Eveline, Revitalum, Skoncentrowany zmiękczający krem- serum przeciw zrogowaceniom 10% kwasów

Innowacyjna, profesjonalna formuła kremu-serum z 10% zawartością kompleksu kwasów glikolowego, cytrynowego i mlekowego skutecznie rozpuszcza i usuwa zewnętrzną, stwardniałą warstwę rogową naskórka, bez efektu mechanicznego złuszczania. Skóra staje się miękka i przyjemna w dotyku już po 1. aplikacji. Technologia BIO-4SOFT COMPLEX™ z kwasem hialuronowym przywraca stopom niesamowitą gładkość. Wspomaga regenerację skóry i intensywnie odżywia, jednocześnie poprawiając poziom nawilżenia oraz zapobiega nadmiernemu rogowaceniu skóry.

W efekcie skóra stóp jest idealnie nawilżona, jedwabiście miękka i doskonale wygładzona. Przy systematycznym stosowaniu zapobiega powstawaniu nadmiernych zgrubień i zrogowaceń skóry.

Cudowny!

Od zawsze mam problem ze stopami, a raczej sucharami.

Rzadko kto im daje radę.
Ten krem jest cudowny. To takie idelane połączenie lekkości i przyjemności używania z dogłębnym działaniem.

Krem jest lekki, przyjemnie pachnący owocami. Lekko sunie po stopach, ale zostawia stopy doskonale nawilżone bez tłustego obklejenia

Co więcej, stopy są nawilżone wiele godzin, jak wstaje rano to stopy są nadal miękkie.

Rewelacja!.

Genialny, działa już od pierwszego użycia!

Totalne WOW, nie spodziewałam się tak dobrych efektów już po jednym użyciu! Wygładza, nawilża, dobrze się rozprowadza, tworzy delikatny film ochronny, usuwa zrogowacenia i zgrubienia. Obietnice producenta spełnione w 100%! To najlepszy krem do stóp, jaki kiedykolwiek stosowałam Do tego firma Eveline nie testuje kosmetyków na zwierzętach <3 Z pewnością zagości u mnie na dłużej.

Bardzo dobry ale nie hit

Dobrze, że w składzie znajdują się kwasy, co czuć nawet jeśli mamy na skórze drobną rankę. Zapach jest lekko cytrusowy, odpowiada mi. Opakowanie łatwo rozciąć, by wydobyć końcówkę produktu. Tubka jest wykonana z miękkiego plastiku, więc na upartego można wyciskać ją do woli.
Krem nie jest drogi, więc warto spróbować. W moim odczuciu faktycznie dobrze nawilża skórę. Nie jest to bomba nawilżająca, ale wspomaga pielęgnację stóp. Całkiem nieźle sprawdza się również do rąk. Myślę, że kiedyś wrócę do tego kremu.

Całkiem fajny krem

Zazwyczaj do stóp używam kremów zawierających mocznik. Jednak tym razem postawiłam na krem z kwasami (glikolowym, cytrynowym i mlekowym).
Krem Eveline Revitalum zamkniety jest w plastikowej tubce, z której bez problemu wyciśniemy tyle kremu ile potrzebujemy. Kolorowa szata graficzna opakowania z pewnością przyciąga wzrok.
Sam krem ma fajną konsystencję, nie jest wodnisty, ale też nie jest gęsty jak maść. Dobrze się rozprowadza na stopach, szybko się wchłania. Czuć, że stopy są posmarowane kremem, ale nie pozostaje na nich tłusty film.
Krem dobrze nawilża stopy, pozostawia je miękkie i przyjemne w dotyku. Przy regularnym stosowaniu zrogowacenia i zgrubienia są wyraźnie zmiękczone.
Zapach przyjemny, neutralny.
Krem dobrze się sprawdza w codziennej pielęgnacji. Jednak uważam, że na większe problemy może być niewystarczający. U mnie dobrze się sprawdza latem, zimą wybieram kremy o bogatszej konsystencji.

Naprawdę dobry krem

Krem dorwałam w Rossku - nie mogłam znaleźć swojego ulubieńca z Perfecty. Zawsze gdy przychodzi lato moja skóra na piętach zaczyna się przesuszać bardziej niż zwykle dlatego do pielęgnacji stóp przywiązuje ogromną wagę.

Krem ukryty jest w plastikowej dość cienkiej tubce z zatyczką na klik - nie wiem czy jest tak w każdym egzemplarzu , ale u mnie trafiło się tak , że tubka była pełna jedynie lekko ponad połowę - nie lubię takich zabiegów - jeśli już za coś płacimy nie powinniśmy być oszukiwani co do ilości ( za to więc minus )

Jeśli chodzi o konsystencję to faktycznie przy wyciskaniu wydaje się być dość bogata i gęsta jednak z roztarciem kremu po stopach nie ma najmniejszego problemu. Pięknie pachnie rozpuszczalną gumą owocową , jednak zapach wietrzeje dość szybko.

Naprawdę szybko się wchłania bez zostawienia oblepiającej warstwy . Pozostawia taki leciutki ochronny film na stopach dzięki czemu chwilę po użyciu stopy są jedwabiście zmiękczone i bardzo dobrze nawilżone. Kremu do stóp zawsze używam wtedy gdy wiem , że już z łóżka wynurzać się nie będę bo ani piruet ani zostawienie tłustych śladów na podłodze jakoś mnie specjalnie nie jara...Ale z moich obserwacji wynika , że wchłania się naprawdę dość szybko.

Bardzo jestem zadowolona z wyników co wieczornego stosowania przed ponad miesiąc ( oczywiście w połączeniu z peelingiem , tarką i preparatem do kąpieli stóp ) Stopy są świetnie nawilżone i zmiękczone nie pojawiają się żadne nowe zrogowacenia a te które już zaczęły mi się tworzyć praktycznie zniknęły ( czuje jeszcze delikatną twardość na piętach ale tak myślę , że jeszcze z tydzień i problem z głowy ) Dodatkowo krem delikatnie wygładza stopy i naprawdę sprawia iż prezentują się po prostu ładnie :D

Krem jest wydajny , dość dobrze dostępny i w rozsądnej cenie.Jest warty polecenia :)