Lactacyd, Intimate Shave, Delikatna emulsja do golenia i higieny okolic intymnych

Delikatna emulsja do higieny intymnej przeznaczona do golenia okolic intymnych. Nawilża skórę i zmiękcza włoski, aby chronić Twoją delikatną skórę podczas golenia. Redukuje podrażnienia powstające w trakcie i po goleniu, pozostawiając Twoją skórę miękką i gładką. Dodatkowo pomaga utrzymać równowagę okolic intymnych, dzięki zawartości kwasu mlekowego.

Lactacyd Intimate Shave

Emulsja do golenia to dla mnie nowość w produktach do depilacji. Lactacyd Intima Shave jest produktem, który z pewnością przyniesie nam ulgę przy depilacji jednak nie zlikwiduje całkowicie podrażnień. Emulsja załagodzi skórę i nawilży oraz sprawi łatwość golenia, nie pieni się jest bardzo delikatna, nic nie szczypie i daje pomocny poślizg. Dzięki niej depilacja jest szybsza i przyjemniejsza, natomiast dla mnie nie jest to produkt, który będzie niezbędny.

Jestem zadowolona

Depilacja okolic intymnych to bardzo delikatna jednocześnie indywidualna sprawa. Niestety nie udało mi się dostać do testowania produktu przez wizaz jednak zaciekawił mnie na tyle, że postanowiłam go kupić i przetestować. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie i spełnia moje oczekiwania. Nie zapewnia 100% zabezpieczenia przed podrażnieniami jednak jest ich zdecydowanie mniej niż przy depilacji tradycyjną pianką. Skóra po depilacji nie jest ściągnięta i podrażniona. Emulsja dobrze oczyszcza i nawilża skórę, daje świeżość i ukojenie po depilacji. Zostaje u mnie na dłużej, polecam! ;)

Najlepszy Lactacyd

Lactacyd jest moim ulubieńcem wśród kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji miejsc intymnych od wielu lat, a kiedy dowiedziałam się, że powstał nowy przeznaczony również do golenia od razu kupiłam.
Nie żałuję, widzę, że naprawdę zmiękcza włoski i ułatwia ich golenie, a dodatkowo bardzo ładnie pachnie. Obecnie mój numer jeden.

Jest dobry

Używałam przez miesiąc żelu do higieny okolic intymnych, i stwierdzam że jest dobry. Ale nie bardzo dobry. Moja skora w tych okolicach jest szczegolnie delikatna. Spodziewałam sie czegoś lepszego. Lepszego nawilżenia i łagodzenia podrażnień.

U mnie się sprawdza

Od kąd tylko pamiętam zawsze po goleniu miejsc bikini wychodziły mi chrostki. Skóra w tym miejscu stała się zaczerwieniona i podrażniona. Stosowałam różne preparaty po goleniu żeby złagodzić ten stan lecz bez większych efektów. Emulsja z lactacyd nie tylko odpowiada za higienę miejsc intymnych ale takze jako preparat do golenia. Jestem bardzo zadowolona że powstał taki produkt chyba jedyny na rynku. W moim przypadku sprawdził się genialnie. Od kąd stosuje emulasje pożegnałam chrostki i podrażnienia. Zapach przyjemny i dodatków skóra nawilżona. Lactacyd na zawsze zagości na mojej półce ..

Uwielbiam!

Uwielbiam wszystkie produkty Lactacyd, dlatego też gdy pojawia się nowość tej marki muszę ją przetestować.
Tym razem pojawiła się pierwsza emulsja o gęstej i kremowej konsystencji zamknięta w opakowaniu o pojemności 200ml.
Produkt łatwo wydobywa się z plastikowej butelki dzięki czemu można bez problemu nanieść na miejsca intymne. Produkt ma mlekowy zapach. Po jej naniesieniu można przystąpić do depilacji. Emulsja zmiękcza włoski, dzięki czemu w łatwy sposób można je usunąć maszynką do kolenia. Produkt niweluje podrażnienia do minimum. Pozostawia skórę miękka i gładką. Dzięki kwasu mlekowemu daje mi również poczucie właściwego ph miejsc intymnych i odpowiedniej pielęgnacji.
Dla mnie jest to produkt godny zaufania.
Jedyną wadą jest brak pompki.

