Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Libresse, Fresh Protect Ultra Thin Goodnight (Podpaski na noc)

Libresse, Fresh Protect Ultra Thin Goodnight (Podpaski na noc)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 10 szt
Cena 9,79 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Podpaski higieniczne z linii Libresse Ultra charakteryzują się nowoczesnym i unikalnym kształtem, który idealnie dopasowuje się do kobiecego ciała i gwarantuje bezpieczeństwo. Dodatkowo podpaski posiadają bardzo chłonny wkład, który zapewnia najwyższą ochronę, a naturalna, aksamitna powłoka zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień.

Cechy produktu

Pojemność
<50ml
Właściwości
ochronne
Opakowanie
pakiet
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

 • Polyolefin,
 • Pulp,
 • Polyolefin Film
Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Dobrze spełniają swoje zadanie

Rynek jest tak zapełniony środkami higienicznymi, że każda kobieta może dopasować pod siebie jakiego typu ochrony będzie używać. Ja od lat stosuję tylko podpaski. Na te od 'Libresse' natknęłam się w hipermarkecie. Są dużo tańsze od produktów firmy 'Always', która jest chyba najsłynniejsza w produkcji tego typu produktów.
Standardowo podpaski otrzymujemy w foliowej paczuszce.Kolorystyka jest w niebieskiej tonacji wraz z dodatkową grafiką. Zazwyczaj te przeznaczone na noc są w ciemniejszym opakowaniu i najbardziej chłonne.
Każda sztuka jest osobno zapakowana w kolorową folię,dzieki czemu zużyty produkt możemy spokojnie w nią zapakować.Zostały również zamieszczone na niej obrazki instruktażowe.
Jak wyżej wspomniałam podpaski te są przeznaczone na noc i z racji tego mają wydłużony kształt. Są bardzo cienkie i wyprofilowane, praktycznie niewyczuwalne, co sprawia uczucie komfortu. Posiadają ochronne skrzydełka odpowiedniej wielkości.
Miękka powłoczka ozdobiona kolorowymi wzorkami nie podrażnia, a skóra może oddychać. Warstwa kleju znajduje się praktycznie na całej powierzchni, więc podpaska bardzo sprawnie przykleja się do bielizny. Nie przesuwa się i nie skleja tylko zostaje na swoim miejscu. Chłonność również jest taka jaka powinna być bez obawy przed przeciekaniem. Zdarzyło mi się używać ich także na codzień i tak samo świetnie się sprawdziły.Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego produktu. Nie posiada żadnego aromatu, więc myślę, że sprawdzi się również u osób, które uczulają środki zapachowe.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  8
  recenzji

  248
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  2
  recenzji

  204
  pochwał

  7,72

 3. 3

  0
  produktów

  11
  recenzji

  172
  pochwał

  7,54

Zobacz cały ranking