Muju, Carnival, Maseczka odmładzająca

Muju, Carnival, Maseczka odmładzająca

Pojemność 1 szt

Carnival maseczka odmładzająca z nadrukiem tajemniczej karnawałowej maski to doskonały sposób na przygotowanie skóry na wielkie wyjście, jak i na odmładzający zabieg pielęgnacyjny.
Bogata formuła maseczki, zawierająca mieszankę ekstraktów z borówki, czarnej porzeczki i miodu, doskonale wygładza i ujędrnia skórę, przywracając jej zregenerowany, młody wygląd. Maseczka intensywnie nawilża i pielęgnuje skórę, pozostawiając ją miękką i promienną.

Świetna przed wyjściem

Maseczkę kupiłam podczas zakupów w Auchan za około 6 zł. Jako posiadaczka cery suchej moją pielęgnację muszę dodatkowo wspomagać maseczkami. Z racji tego, że cały czas używam maseczek w kremie postanowiłam przełamać rutynę i kupić maseczkę w płachcie. Wybór padł na tę, ponieważ skusiła mnie cena oraz opakowanie, które jest w kolorze seledynowym. Znajduje się na nim również wzór maski weneckiej, która przysuwa na myśl tajemniczość i elegancję w jednym, kojarzy się też również z festiwalem, imprezą. Jest to bardzo dobrze przemyślane wzornictwo, ponieważ jak zapewnia producent jest to idealna maseczka przygotowująca twarz przed makijażem na wielkie wyjście. Z racji tego, że ja akurat nigdzie się nie wybierałam maseczkę nałożyłam na twarz w ramach mojej wieczornej pielęgnacji.
Opakowanie jest bardzo komfortowe przy otwieraniu, gdyż z dwóch stron ma wcięcia sugerujące w którym miejscu mamy otworzyć produkt. Materiał, z którego wykonana jest saszetka skrywająca w środku płachtę bardzo łatwo się otwiera i nie stawia oporu nawet przy mokrych dłoniach. Płachta, która znajduje się w środku jest bardzo mocno nasączona- po wyjęciu jej z opakowania nic z niej nie ścieka, a w opakowaniu zostaje jeszcze trochę esencji, którą możemy wykorzystać np. na szyję i dekolt. Według mnie płachta jest dobrze skrojona i mogę ją prawie idealnie dopasować do kształtu mojej twarzy- wyjątek stanowi wycięcie na usta, które jest nieco za duże. Płachta w okolicy oczu posiada nadrukowany wzór maski weneckiej- mój narzeczony po zobaczeniu mnie w tej płachcie stwierdził: "maskę sobie musisz zmienić bo i tak Cię poznałem" no cóż kamuflażu tą płachtą nie uzyskamy :D Jeśli chodzi o inne efekty to po trzymaniu maski na twarzy około 1h (maski w płachcie zawsze trzymam dłużej niż zaleca producent) moja skóra była dobrze nawilżona, bardziej jędrna, a czerwone miejsca zostały wyciszone. Po zdjęciu płachty skóra na twarzy nieco się lepi ale nie jest to uczucie kleju na twarzy tylko bardziej jak po użyciu primera pod makijaż. Myślę, że słowa producent się spełnią i ta maseczka stanowi odpowiednią bazę do przygotowania makijażu na wyjście chociaż sama nie przetestowałam jej pod tym kątem.