Lactacyd, Intimate Shave, Delikatna emulsja do golenia i higieny okolic intymnych

Delikatna emulsja do higieny intymnej przeznaczona do golenia okolic intymnych. Nawilża skórę i zmiękcza włoski, aby chronić Twoją delikatną skórę podczas golenia. Redukuje podrażnienia powstające w trakcie i po goleniu, pozostawiając Twoją skórę miękką i gładką. Dodatkowo pomaga utrzymać równowagę okolic intymnych, dzięki zawartości kwasu mlekowego.

Nic specjalnego

Produkt testowałem który dostałam i Jak dla mnie jest bez rewelacji, nic nie daje, mało się pieni, ma nieprzyjemny zapach. Nie spełnił moich oczekiwań

emulsja do golenia

W końcu bez podrażnień po goleniu. A przy tym niesamowity zapach i kosmetyk dedykowany typowo do miejsc intymnych. Polecam kobietom, które często się golą i pragną uniknąć podrażnień i pieczenia po goleniu.

Nie do końca.

Kupiłam zaciekawiona opiniami po teście produktu, opinie są bardzo dobre ale ja się nimi trochę rozczarowałam bo dla mnie nie do końca jest tak perfekcyjny.
Ma miły, delikatny zapach,
Dość rzadką konsystencję co jest raczej minusem.
Prawda po goleniu skóra jest nawilżona i nie jest podrazniona z czym niestety często się zmagałam natomiast według mnie jego największą wadą jest to, że podczas depilacji strasznie zapycha maszynkę co mocno utrudnia golenie.

Przyjaciel delikatnej depilacji

Ta emulsja jest wspaniała do depilacji okolic intymnych. Jest to lekki płyn, ale całkiem gęsty z delikatnym zapachem. Świetnie się go rozporowadza po skórze, przypomina wtedy lekka piankę. Emulsja zmiękcza włoski przez co łatwiej się goli. Ogranicza ilość podrażnień do minimum - ja nie mam ich wcale. Skóra po nim jest nawilżona i delikatna. Przyjaciel delikatnej depilacji :)

spełnia obietnice

Kupiłam zainteresowana reklamą, zaciekawiło mnie czy faktycznie nie będzie podrażnień po goleniu. Emulsja ma delikatny zapach, konsystencja też jest przyjemna i świetnie się ją nakłada. Zmiękczania włosów jakoś nie dostrzegłam, ale faktycznie nie było żadnego podrażnienia co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło.

Pomaga ale tylko troszke

Produkt kupilam zachecona recenzjami na wizaz.pl. Lactacyd nie zawodzi jakoscia. Plyn przyjemny, kremowy, ladnie sie pieni. Troche redukuje zaczerwienienie I uczucie swedzenia po goleniu ale nie jakos zaskakujaco. U mnie objawy te nadal wystepuja. Jako plyn do higieny intymnej dobry, jednak obietnice producenta nie sa w 100% sprawdzone.

Pomoc przy podrażnieniach

Nie wierzyłam, że produkt wypatrzony w reklamie może działać, jednak po wielu próbach i testach przeróżnych kosmetyków spróbowałam i nie żałuję.
Po goleniu nie ma podrażnień, tych brzydkich czerwonych małych krostek i swędzenia. Szkoda tylko, że nie ma pompki. Gorąco polecam!

Pierwsza pomoc na podrażnienia

Podrażnienia po goleniu byly moja udręką póki w moje ręce nie wpadł ten produkt, ma przyjemny zapach i fajną konsystencję powiedziałabym że takiego troszkę balsamu, świetnie myje a po goleniu zostawia skóre nawilzona i nie ma żadnych podrażnień. Moje nowe odkrycie, bede korzystac :)

Lactacyd

Ta emulsja przypadła mi do gustu. Stworzona dla osób o wrażliwej skórze, gdyż nie podrażnia i nie powoduje uczuleń. Emulsja jest bardzo delikatna i zarazem bardzo dobrze myje. Produkt ten odświeża na cały dzień, pozostawiając nawilżoną skórę. Łagodzi inne podrażnienia miejsc intymnych co jest dużym plusem. Zamknięcie opakowania jest solidnie wykonane, dzięki czemu w razie przewrócenia lub zabrania produktu w podróż, produkt nie rozlewa się. Polecam

Bez szału

Kupiłam produkt zachęcona obietnicami producenta oraz opiniami.... Niestety jak dla mnie się z nich nie wywiązuje. Opakowanie jest bardzo poręczne, świetnie się sprawdza pod prysznicem i nie wyślizguje się z mokrych dłoni. Zapach też mi się podoba jest delikatny i nie przypomina większości żeli tego typu które po otwarciu dają wrażenie wejścia do perfumerii ???? jako żel do higieny intymnej również jest ok. Ale producent obiecuję łagodzenie podrażnień a nawet ich brak, jako posiadaczka bardzo wymagającej skóry którą krzywdzi wszystko muszę niestety przyznać że efektów nie widzę żadnych. Podrażnienia są bez zmian i w goleniu nie pomaga moim zdaniem wcale... Może się sprawdza ale przy skórze normalnej

Ideał

Stosuje Lactacyd od miesiąca jest rewelacyjny. W okolicach intymnych zauważyłam poprawę jakości skory. W dodatku nie muszę stosować innych produktów zabezpieczających mnie przed zarażeniem się różnymi bakteriami. Nie ma podrażnień. Polecam !

W koncu bez podraznien

Na emulsje natknelam sie w Lidlu na wyprzedazy . Zaplacilam za nią smieszne pieniążki (ok. 5 zl).

Depilacja okolic intymnych najczesciej kończyła się u mnie podrażnieniami. Te małe czerwone, swedzace krostki potrafią uprzykrzyc zycie. A jeszcze nie daj Boze jak bielizna wchodziła w interakcję (zero koronek w tym czasie ,Tylko 100 % bawełna:-/ )

Produkt znajdziemy w wygodnej ,plastikowej białej buteleczce o pojemnosci 200 ml. Szata graficzna z elementami turkusu. Delikatnie z wyczuciem.

Konsystencja jest dość gęsta (co czyni produkt wydajnym) o mlecznym zabarwieniu.

Zapach raczej neutralny. Nie drażni. Dosc delikatny.

Co do dzialania to wszem i wobec uważam,że wszelkie zapewnienia producenta zostały tu spełnione. Podczas depilacji nie występuje żadne nieprzyjemne szczypanie. Po zabiegu skora wyglada normalnie. Nie jest podrażniona, zaczerwieniona. A wręcz zregenerowana, miękka w dotyku.
Przyznam szczerze,ze uzywam również podczas depilacji nóg zamiast tradycyjnej pianki lub żelu.
O higiene dba jak nalezy, odświeża, nie szczypie podczas mycia (A przy innych plynach do higieny intymnej niejednokrotnie mi sie to zdarzało).
Wszystko jak najbardziej ok.

Reasumując jestem baaardzo zadowolona. Emulsja na stałe zagości w mojej lazience.
Polecam każdemu,nawet najbardziej wrażliwemu wrazliwcowi :)

Bardzo miłe zaskoczenie

Przed zastosowaniem produktu zastanawiałam sie czym tak naprawdę może mnie zaskoczyć. Zwykłe mydło do higieny intymnej czemu miałby być specjalnie do golenia.
Po pierwszym uzyciu byłam już pewna:)) że to będzie jeden z moich ulubionych produktów. Zero zaczerwienienia, podrażnienia, krostek, zero dyskomfortu podczas golenia, ogólnie rewelacja.