Maybelline, SuperStay, Ink Crayon (Szminka w kredce dająca długotrwały efekt)

Maybelline, SuperStay, Ink Crayon (Szminka w kredce dająca długotrwały efekt)

Pojemność 1 szt

Szminka z wygodnym aplikatorem w kształcie kredki oraz wbudowaną temperówką, by umożliwić idealne obrysowanie konturu ust. Lekka formuła, dająca długotrwały efekt niewysuszonych ust.

w kredce
nawilżające
Efekt
matowe

Tak!!

Lżejsza forma płynnej pomadki Super stay matte ink. Pomadka zamknięta w formie wykręcanej kredki o przyjemnie masełkowatej konsystencji. W pierwszym kontakcie daje efekt satynowego wykończenia, które po zastygnięciu zmienia się w mat. Komfortowa, niewyczuwalna. Wytrzymuje na ustach od 6 do 8 godzin. Ładny design, wygodna w aplikacji, zawiera w opakowaniu temperówkę umożliwiającą zaostrzenie końcówki.

Poprawna szminka. Posiada kilka znacznych zalet ale i wad.

Kredka ta była dołączona do Glossy Box, bardzo się z niej ucieszyłam, ponieważ uwielbiam kosmetyki Maybelline i mam do nich ogromny sentyment. To na kosmetyki tej marki wydawałam swoje pieniądze w liceum. :)
Szminka którą posiadam ma kolor 15 'LEAD THE WAY', jest to kolor takiego brudnego, zgaszonego różu. Bardzo podoba mi się ten kolor bo jest zbliżony do mojego odcienia ust i w takich kolorkach czuję się najlepiej.
Taki kolor jest nienarzucający się i pasuje dosłownie na każdą okazję.
Podoba mi się opakowanie w jakim jest umieszczona szminka, ponieważ jest smukłe i na pewno wszędzie się zmieści. Dodatkowo kolor opakowania totalnie odzwierciedla kolor szminki. Uważam że to świetne rozwiązanie jeśli posiadamy np. kilka takich szminek w różnych kolorach.
Niestety szminki jest bardzo mało, tylko 1,5 g, to minimum dwa razy mniej niż w zwykłych szminkach w sztyfcie. W takiej szmince mamy od 2,5 g do prawie 5 g produktu za mniej więcej taką samą cenę.
Z tego właśnie powodu nie odkupię jej kiedy mi się skończy. Myślę że mogę znaleźć w szafie Maybelline podobną szminkę o znacznie większej gramaturze w tej samej cenie.
Jeśli chodzi o temperówkę to ja nie jestem z niej zadowolona. Po pierwsze uważam, że szminki jest tak mało, że bez sensu jest dodatkowo tracić ją na temperowaniu. Poza tym czy zauważyłyście że ta temperówka nie ma ostrza?
Z ciekawości trochę ją na temperowałam i daje radę ale zastanawiam się czy to nie jest jakieś obcięcie kosztów... Co prawda szminka jest bardzo miękka więc łatwo jest ją zaostrzyć czymkolwiek.
Zapach tej szminki jest bardzo ładny, trochę waniliowy a trochę nawet miejscami ekskluzywny. To mi się podoba, takie szczegóły sprawiają że bardziej lubimy jakiś produkt i miło nam się go nakłada.
Szminka na ustach zachowuje się bardzo ładnie. Dobrze się rozprowadza, jest jak masełko i ładnie pokrywa całe usta. Co prawda nie jest jakoś szczególnie trwała ale na jakiś czas wystarczy. Trzeba ją poprawiać po jedzeniu i piciu. Myślę że jest to niezła opcja między używaniem tych szalenie matowych i trwałych szminek. Ja swoją mam w pracy i smaruję się nią kiedy przyjdzie mi na to ochota i usta ładnie wyglądają. Poza tym dzięki swojej konsystencji mam wrażenie jakoby ta szminka lekko nawilżała moje usta. Miejmy nadzieję, że to nie tylko wrażenie. :) Na pewno ust nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek. Wygląda poprawnie i ja jestem z niej bardzo zadowolona.
Nie mniej nie porwała mnie ona jakoś szczególnie i nie kupię sobie następnego opakowania. Na horyzoncie jest przecież całe mnóstwo innych szminek do przetestowania.

Bardzo dobra

Bardzo dobra pomadka w kredce. Bardzo dobre krycie, przyjemna konsystencja na ustach i bardzo łatwe nakładanie na ustach (czy wprowadzanie poprawek). Zjada się nieco przy piciu kawy (ostatnio zauważyłam jej drobne ślady na szklance ), jednak mimo tego pozostawia bardzo dużo pigmentu. Do nakładania na nawilżone usta.

