Corine de Farme, Bio Eau de Rose (Woda różana do demakijażu)

Corine de Farme, Bio Eau de Rose (Woda różana do demakijażu)

Doskonała rutynowa pielęgnacja twarzy dzięki tej ekologicznej wodzie różanej z Corine de Farme, kwiatowej wody z róż z rolnictwa ekologicznego. Ta mgiełka do twarzy jest doskonałym ostatnim krokiem do oczyszczenia skóry. Usuwa ostatnie zanieczyszczenia, nawilża i tonizuje twoją twarz.

demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy, tonizowanie twarzy
normalna, mieszana
nawilżające, oczyszczające, odświeżające
w sprayu
płyn

Świetny!

Wodę różaną stosowałam nie do demakijażu, jednak do nawilżenia mojej skóry. Duży plus za atomizer, który nie rozpylał wody, tylko faktycznie mgiełkę. Rzadko kiedy tego typu atomizery są w kosmetykach. Dzięki temu produkt był bardzo wydajny, używałam go kilka miesięcy.
Dobrze nawilżał skórę, stosowałam go przed pielęgnacją lub po prostu do odświeżenia skóry.
Nie podrażniał, nie wysuszał. Minus za to, że obecnie jest słabo dostępny.

Delikatny produkt

Dość duża butelka, zapach delikatny nie zapychający, bardzo fajny rozpylacz nie zacina się, robiąc przyjemna mgiełkę. Troszkę ta cena… uważam ze powinna być znacznie tańsza.
Nadaje się do skóry delikatnej, podrażnionej, alergicznej.

Odświeżenie

Od niedawna lubię testować mgiełki do twarzy.
Ta zakupiona na promocji w drogerii.
Mgiełka ta daje uczucie odświeżenia i lekkości na twarzy.
Plusem jest że składniki są pochodzenia naturalnego.
Kolejny plus za atomizer, przez co mgiełka jest bardzo wydajna.
Podoba mi się również szata graficzna opakowania.
Osobiście przeszkadza mi trochę jej zapach ale myślę że to kwestia gustu.
Nie jestem fanem róży w kosmetykach, chociaż coraz bardziej się do niej przekonuję.

Bardzo wydajna

Wodę różaną kupiłam przypadkiem na jakiejś promocji i nie zawiodłam się.
Idealnie sprawdziła mi się w ostatnim etapie oczyszczania. Dobrze tonizowała i wyciszała skórę po oczyszczaniu. Powstałe podrażnienia szybko znikały, a skóra była przyjemnie odświeżona.
Chętnie stosuję ją zamiast toniku lub zwyczajnie do odświeżenie skóry w ciągu dnia.
Opakowanie z atomizerem jest świetnej jakości i dozuje porcję wody w postaci "chmurki" w idealnej wręcz ilości. Myślę, że dzięki temu opakowaniu ten produkt jest tak bardzo wydajny.

niesamowita woda różana

woda różana od lat juz jest znana ze swoich właściwości już dawno dawno temu.
Przede wszystkim bogata jest we flawonoidy. Zapobiega wolnym rodnikom przez działanie antyoksydacyjne. Dodatkowo zawiera witaminy z grupy B i działa anty trądzikowo.
Woda ma bardzo delikatny i przyjemny zapach.
Co ważne po zastosowaniu nie klei się na skórze <3 milusia

Jednak! nie użyłabym jej do demakijażu, bardziej do tonizacji skóry.

Świetny atomizer

+ piękny różany zapach, bardzo naturalny, nie męczący... oczywiście dla tych co lubią różę,
+ naturalny skład, certyfikat ecocert
+ bardzo przyjemnie nawilża,
+ świetnie się sprawdza jako mgiełka odświeżająca w ciągu dnia
+ największym plusem tego produktu jest atomizer, który rozpyla najdelikatniejszą mgiełkę z jaką miałam do czynienia. To niesamowicie przyjemne uczucie ...
+ z tego powodu idealnie mi się sprawdza jako mgiełka utrwalająca makijaż. Nie ma ryzyka, że coś nam się rozmaże, a świetnie niweluje nadmiar pudru i scala makijaż,
+ produkt jest bardzo wydajny.

Woda różana

Woda z wodą różana od corine de farme można ją stosować jako płyn lub mgiełkę aby nawilżyć i ujelędrnić skórę. Ponadto 99% całości produktu pochodzenia naturalnego. 11% całości składników pochodzi z rolnictwa organicznego.
Ja osobiście bardzo lubię ją stosować jako mgiełkę, bardzo ładnie nawilża, koi skórę i świetne nadaje się pod każdy krem. Posiada również certyfikat ecocert.

