Balea, Cosy Thailand, Flüssigseife (Kremowe mydło w płynie o zapachu mleczka kokosowego i lotosu)

Wybierz się na egzotyczną wycieczkę pielęgnacyjną po Azji: mydło Balea przeniesie Cię w egzotyczną oazę dobrego samopoczucia. Dzięki specjalnej formule nawilżającej Twoje dłonie są delikatnie oczyszczone, a naturalna równowaga wilgoci w skórze jest utrzymana.
Produkt wegański.

mydła
nawilżające, oczyszczające
zapachowa

Trochę słabo pachnie

Kocham wszystko co kokosowe, więc musiałam coś z tej linii mieć. Widziałam, że wyszło mydło, żel pod prysznic, krem do rąk i chyba dezodorant. Zdecydowałam się mydło i krem do rąk. Kremu zaczęłam używać jako pierwszego i naprawdę się mi spodobał, więc po mydle też się sporo spodziewałam co do zapachu.

Niestety mydełka podczas używania nie czuć, no chyba że podetkniemy sobie pod sam nos, wtedy czuć właśnie mleczko kokosowe i lotos, ale bardzo słabo. Nie ma porównania z kremem.

Mydło jest kremowe i średnio gęste. Pieni się średnio, ale w sam raz.
Dobrze odświeża dłonie i myje dając poczucie czystości. Jednak nie zmywa z rąk np.podkładu jak każde mydło zresztą (w moim przypadku).

Nie wysusza skóry a mam naprawdę suche i wrażliwe dłonie i myję je bardzo często.

Używam go od 2 tygodni i nie zużyłam jeszcze połowy, więc wydajność też jest dobra.

Poza tym butelka jest ładna i oczywiście różowa. Pompką działa bez zarzutu. Technicznie wszystko gra.

Mydło nie jest drogie, bo kosztuje mniej niż 1 e. Jest to edycja limitowana. Jednak nie jest warto się o nią zabijać że względów zapachowych :p