Lactacyd, Intimate Shave, Delikatna emulsja do golenia i higieny okolic intymnych

Delikatna emulsja do higieny intymnej przeznaczona do golenia okolic intymnych. Nawilża skórę i zmiękcza włoski, aby chronić Twoją delikatną skórę podczas golenia. Redukuje podrażnienia powstające w trakcie i po goleniu, pozostawiając Twoją skórę miękką i gładką. Dodatkowo pomaga utrzymać równowagę okolic intymnych, dzięki zawartości kwasu mlekowego.

Fajna

fajna kremowa emulsja o delikatnym zapachu, zamknięta w latwej w uzytkowaniu buteleczce.
nie podraznia, miła dla skóry, idealnie myje, okolice intymne nie pieką.
buteleczka jest bardzo wydajna. łatwa w transportowaniu nic sie w podrozy nie wyleje mimo ze buteleczka jest juz zaczeta. ma solidne zamknięcie
polecam dla osób z wrazliwa skora- spisuje sie mega

Bez szału

Gdy zobaczyłam reklamę w tv od razu pomyślałam, że to coś dla mnie ale produkt mnie jakoś nie przekonał.
Zdarzało mi się, że do golenia okolic bikini już wcześniej używałam zwykłego płynu do higieny intymnej i ten produkt zachowuje się tak samo. Nie zauważyłam żeby golenie stało się delikatniejsze czy występowało mniej podrażnień. Wręcz mam wrażenie, że zwykłym mydłem lepiej mi się goliło. Produkt jest naprawdę delikatny tak jak określa to producent. Dla mnie za bardzo. No i to opakowanie... zdecydowanie wolę te z pompką, dlatego przy kolejnych zakupach raczej z niego zrezygnuje i wrócę do bardziej kremowej ziaji.

Długo szukałam takiego cuda

Od dawna poszukiwałam takiego produktu 2 w 1. Niedawno zobaczyłam reklamy Rossmann właśnie, że w sprzedaży mają taki oto żel. No to kupiłam od razu! I od razu się zakochałam. Produkt ma fajną konsystencję żelu, po nałożeniu robi się taka delikatna pianka. W składzie ma masło shea, które delikatnie łagodzi i nawilża skórę. Jestem zachwycona totalnie! Opakowanie produktu jest bez pompki - a tego się spodziewałam, ale to nic. Jest to taka buteleczka 250 ml, łatwo się nabiera produkt. Ma taki delikatny zapach, nie jest perfumowany. Zapach jest bardzo przyjemny. Kupiłam w Rossmann za około 18 zł. Jak na taką buteleczkę to troszkę dużo... Myślałam, że będzie kosztował około 10 zł, ale to nic, warto wypróbować, następnym razem kupię na pewno na jakiejś promocji. Ogólnie polecam bardzo, skóra jest nawilżona i nie jest podrażniona po goleniu.

Takie 2 w 1 to ja rozumiem :)

Lubię produkty takie 2w1, 3w1 trochę z wygody, ale też z racji małej łazienki, gdzie i tak już jest zagracona wieloma kosmetykami. Emulsja trafiła do mnie przypadkiem, akurat musiałam kupić płyn do higieny i tak emulsja wpadła do mojego koszyka. W domu oczywiście lektura opakowania skład, działanie i takie tam zapewnienia od producenta. Spodobało mi się, że możemy mieć tutaj nie tylko mycie i ochronę okolic intymnych, ale również użycie do golenia. Nie ukrywam, że tutaj to różnie bywa, najczęściej pojawia się podrażnienie, a to już jak dla mnie jest to spory dyskomfort.

Działanie:
Emulsja jest gęsta, wydajna wystarczy nam niewielka ilość . Świetnie się sprawdza przy goleniu, maszynka łatwo sunie po ciele, nie podrażnia i nie uczula. Skóra jest gładka, nawet później nie pojawiają się żadne podrażnienia. Jeśli chodzi o mycie, świetnie się tutaj też sprawdza, nie ma podrażnień, czy uczucie pieczenia.

No właśnie , jak dla mnie jest on taki dziwny, chemiczny, jednak zapach nie pozostawia po sobie śladu.