Nawilżająca formuła

W tej pomadce podoba mi się, że ma nawilżającą formułę, natomiast pomadka nie jest bardzo trwała. Przy piciu będzie się lekko ścierać, przy posiłkach już trochę mocniej. Ja używam pod spód na całe usta kredki do ust aby pomadka była bardziej trwała. Jak dla mnie minusem jest to, że pomadka jest wykręcana, ponieważ czubek pomadki po kilku użyciach zaokrąglił się. No i raz jak wykręciłam trochę więcej pomadki, tak aby końcówka aplikatora nie brudziła mi się od pomalowanych już ust, połamała się przy pierwszym ruchu, także trzeba uważać.

Bardzo przyjemna!

Szminkę w odcieniu nudziakowo-różowym (15 Lead the way) otrzymałam w prezencie. Kolor z początku średnio mi przypasował, ale szybko zmieniłam zdanie tuż po pierwszej aplikacji. Szminka pomimo, że jest idealnie matowa aksamitnie nakłada się na usta nie wysuszając ich. Co więcej pielęgnuje i chroni przed wysuszeniem! Forma kredki pozwala na precyzyjną aplikację, a szminka utrzymuje się wystarczająco długo jak dla mnie na ustach i nie ma drażniącego zapachu. Ogólnie polecam!

Kolor 65 settle for more

Szminke kupiłam z ciekawości, chociaż za pomadkami w kredce średnio przepadam.
65 to piękna, burgundowa czerwień.
Szminka wyposażona jest w temperowke. Pierwsze wrażenie jest takie, że pięknie pachnie. Kolor powinien pasować brunetkom - ja generalnie mogę nosić ciemne szminki na co dzień, nie mam na tyle delikatnej urody, żeby to wyglądało odswietnie.
Szminka pięknie pachnie, łatwo się nakłada i nie wyjeżdża poza kontur ust, nie rozmazuje się. Jest bardzo długotrwała, i nawet jeśli zejdzie z ust, zostawia na nich pigment. Efekt określiłabym jako satynowy mat.
Bardzo komfortowa w noszeniu, nie wysusza ust. Można ją śmiało dokładać. Jest jak jej matowa wersja, ale lepsza.
Z pewnością kupię inne odcienie

Całkiem całkiem

Kupiłam kolor 50 Own Your Empire, bo poszukiwałam nowej czerwonej pomadki. Kolor jest dla mnie trochę za ciemny, ale sam w sobie ładny. Pomadka bardzo łatwa w użyciu dzięki postaci kredki - można ładnie wyrysować usta. Konsystencja też jest ok, nosi się bardzo komfortowo, ale nie jest super trwała - schodzi nawet od napojów i zostaje na szklance. Na szczęście można ją łatwo poprawić i jest jak nowa. Jedyne co mi w niej przeszkadza, to słaba pigmentacja. Ciężko ją nawet zbudować, dokładając kolejną warstwę - mam wrażenie, że i tak zostają prześwity. Owszem, kolor jest dość ciemny więc sprawa jest trudniejsza, ale są pomadki które mają lepszą pigmentację i krycie nawet przy ciemnych kolorach. Ogólnie produkt nie jest zły, ale raczej nie zostanie moim faworytem.

Lepsza niż płynna wersja

Zawiodłam się na płynnej wersji tej pomadki, mimo to postanowiłam dać szansę pomadce w kredce i tym razem to był strzał w 10! Mój kolor to nr 15- lead the way. Jest to odzień brudnego różu, idealna do codziennego makijażu.
Szminka jest w bardzo wygodnym opakowaniu. Kolory opakowania odpowiadają kolorowi pomadki, dzięki czemu łatwo wybrać kolor dla siebie bez otwierania każdego testera w drogerii i sprawdzania kolorów. Samych kolorów jest zresztą bardzo dużo, każdy z pewnością znajdzie dla siebie idealny odcień.
Z jednej strony mam wykręcaną kredkę a z drugiej strony ukryta jest temperówka, co jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Pierwszy raz spotkałam się aby szminka w kredce miała dołączoną kredkę. Jest to bardzo fajne rozwiązanie, można zatemperować kredkę dzięki czemu precyzyjnie pomalujemy usta.
Zapach szminki też jest bardzo przyjemny, nie jest sztuczny i chemiczny jak w przypadku niektórych szminek.
Szminka jest dobrze na pigmentowana i dokładnie pokrywa usta.Konsystencja jest kremowa i bardzo łatwo rozprowadza się na ustach. Nie klei się ani nie kruszy. "Zjada się" równomiernie i estetycznie.
Jako jedna z niewielu matowych szminek nie wysusza ust.
Jestem bardzo zadowolona i mam w planach przetestować inne kolory.

Piękny zapach

Szminkę wygrałam w konkursie, kolor 10, typowy nudziak. Pierwsze co mnie urzekło to cudny zapach, mogę wąchać i wąchać.
Opakowanie jest bardzo praktyczne, kredka jest wykręcana i ma dodatkowo temperówkę.
Bardzo łatwo się nią konturuje usta i wypełnia luki, jest dobrze napigmentowana bo już jedno pociągnięcie pokrywa usta kolorem. Daje matowe wykończenie ale nie wysusza nadmiernie ust. Może podkreślać suche skórki jeśli nie pozbędziemy się ich wcześniej inie zadbamy o odpowiednie nawilżenie.
Zjada się równomiernie, poprawki są wskazane.
Używam od kilku dni i jestem bardzo zadowolona.
Kolor nudziakowy jest idealny na codzień jak i na wieczór.

