Lactacyd, Intimate Shave, Delikatna emulsja do golenia i higieny okolic intymnych

Delikatna emulsja do higieny intymnej przeznaczona do golenia okolic intymnych. Nawilża skórę i zmiękcza włoski, aby chronić Twoją delikatną skórę podczas golenia. Redukuje podrażnienia powstające w trakcie i po goleniu, pozostawiając Twoją skórę miękką i gładką. Dodatkowo pomaga utrzymać równowagę okolic intymnych, dzięki zawartości kwasu mlekowego.

Lactacyd Intimate Shave

Emulsja do golenia to dla mnie nowość w produktach do depilacji. Lactacyd Intima Shave jest produktem, który z pewnością przyniesie nam ulgę przy depilacji jednak nie zlikwiduje całkowicie podrażnień. Emulsja załagodzi skórę i nawilży oraz sprawi łatwość golenia, nie pieni się jest bardzo delikatna, nic nie szczypie i daje pomocny poślizg. Dzięki niej depilacja jest szybsza i przyjemniejsza, natomiast dla mnie nie jest to produkt, który będzie niezbędny.

Nie do golenia

Płyn sprawdza się jako kosmetyk do higieny miejsc intymnych, ale mniej do golenia - nie chroni przed podrażnieniami, ale dobrze myje i usuwa zapachy. Jest kremowobiały i ma miły delikatny świeżo-kwiatowy zapach.

Nie sprawdza się jako emulsja do golenia

Emulsja moim zdaniem funkcje środka do higieny intymnej spełnia bardzo dobrze, jak każdy inny lactacyd. Ładnie się pieni, dobrze odświeża i nie podrażnia. Jeśli chodzi o golenie, to nie widzę żadnej różnicy między nawet zwykłym żelem pod prysznic, więc troszkę słabo. W ogólnej ocenie produkt dobry, ale nie wart swojej ceny, chyba, że w promocji.

3x NIE

jeśli szukasz najlepszej emulsji do higieny okolic intymnej to Lactacyd ale zdecydowanie ten z apteki ! Tego produktu używam tylko do golenia i moim zdaniem strata pieniędzy i miejsca na półce . Produkt się ciężko rozprowadza i jest mało wydajny . Każdy inny płyn do higieny intymnej radził sobie lepiej niż ten do tego przeznaczony . ps w opakowaniu brakuje pompki ,

Zawiodłam się

Od długiego czasu przymierzałam się do tego produktu, gdyż okolice bikini to moja zmora. Nie mogę używać plastrów, depilatora ani maszynki. Jednak ceniąc komfort i higienę pozbywam się stamtąd włosków, często kosztem okropnego podrażnienia, które koję maścią cynkową.
Postanowiłam sprawdzić ten płyn. Ma delikatnie mleczny kolor, zawartą konsystencję, zapach typowy dla hipoalergicznych produktów. Jeśli chodzi o pielęgnację to sprawdza się bardzo dobrze, jednak nie nadaje się do golenia. Niezależnie od długości trzymania produktu - zawsze pojawia się podrażnienie.
Niestety jest to tylko chwyt marketing, a produkt dla osób które nie zmagają się z takimi problemami. Ze swojej strony nie polecam.

Bez szału

Gdy zobaczyłam reklamę w tv od razu pomyślałam, że to coś dla mnie ale produkt mnie jakoś nie przekonał.
Zdarzało mi się, że do golenia okolic bikini już wcześniej używałam zwykłego płynu do higieny intymnej i ten produkt zachowuje się tak samo. Nie zauważyłam żeby golenie stało się delikatniejsze czy występowało mniej podrażnień. Wręcz mam wrażenie, że zwykłym mydłem lepiej mi się goliło. Produkt jest naprawdę delikatny tak jak określa to producent. Dla mnie za bardzo. No i to opakowanie... zdecydowanie wolę te z pompką, dlatego przy kolejnych zakupach raczej z niego zrezygnuje i wrócę do bardziej kremowej ziaji.