Lactacyd-niezawodna emulsja 2w1

Produktów z firmy Lactacyd używam już od kilku lat, ponieważ to jedyne płyny, które nie tylko pielęgnują delikatną skórę w okolicach intymnych, ale zdecydowanie chronią przed podrażnieniami i infekcjami intymnymi, do których miałam skłonności już jako nastolatka. Nie ukrywam, że również nowa formuła emulsji do golenia i higieny okolic intymnych była czystą przyjemnością podczas stosowania. Emulsja ta jest bardzo delikatna, jej konsystencja jest „w sam raz” nie za gęsta nie za rzadka, a do tego golenie nie jest taką udręką jak podczas stosowania zwykłych pianek lub żeli, które mają sporo chemii w składzie, mogącej podrażniać delikatną skórę tam „na dole”. Cieszę się, że to właśnie firma Lactacyd wypuściła tego rodzaju produkt na rynek, ponieważ mam do niej zaufanie, iż nic mnie nie uczuli, nie podrażni, lecz wręcz przeciwnie! Skóra po goleniu jest gładka, nie przesuszona, wyraźnie nawilżona w dotyku. Polecam produkt z całego serca, od tej pory na wakacje mamy 2w1 i nie musimy martwić się o miejsce w walizce.

Nic specjalnego

Produkt testowałem który dostałam i Jak dla mnie jest bez rewelacji, nic nie daje, mało się pieni, ma nieprzyjemny zapach. Nie spełnił moich oczekiwań

Miło zaskoczona

Nie spodziewałam się, że to naprawdę działa! Zawsze po goleniu miałam pełno krostek, które nie dość, że wyglądają brzydko, to jeszcze swędzą. Już po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę w wyglądzie mojej skóry po goleniu (mniej podrażnień i brak swędzenia), a teraz już prawie całkiem ich nie ma, oprócz tego, zauważyłam też mniejszą ilość wrastających się włosków. Po wykończeniu tej buteleczki napewno sięgnę po następną.

Fajna

fajna kremowa emulsja o delikatnym zapachu, zamknięta w latwej w uzytkowaniu buteleczce.
nie podraznia, miła dla skóry, idealnie myje, okolice intymne nie pieką.
buteleczka jest bardzo wydajna. łatwa w transportowaniu nic sie w podrozy nie wyleje mimo ze buteleczka jest juz zaczeta. ma solidne zamknięcie
polecam dla osób z wrazliwa skora- spisuje sie mega

Jest ok.

Nie jest to zły produkt, ale nie zaskoczył mnie. Troszeczkę inny niż zwykła emulsja do higieny intymnej. Różni się tym że jest bardziej śliski i tworzy się delikatna pianka, ale powtarzam delikatna. Nie taka jak obiecuje producent. Pomaga przy goleniu żeby maszynka miała lepszy poślizg ale to samo nam da szampon czy odżywka. Jedyne co jest plusem i przeważa na jego korzyść jest to, że nie musimy się obawiać że nas podrażni bo jest przeznaczony dokładnie w te okolice.

Używa produktu od: próbka

Fajny "gadżet", ale nie niezbędny.

Produkt rzeczywiście pomagał przy goleniu, poślizg maszynki był dużo lepszy. Nie zauważyłam jednak znaczącej poprawy jeśli chodzi o zmniejszenie ilości podrażnień- wydaje mi się że po prostu moja skóra nie zareagowała pozytywnie na substancje znajdujące się w składzie bądź mam bardzo wrażliwą skórę w tych miejscach. Ogólnie produkt całkiem mi się spodobał, choć nie jest moim ulubieńcem. Ciekawy dodatek jeśli ktoś nie jest zwolennikiem innych sposobów ułatwiających golenie, typu pianka. Myślę, że dam mu drugą szansę i spróbuje to stosować również po okresie letnim, bo teraz że względu na pracę i wyjazdy na basen używam maszynki z dużo większą częstością niż w ciągu reszty roku.

Całkiem OK

Emulsje oceniam bardzo dobrze .
Emulsja ma przyjemny neutralny zapach i nie podrażnia skóry a wręcz przeciwnie skóra jest nawilżona i gładka.
Ma fajna konsystencje żelu po której dobrze sunie ostrze żyletki