Cudowna mgiełka

Uwielbiam testować toniki, mgiełki i hydrolaty, bo dają cudowne uczucie ukojenia i odświeżenia. Woda z wodą różaną to genialny i wielofunkcyjny produkt, który można stosować według własnych potrzeb. Największą zaletą tej wody jest atomizer, który rozpyla odpowiednią mgiełkę, niezwykle delikatną, otulającą skórę. Produkt perfekcyjnie nawilża, wygładza, koi i odświeża cerę. Sprawdzi się do stosowania rano, wieczorem lub w ciągu dnia. Bardzo podoba mi się subtelny zapach różany, który stanowi dodatkowy atut produktu. Oczywiście ogromną zaletą jest też naturalny skład mgiełki.

ZALETY
Naturalny skład
Idealny atomizer
Nawilża, koi, ujędrnia, wygładza, odświeża
Piękny i subtelny zapach
Uniwersalny produkt
Wydajna

WADY
Brak

Super!

To chyba najlepszy tonik jaki miałam. Opis producenta jest całkiem inny niż powinien być. Bo co ma Tobik do oczyszczalnia i usuwania resztek makijażu? No właśnie..,
Ale! Po co przejmować się opisem. Jeśli wiemy co to jest tonik i jak go używać, to będzie to najlepszy wybór.
Produkt ma zapach różany, ale nie jest on nachalny, jest przyjemny i daje uczucie świeżości i ukojenia po spryskaniu nim twarzy. Używa się go z wielką przyjemnością.
Butelka jest wygodna, a atomizer to duuuuży plus w przypadku toniku.
Nie wysusza skóry (przynajmniej mojej- normalna ze skłonnościami do przesuszania się), nie podrażnia i nie sprawia żadnych innych problemów, a nawet powiedziałabym, że delikatnie nawilża.
Jest super!

Mega!

Kupiłam z ciekawości na promocji w Rossmanie. Nie używałam wcześniej mgiełek do twarzy, ale ta mnie skusiła trzeba rzeczami: ładnym opakowaniem, składem i swoją ceną. Nie zawiodłam się. Jest świetna! Nie podrażnia, świetnie odświeża skórę, ma przepiękny zapach i jest bardzo wydajna.

Otulająca róża

Bardzo przyjemna woda różana, która służy mi jako tonik w porannej i wieczornej pielegnacji. Posiada doskonały atomizer, który rozpyla delikatną mgiełkę. Zdecydowanie koi i łagodzi cerę, wyraźnie nawilża.
EDIT Po kilku miesiącach stosowania zauważyłam, że czasami podrażnia cerę, jest po niej mocno zaczerwieniona.

GENIALLLNYYY!

OCZEKWIANIA
Wime że mojej miesznaej, skónnej do zapychania skórze służa toniki/hydrolaty z różą.
Chciałam dobry produkt, który by dostarczał skórze wodorozpuszczalne dobrodziejstwa natury i przygotowywał do następnych etapów. Chciałam dobrego nawilżenia.

SKŁAD
Szacun za certyfikat ekologiczności upraw, natomiast nie uważam że te wszystkie składniki są naprawdę nieuniknione. Myślę, że można by było obejść i nez nich w składzie.

DZIAŁANIE
Jest bardo bardzo dobrym bazowym tonikiem/hydrolatem do twarzy. Naprawdę dobrze koi, nawilża i tonizuje skórę przed nałożeniem następnych etapów.

WYDAJNOŚĆ
Jest meeeega wydajny. Naprawdę go nie oszczędzałam i cieszyłam się obfitymi prysznicami tonikowymi. I nie mogłam go dokończyć przez parę mieisięcy ) I to był dooobre :)

ZAPACH
Przyejmny lekki nie przeszkadzający zapach kwiatowo-różany. Bo nie daje perfidnie różą, tylko taką mieszanką jakby.

OPAKOWANIE
To jest teraz moje podstawowe opakowanie na każdy tonik. Warto go kupić choćby dla samego opakowania. Bo daje genialną mgiełkę!!!!!Co zapewnia równomiernie i dorbe pokrycie skóry.

PODSUMOWANIE
Warto się zaopatrzyć jeśli szukasz dobrego, podstawowego produktu.
Na pewno wrócę do niego jak mi się pokończą moje testowe.