Bardzo przyjemna emulsja, już kolejna poszła w ruch, i myślę, że będą kolejne.

Spodziewałam się czegoś więcej

Gdy kupowałam te emulsje od razu wyobrażałam sobie, że będzie ułatwiala golenie za zasadzie zmiękczania włosków jak żele go golenia. Niestety tutaj się zawiodłam. W porównaniu do standardowej emulsji od lactacydu jest napewno gęstsza,w moim odczuciu nie pieni się jakoś nadzwyczaj dobrze. Gdybym robiła test w ciemno napewno nie powiedziałabym, że jest to produkt przeznaczony do golenia. Fakt, że gęstsza i bogatsza konsystencja może lepiej nawilzac - ale nic poza tym. Myślę że pozostanę przy standardowym płynie do higieny intymnej, który też się dobrze pieni.

polecam

Dla mnie ta emulsja okazała się hitem! Golenie bez żadnych podrażnień (używam go też do pach), skóra jest gładka nawilżona. Produkt jest bardzo wydajny, dobrze się pieni. Emulsja ma dość specyficzny nie do końca przyjemny zapach, aczkolwiek już się przyzwyczaiłam.. minusem jest również brak pompki, która zdecydowanie ułatwiłaby aplikację.

emulsja do golenia

W końcu bez podrażnień po goleniu. A przy tym niesamowity zapach i kosmetyk dedykowany typowo do miejsc intymnych. Polecam kobietom, które często się golą i pragną uniknąć podrażnień i pieczenia po goleniu.

Nie do końca.

Kupiłam zaciekawiona opiniami po teście produktu, opinie są bardzo dobre ale ja się nimi trochę rozczarowałam bo dla mnie nie do końca jest tak perfekcyjny.
Ma miły, delikatny zapach,
Dość rzadką konsystencję co jest raczej minusem.
Prawda po goleniu skóra jest nawilżona i nie jest podrazniona z czym niestety często się zmagałam natomiast według mnie jego największą wadą jest to, że podczas depilacji strasznie zapycha maszynkę co mocno utrudnia golenie.

Przyjaciel delikatnej depilacji

Ta emulsja jest wspaniała do depilacji okolic intymnych. Jest to lekki płyn, ale całkiem gęsty z delikatnym zapachem. Świetnie się go rozporowadza po skórze, przypomina wtedy lekka piankę. Emulsja zmiękcza włoski przez co łatwiej się goli. Ogranicza ilość podrażnień do minimum - ja nie mam ich wcale. Skóra po nim jest nawilżona i delikatna. Przyjaciel delikatnej depilacji :)

spełnia obietnice

Kupiłam zainteresowana reklamą, zaciekawiło mnie czy faktycznie nie będzie podrażnień po goleniu. Emulsja ma delikatny zapach, konsystencja też jest przyjemna i świetnie się ją nakłada. Zmiękczania włosów jakoś nie dostrzegłam, ale faktycznie nie było żadnego podrażnienia co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło.

Pomaga ale tylko troszke

Produkt kupilam zachecona recenzjami na wizaz.pl. Lactacyd nie zawodzi jakoscia. Plyn przyjemny, kremowy, ladnie sie pieni. Troche redukuje zaczerwienienie I uczucie swedzenia po goleniu ale nie jakos zaskakujaco. U mnie objawy te nadal wystepuja. Jako plyn do higieny intymnej dobry, jednak obietnice producenta nie sa w 100% sprawdzone.

Pomoc przy podrażnieniach

Nie wierzyłam, że produkt wypatrzony w reklamie może działać, jednak po wielu próbach i testach przeróżnych kosmetyków spróbowałam i nie żałuję.
Po goleniu nie ma podrażnień, tych brzydkich czerwonych małych krostek i swędzenia. Szkoda tylko, że nie ma pompki. Gorąco polecam!

Pierwsza pomoc na podrażnienia

Podrażnienia po goleniu byly moja udręką póki w moje ręce nie wpadł ten produkt, ma przyjemny zapach i fajną konsystencję powiedziałabym że takiego troszkę balsamu, świetnie myje a po goleniu zostawia skóre nawilzona i nie ma żadnych podrażnień. Moje nowe odkrycie, bede korzystac :)