AA, Pure & Prebiotics, Prebiotyczny krem odżywczo-kojący 30+

AA, Pure & Prebiotics, Prebiotyczny krem odżywczo-kojący 30+

AA Pure&Prebiotics to naturalne kosmetyki zawierajace 95% składników pochodzenia roślinnego. Wysoką skuteczność pielęgnacyjna zapewnia innowacyjne połączenie wyselekcjonowanych fitoskładników z prebiotykiem alfa:
-prebiotyk chroni i przywraca równowagę skóry, wspierając jej naturalną mikroflorę.
-ekstrakty roślinne intensywnie regenerują i nawilżają skórę, działają antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo.
-24K złoto koloidalne pobudza procesy regeneracyjne i odmładzające w skórze: wewnętrzne nawilżanie i odżywanie, odbudowę kolagenu i elastyny. Dodatkowo zwiększa trwałość produktu.

uniwersalne
50 – 100ml
Wiek
30+

Krem AA Pure&Prebiotics

Szukając kremu delikatnego którego zadaniem jest po prostu dbanie o skórę a nie spektakularne efekty, było ciężko bo wszystkie kremy są dosyć mocne dla cery. Trafiłam wiec na ten od AA i jestem zachwycona, mega delikatny kremik do pielęgnacji skory który nie zarobi krzywdy a będzie dbał o wygląd buzi. Szybko się wchłania i nadaje się po makijaż. Wycisza skórę twarzy i ją pielęgnuje. Ja jestem nim zachwycona, a ciężko znaleźć taki delikatny produkt !