Bardzo fajna i poręczna

Posiadany przeze mnie odcień to 15 Lead The Way- bardzo ładny dzienny brudny różyk.
Opakowanie w formie zgrabnej, grubej kredki jest naprawdę bardzo designerskie i zwracające uwagę. Plastik w kolorze produktu ułatwia odnalezienie tego odcienia, który akurat jest nam potrzebny.
Wykręcany sztyft jest połączeniem pomadki oraz konturówki- w razie potrzeby w końcówce produktu znajdziemy również temperówkę, chociaż nawet stępiony sztyft jest dalej dosyć precyzyjny.
Formuła jest dobrze napigmentowana, kremowa a jej aplikacja na usta to prawdziwa przyjemność.
Produkt wpija się w usta i jest naprawdę niezwykle trwały- wytrzymuje u mnie picie i jedzenie niezbyt tłustych potraw, potem wymaga jedynie lekkiej poprawki, którą wykonuje się bardzo łatwo.
Pachnie bardzo przyjemnie, dosyć budyniowo.
Bardzo polecam.

Fajny produkt

Pomadke kupila moje siostra z czystej ciekawosci, niestety nie podpasowal jej kolor, wiec chetnie ja ją przygarnelam i jestem mile zaskoczona. Jak do tej pory krulowaly u mnie pomadki z Bourjouis z ktorych jestem bardzo zadowolona. Ale maja tez swoją cenę. Ta jest zdeydowanie tansza i jak na taką jakosc jestem w stanie ją kupic.
Pomadka nalezy do typowych matów, chociaż nie wysusza tak mocno ust jak potrafia to robic pomadki matowe. Jest dośc kremowa i bardzo przyjemna dla ust. Dzieki konsystencji dosc latwo mozna ją zaaplikowac a jej ksztal pomaga w naprawde precyzyjnym pomalowaniu ust. Niestety w cieplejsze dni, konsystencja troszke sie rozlewa, dlatego zostawilam ja sobie na jesien. Zapach ma bardzo ladny, delikatny, ktory jest wyczuwalny w trakcie jej noszenia. Pomadka jest mocno napigmentowana dzieki czemu wystarczy jedno pociagniecie i usta są idealne. Jedyny minus daje za to ze nie utrzymuje sie tak dlugo na ustach jak moje ukochane Borjouis, a jest to dla mnie bardzo wazne gdyz nie lubie w ciagu dnia poprawiac makijazu. A pomadka ktora potrafi utrzymac sie caly dzien na ustach jest dla mnie na wage zlota. Ta pomadkę niestety zjada sie dosc szybko ze srodka ust co nie wyglada zbyt estetycznie,
Opakowanie pomadki jest bardzo poreczne. Przypomina kredkę, wiec miesci sie w naprawde kazda szczeline nawet najmniejzej torebki. POmadka jest wysuwana i nie zdarzylo mi sie zeby sie mechanizm zacial. DUzy i to bardzo duzy plus za to, ze na 2 stronie pomadki jest temperowka. Dzieki temu mozna delikatnie kredke poddtemerowac i znow idealnie mozna aplikowac ja na usta. Opakowanie uwzam ze jest naprawde solidne i nie boje sie, ze pomadka wysmaruje mi calą torebke.

Nie tak trwała jak wersja w płynie

Gdy tylko Maybelline wypuściło nowe pomadki wzorowane na SuperStay Matte Ink od razu wiedziałam, że muszę je kupić. Pierwsza wersja jest jednym z moich ulubieńców - to pomadki, które utrzymują się bez zarzutu i jestem ich ogromną fanką.
Nowa wersja w kredce różni się od siostrzanej wersji. Pomadka poza opakowaniem ma całkowicie inną konsystencję. Szminka jest miękka, bardzo kremowa i bez problemu aplikuje się ją na usta. Nie jest matowa i nie zastyga jak poprzedniczka, zatem jej trwałość jest zdecydowanie mniejsza. Bardzo delikatnie odbija się na szklankach przez co ślad jest ledwo widoczny. Po posiłku usta wciąż są pomalowane, jednak kolor robi się mniej intensywny. Pigment barwi usta dzięki czemu usta z resztką produktu wyglądają na delikatnie pomalowane. Kredkę można bez obawy dokładać, nic się nie roluje ani nie waży, starsza warstwa idealnie łączy się ze świeżą. Nie wyczuwam suchości.

Ink Crayon ma bardzo ładne i solidne opakowanie. Szminka jest automatyczna, ale producent na samym dnie opakowania zamontował wyciąganą temperówkę, dzięki której możemy wyostrzyć aplikator i używać szminki również jako konturówki.

Posiadam odcień nr 25 - Stay Exceptional, kolor ciemnego różu który jest zbliżony do odcienia Lover w gamie kolorystycznej Matte Ink.