy można by skórze dostarczać lepszych substancji aktywnych pochodzących z innego serum).

Nie kupię ponownie.

Świetne serum

Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe od La Roche Posty to rewelacyjny produkt, który wspomaga działanie kremu. Serum ma bardzo fajną, lekką żelową konsystencję dzięki której produkt bardzo szybko się wchłania. Po aplikacji i wchłonięciu produktu skóra jest dobrze nawilżona i gładka. Aplikacja serum za pomocą pipetki sprawia, że ilość aplikowanego produktu jest idealnie odmierzona.
Produkt jest bardzo wydajny.
Po zużyciu całego opakowania serum znacząco zauważyłam zmianę kondycji skóry, która stała się nie tylko gładsza, ale także bardziej ujędrniona.
Opakowanie bardzo estetyczne.
Cena produktu może nie jest niska, ale efekty działania są bardzo zadawalające.

Poprawia wygląd cery, mimo alkoholu w składzie

Serum świetnie wpływa na kondycję mojej cery. Po dwóch miesiącach stosowania na noc widzę efekty. Już na wstępie chciałam wspomnieć, że serum La Roche Posay Hyalu B5 jest bardzo podobne do Serum Life Plankton od Biotherm. Uderzające podobieństwo widzę głównie w zapachu, ale także konsystencji, wchłanianiu i działaniu. Kiedy tylko otworzyłam buteleczkę La Roche Posay, od razu skojarzyłam te dwa kosmetyki. Kto używał jednego i drugiego, wie o czym piszę.
Serum Hyalu B5 ma przyjemny zapach, mimo że czuć nutkę alkoholu. Wchłania się przeciętnie. Trzeba poczekać około 10 minut, zanim nałoży się krem. Należy uważać na ilość nakładanego kosmetyku. Serum nałożone w nadmiarze, nie tylko gorzej się wchłania, ale także lepi. Przyznam się, że na początku stosowania miałam pewne wątpliwości, co do tego kosmetyku. Wszystko ze względu na alkohol, który jest wysoko w składzie. Okazało się jednak, że nie wpływa on negatywnie na moją cerę. Wręcz przeciwnie - serum przynosi mojej skórze same korzyści. Jest ona nawilżona, wygładzona, drobne zmarszczki są spłycone. Niedoskonałości pojawiają się rzadziej. Dostrzegam także rozjaśnienie cery. Alkohol w żaden sposób jej nie podrażnił i nie przesuszył, choć jest wrażliwa. Moim zdaniem warto spróbować.

Spełnia oczekiwania

Serum hyalu b5 zakupiłam jego próbkę ze względu na dość wysoką cenę , nie wiedząc czy że rzeczywiście pomoże mojej skórze.
Konsystencje ma bardzo gęstą zatem jest wydajny, fajnie lekko rozprowadza się na skórze.
Cera po nim jest tak gładka jak byśmy mieli silikon na twarzy, to przyjemne uczucie.
U mnie zmarszczki się spłyciły oprócz lwiej zmarszczki której nie podołał niestety, jednak mam świadomość że używam go zbyt krótko bo dopiero 3 tygodnie , no i kończy się bo to próbka 10 ml.
Zastanowię się czy wydam tyle pieniędzy na 30 ml.

Działa i to najważniejsze

Jestem zachwycona tym produktem już od pierwszego użycia. Serum bardzo regeneruje skórę i nawilża, eliminuje uczucie ściągnięcia. Skóra robi się naprawdę przyjemna w dotyku, jest wygładzona, a pory stają się mniej widoczne. W moim osobistym odczuciu, wypełnia drobne zmarszczki. Produkt jest łagodny dla skóry, stosuje go równiez pod oczami.

Jedynym minusem produktu jest pipeta, bo za każdy razem pobieram więcej produktu niż tego potrzebuję.

doskonałe nawilżenie skóry

Jeśli ktoś potrzebuje nawilżenia i poprawy jakości skóry to ten produkt będzie rewelacyjny, skóra jest miękka i nawilżona. Efekt widoczny już po pierwszym użyciu. Bardzo dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania i jest wydajny. Produkt zgodny z opisem, polecam.