Batiste, Tempt Edgy & Romantic Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów przetłuszczających się)

Suchy szampon Batiste Tempt przywróci Twojej fryzurze objętość i świeży wygląd. Ciesz się uczuciem czystych włosów bez konieczności ich mycia.

Usuwa nadmierne przetłuszczenie pozostawiając włosy przyjemnie pachnące. Nadaje kształt i zapewnia lekkie utrwalenie.

Jeden z lepszych suchych szamponów

Mam włosy skłonne do przetłuszczania się, dlatego suchy szampon jest moim najlepszym przyjacielem, szampony firmy Batiste nie pozostawiają białych śladów na moich ciemno brązowych włosach, pięknie pachną i przede wszystkim odświeżają włosy, jednak nie zauważyłam aby przetłuszczały się mniej.

Godny polecenia

Jak dla mnie wspanialy wynalazek.wlosy mi sie szybko przetluszczaja,a to hest szybki sposob na ich odświeżenie.cena fajnabardzo wydajny.i opakowanie tez mi siw podoba.

Super zapach!

Bardzo podoba mi się działanie, używam już od dłuższego czasu i po prostu wymieniam zapachy.
Występuje delikatny biały nalot ale jest to naturalne i do zrozumienia, zresztą z łatwością daje się wyczesać co i tak musimy zrobić chwilę po spryskaniu.
Włosy są odświeżone, lekko uniesione i przede wszystkim bardzo ładnie pachną, dosyć tropikalnie.
Mam go już dość długo, ale używam około raz w tygodniu
Spełnia swoją rolę, jest bardzo przystępny cenowo ponieważ za paręnaścię zł dostajemy dobry produkt w poręcznym opakowaniu z uroczą szatą graficzną.

Świetny zapach

Jestem posiadaczką długich włosów, więc codzienne mycie ich jest dość męczące. Zazwyczaj na drugi dzień, gdy potrzebuję efektu odświeżenia sięgam własnie po suche szampony marki Batiste. Piękny zapach oraz super opakowanie to duże plusy, ale to działanie jest najważniejsze. Produkt niestety trzeba dobrze wyczesać ponieważ zabiela włosy przy nasadzie. Ogólnie skutecznie odświeża włosy i nadaje im objętość oraz super zapach. Produkt jest bardzo wydajny i godny uwagi. Polecam.

Jest nieźle

Szampon spełnia oczekiwania, ale ciężko dobrze go wyczesać z moich czarnych włosów. Włosy po jego użyciu są odświeżone i odbite od nasady. A do tego ten słodki zapach <3

No nie

Jestem w szoku czytając te wszystkie pozytywne recenzje. Dla mnie ten szampon ma najgorszy zapach ze wszystkich. Owszem pachnie jak perfumy,ale dla mnie jest strasznie duszacy i mdlacy. Mam problem zeby wystylizowac nim włosy bez zaczerpniecia świeżego powietrza. Poza tym zostawia białe ślady, które nawet dobrze wmasowujac produkt są bardzo widoczne. Nie zostanie moim ulubieńcem.

Oszałamiający zapach

Moje włosy rzadko wytrzymują bez mycia więcej niż 2 dni. Nie chcę też przyzwyczajać skóry głowy do częstego mycia, więc lubię sięgnąć po suchy szampon. Otrzymałam zestaw suchych szamponów od Batiste. Już wcześniej z nich korzystałam, ale w innych wersjach zapachowych. Ta bardzo przypadła mi do gustu. Suchy szampon zamknięty jest w bardzo estetycznym opakowaniu. Po nałożeniu faktycznie prawie nie widać białych śladów. Włosy są matowe, ale jeśli komuś przeszkadza ten efekt, wystarczy popsikać je dowolną odżywką i już. Produkt jest bardzo wydajny i starcza na dłużej niż inne suche szampony. I jeszcze raz wspomnę o tym, że obłędnie pachnie. Szampon jest naprawdę świetny i w przystępnej cenie, jednak najchętniej będę wracać do wersji nadającej objętość, ale jeśli ktoś ma naturalnie uniesione włosy od nasady, ten będzie super opcją.

Natychmiastowe odświeżenie włosów

Posiadam włosy, które co 2 dni trzeba myć, ponieważ przetłuszczają się u nasady. Czasami na 3 dzień rano panikuję, że włosy wyglądają nieświeżo, ale wtedy wyciągam szampon Batiste i w minutę mam świeże, uniesione i zdrowo wyglądające włosy.
Nie zostawiają na moich ciemnych brązowych włosach białych plam, efekt utrzymuje się przez cały dzień, włosy są uniesione, ładnie pachną i są przyjemne w dotyku. Produkt nie wpływa na stan mojej skóry głowy, nie podrażnia, nie zwiększa produkcji łoju.
Niedawno szampony przeszły test, który wiele o nich mówi. Poważnie zachorowałam i nie miałam siły umyć włosów przez ponad 5 dni. Włosy były tłuste, wyglądały na nieświeże i nawet fryzura w kitke im nie pomagała. Natomiast użycie szamponu spowodowało, że zniknęła tłusta warstwa, specyficzny zapach i uniosły się. Efekt ten utrzymał się przez 24 godziny, aż do umycia włosów. Samo to świadczy bardzo dobrze o produktach marki Batiste. Polecam!

Używa produktu od: próbka

Polecam ten produkt

Suche szampony bardzo dobrze sprawdziły się na moich włosach. Spokojnie można ich używać i nie widać różnicy w używaniu zwykłego szamponu od suchego. Z chęcią sięgnie po kolejne produkty tej firmy.

piękny zapach

Jak dla mnie skuteczny suchy szampon. Odświeża włosy, po odpowiedniej aplikacji i ilości szamponu włosy sprawiają wrażenie lekkich i jakby były świeżo po umyciu i wysuszeniu. Zapach tego suchego szamponu jest przepiękny! Jeśli chodzi o nową serię Batiste ten szampon wygrywa zapachem.

Super! Polecam serdecznie

Jak zawsze szampon batiste się u mnie sprawdził. Zapach na plus, działa i nie widać go na blond włosach. Myślę, że na czarnych mógłby być widoczny. Polecam serdecznie działa super i pięknie pachnie.

Kolejna udana nowość

Nowe zapachy boskie, odświeżające, szampony zawsze dają radę kiedy na szybko potrzebuje odświeżyć włosy. Zapach kwiatowy, romantyczny tak samo opakowanie. Szampon oczyszcza włosy oraz unosi u nasady.

Używa produktu od: próbka

Tempt Batiste

Fajny zapach, dobrze odświeża włosy, nie pozostawia białych śladów ani nie niszczy włosów. Szczerze polecam. Moje włosy szybko się przetluszczaja więc ten produkt jest dla mnie idealny zwłaszcza kiedy muszę gdzie na szybko wyjść