Ciate, Glitter Flip (Szminka do ust)

Ciate, Glitter Flip (Szminka do ust)

Pojemność 2,98 ml

Pierwsza szminka, która z matowej transformuje się w brokatową! Po prostu złącz usta, dociśnij i obserwuj jak w ułamku sekundy metaliczna, matowa szminka magicznie zamienia się w wielowymiarową brokatową wersję! Bez konieczności naruszenia się i nakładania blyszczyku.
Długotrwała formuła o przedłużonej trwałości, pozwala przetrwać całą noc bez konieczności poprawek. Świetne krycie, nie wysusza ust i jest komfortowa w noszeniu.
Vegańska, bez parabenów, bez glutenu i cruelty-free.

w płynie
kryjące
o przedłużonej trwałości, bez parabenów
Efekt
matowe

Dla wielbicieli brokatu

Na początku nie polubiłam się z tymi szminkami. Ich aplikator, to jakaś tragedia- twardy, sztywny, zbiera za dużo produktu i robi plamy. W związku z tym, poczułam się rozczarowana skorupą, jaka powstała na moich ustach i chciałam ją zakwalifikować do kategorii bubli. Twarda skorupa na ustach wyglądała naprawdę nieestetycznie. Ale efekt pojawiającego się znikąd brokatu podobał mi się tak bardzo, że postanowiłam dać jej jeszcze jedną szansę. Zdecydowałam się na użycie syntetycznego pędzelka do ust i to było to! Cienka warstwa zastyga szybko, nie podkreśla niedoskonałości i nie kruszy się, jest bardzo komfortowa w noszeniu.
Początkowo szminka nie wyglada jak typowy mat, bo jest lekko metaliczna, można w niej dostrzec pojedyncze drobinki brokatu, ale to nic w porównaniu do błysku, jaki uzyskujemy bo złączeniu ust. Świecą przecudnie! Ale jest to raczej fajny patent na imprezy, nie do noszenia na codzień. Szczególnie, ze pomimo zapewnień producenta, nie jest to długotrwała pomadka, nie przetrwa jedzenia i picia (nie ma porównania z Maybelline superstay ink) Ale ciekawy efekt rekompensuje wszelkie mankamenty!