Długo szukałam takiego cuda

Od dawna poszukiwałam takiego produktu 2 w 1. Niedawno zobaczyłam reklamy Rossmann właśnie, że w sprzedaży mają taki oto żel. No to kupiłam od razu! I od razu się zakochałam. Produkt ma fajną konsystencję żelu, po nałożeniu robi się taka delikatna pianka. W składzie ma masło shea, które delikatnie łagodzi i nawilża skórę. Jestem zachwycona totalnie! Opakowanie produktu jest bez pompki - a tego się spodziewałam, ale to nic. Jest to taka buteleczka 250 ml, łatwo się nabiera produkt. Ma taki delikatny zapach, nie jest perfumowany. Zapach jest bardzo przyjemny. Kupiłam w Rossmann za około 18 zł. Jak na taką buteleczkę to troszkę dużo... Myślałam, że będzie kosztował około 10 zł, ale to nic, warto wypróbować, następnym razem kupię na pewno na jakiejś promocji. Ogólnie polecam bardzo, skóra jest nawilżona i nie jest podrażniona po goleniu.

Takie 2 w 1 to ja rozumiem :)

Lubię produkty takie 2w1, 3w1 trochę z wygody, ale też z racji małej łazienki, gdzie i tak już jest zagracona wieloma kosmetykami. Emulsja trafiła do mnie przypadkiem, akurat musiałam kupić płyn do higieny i tak emulsja wpadła do mojego koszyka. W domu oczywiście lektura opakowania skład, działanie i takie tam zapewnienia od producenta. Spodobało mi się, że możemy mieć tutaj nie tylko mycie i ochronę okolic intymnych, ale również użycie do golenia. Nie ukrywam, że tutaj to różnie bywa, najczęściej pojawia się podrażnienie, a to już jak dla mnie jest to spory dyskomfort.

Działanie:
Emulsja jest gęsta, wydajna wystarczy nam niewielka ilość . Świetnie się sprawdza przy goleniu, maszynka łatwo sunie po ciele, nie podrażnia i nie uczula. Skóra jest gładka, nawet później nie pojawiają się żadne podrażnienia. Jeśli chodzi o mycie, świetnie się tutaj też sprawdza, nie ma podrażnień, czy uczucie pieczenia.

No właśnie , jak dla mnie jest on taki dziwny, chemiczny, jednak zapach nie pozostawia po sobie śladu.

Bardzo przyjemna emulsja, już kolejna poszła w ruch, i myślę, że będą kolejne.

Spodziewałam się czegoś więcej

Gdy kupowałam te emulsje od razu wyobrażałam sobie, że będzie ułatwiala golenie za zasadzie zmiękczania włosków jak żele go golenia. Niestety tutaj się zawiodłam. W porównaniu do standardowej emulsji od lactacydu jest napewno gęstsza,w moim odczuciu nie pieni się jakoś nadzwyczaj dobrze. Gdybym robiła test w ciemno napewno nie powiedziałabym, że jest to produkt przeznaczony do golenia. Fakt, że gęstsza i bogatsza konsystencja może lepiej nawilzac - ale nic poza tym. Myślę że pozostanę przy standardowym płynie do higieny intymnej, który też się dobrze pieni.

polecam

Dla mnie ta emulsja okazała się hitem! Golenie bez żadnych podrażnień (używam go też do pach), skóra jest gładka nawilżona. Produkt jest bardzo wydajny, dobrze się pieni. Emulsja ma dość specyficzny nie do końca przyjemny zapach, aczkolwiek już się przyzwyczaiłam.. minusem jest również brak pompki, która zdecydowanie ułatwiłaby aplikację.

emulsja do golenia

W końcu bez podrażnień po goleniu. A przy tym niesamowity zapach i kosmetyk dedykowany typowo do miejsc intymnych. Polecam kobietom, które często się golą i pragną uniknąć podrażnień i pieczenia po goleniu.

Nie do końca.

Kupiłam zaciekawiona opiniami po teście produktu, opinie są bardzo dobre ale ja się nimi trochę rozczarowałam bo dla mnie nie do końca jest tak perfekcyjny.
Ma miły, delikatny zapach,
Dość rzadką konsystencję co jest raczej minusem.
Prawda po goleniu skóra jest nawilżona i nie jest podrazniona z czym niestety często się zmagałam natomiast według mnie jego największą wadą jest to, że podczas depilacji strasznie zapycha maszynkę co mocno utrudnia golenie.

Przyjaciel delikatnej depilacji

Ta emulsja jest wspaniała do depilacji okolic intymnych. Jest to lekki płyn, ale całkiem gęsty z delikatnym zapachem. Świetnie się go rozporowadza po skórze, przypomina wtedy lekka piankę. Emulsja zmiękcza włoski przez co łatwiej się goli. Ogranicza ilość podrażnień do minimum - ja nie mam ich wcale. Skóra po nim jest nawilżona i delikatna. Przyjaciel delikatnej depilacji :)