Batiste, Tempt Edgy & Romantic Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów przetłuszczających się)

Suchy szampon Batiste Tempt przywróci Twojej fryzurze objętość i świeży wygląd. Ciesz się uczuciem czystych włosów bez konieczności ich mycia.

Usuwa nadmierne przetłuszczenie pozostawiając włosy przyjemnie pachnące. Nadaje kształt i zapewnia lekkie utrwalenie.

Istny sztos!

Podobnie jak dwa pozostałe szampony z nowej serii Batiste, ten produkt robi robotę! Opakowanie jest bardzo kobiece, ma piękny, zmysłowy zapach i ekstra atomizer, który nie robi problemów podczas używania :D

Zalety:
* zapach
*cena
* wydajność
*efekt
* odświeżenie
* grafika
* uniesienie
POLECAM!

Ten zapach!

Nie jest zaskoczeniem, że batiste daje radę z odświeżeniem, ale ten zapach! Kiedy rozpakowałam paczkę i psiknęłam odrobinę do korka- wydawał mi się babciny. Tymczasem rozprowadzony na włosach pachnie świetnie! Szampon odświeża, nie bieli, nie skleja, nie daje uczucia szorstkości. Pozytywne zaskoczenie.

Używa produktu od: próbka

Ulubiony zapach

Zacznę od tego, że moje włosy są grube oraz bardzo gęste. Przez to, że są ciężkie często po prostu nie są ładnie odbite od nasady i szybko się przetłuszczają. W zasadzie to już na drugi dzień są tłuste.

Opakowanie nie różni się od tych standardowych batiste. Ładnie pachnie, zostanie chyba moim ulubionym zapachem. Nie zostawia białych śladów na włosach. Po spryskaniu zawsze delikatnie masuje palcami przy skórze głowy.

Tego szamponu używam głównie dzień po myciu, aby wytrzymały cały kolejny dzień. Szampon daje rade :) Są świeże aż do wieczora.

Szampon który nie tylko odświeża ale delikatnie utrwala fryzurę, to podwójny sztos ???? super alternatywa dla osób zmagajacych się z przetluszczajacymi włosami, w kilka sekund odzyskuje się ich świeżość i zaoszczędzone czas :) do tego pięknie pachnie i nie pozostawia śladów w postaci białego talku co też jest ważne

Wszystko spoko, ale...

Szampon naprawdę bardzo dobrej jakości. Odkąd Batiste poprawiło formułę swoich szamponów, to nie mam się do czego przyczepić. Jakby wszystko jest w porządku... tylko ten zapach. Niby szampon ma być taki kuszący romantyczny, a mnie ten zapach po prostu odrzuca. Wiem ze to dosc indywidualna kwestia, ale radzę przemyślenie jakiejś innej opcji zapachowej.

Fajny suchy szampon.

Ładny zapach, dodaje lekkiej objętości która po pewnym czasie znika. Jedyny minus, włosy miałam lekko przesuszone w miejscach gdzie został zaaplikowany szampon. NIe zauwazyłam tego przy szamponach Batiste innego rodzaju.

Uwielbiam

Batiste to mój ulubiony suchy szampon, który pojawił się u mnie w łazience już kilka lat temu i nieustannie go używam. Najnowszym zapachem Batiste jest zapach Tempt, który zawiera nuty bergamotki, fioletowego ołowiu i pikantnego różowego pieprzu, serce róży i kwiatu pomarańczy oraz charakterystyczną drzewną bazę zawierającą paczulę, bursztyn, benzoes i piżmo. Opakowanie oczywiście to 200 ml ozdobione mnóstwem wspaniałych róż i cukierkowych czaszek, nadając Batiste bardziej dorosły wygląd. Oprócz oczyszczenia włosów, Tempt pozostawia cudowny zapach. Nie pozostawia białych śladów. Polecam!! ;)

warto go mieć

warto mieć go w łazience, często można go dostać w promce za dyszkę, bardzo lubię suche szampony tej marki bo są niezawodne gdy nie ma czasu umyć głowy a wymaga ona odświeżenia, ma piękny zapach i bardzo dobrze działa,

Używa produktu od: próbka

Bardzo dobry

Opakowanie produktu bardzo mi się podoba, przykuwa uwagę, jest bardzo kobiece. Szampon natychmiast odświeża włosy, przy tym zostawiając na nich przepiękny zapach. Sprawia, że włosy stają się puszyste i lekkie.

Kolejny udany Batiste

Wszystkie to znamy - późny wieczór, kładziemy się spać z silnym postanowieniem, ze rano znajdziemy czas na błyskawiczne umycie, wysuszenie i ułożenie włosów. W rzeczywistości poranek przynosi 3x przekładany budzik, bieg przez kuchnię (po kawę) do łazienki i wtedy uświadamiamy sobie jak bardzo jesteśmy w niedoczasie... Mi Batiste ratuje najczęściej właśnie te zwariowane poranki, bo sprawia, że mycie włosów przełożę o kilka godzin, a przez ten czas będą wyglądały znakomicie. Ten zapach moim ulubionym nie jest, ale działa fantastycznie jak wszystkie Batiste!

W wyjątkowych okolicznościach

Szampon spełnia doskonale swe podstawowe zadania czyli odświeża nasze włosy. I tutaj nie mam mu nic do zarzucenia :) jednak zapach jest dla mnie straszny. Będę go używać awaryjnie gdy mój ulubiony się skończy.

Odświeżenie bez białych śladów

Batiste nie ma sobie równych - żaden inny suchy szampon drogeryjny nie odświeżył moich włosów w takim stopniu, jak ten. Świetny zapach, piękne opakowanie, a po wmasowaniu produktów we włosy zero białych śladów, które przy innych tego typu produktach było widoczne nawet na blondzie.