Organic Life, Skin Essentials, Botaniczny krem odmładzający na noc

Organic Life, Skin Essentials, Botaniczny krem odmładzający na noc

Bogaty w ekstrakty aktywne i botaniczne krem na noc skutecznie wygładza głębokie zmarszczki, stymuluje biosyntezę kolagenu, wzmacnia strukturę macierzy pozakomórkowej, hamując biologiczne procesy starzenia się skóry. Cera staje się bardziej jędrna, zmniejszają się plamy i przebarwienia. Składniki aktywne: Jeżówka purpurowa, wąkrota azjatycka, tarczyca bajkalska, miłorząb, żeń-szeń syberyjski, pochrzyn włochaty, lukrecja gładka, morwa biała, kłącze perzu, żywokost lekarski, nagietek lekarski, algi brunatne, Oleje: kokosowy, awokado, makadamia, z pestek winogron, z ogórecznika, masło shea, Witaminy: A, E, B3, urea, alantoina, pantenol

Nocne odmłodzenie

Kupiłam ten krem zachęcona opiniami znajomych, trochę sceptycznie do niego podeszłam , ma naturalny skład i pomyślałam, że jeśli zadziała to będzie wymagało to dużo czasu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym kremem, skóra rano jest wypoczęta, napięta i jędrna i gładka, dodatkowo przebarwienia jaśnieją, używam kremu od miesiąca i jak zobaczyłam jakie są efekty dokupiłam z tej samej serii balsam do mycia twarzy, tonic i serum botaniczne w płynie, jestem zachwycona całą serią , nie spodziewałam się takiego działania za tak dogodną cenę. Polecam