Batiste, Fresh & Feminine Wildflower Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów przetłuszczających się)

Suchy szampon Batiste Wildflower przywróci Twojej fryzurze objętość i świeży wygląd. Ciesz się uczuciem czystych włosów bez konieczności ich mycia.

Dodaje włosom energii i blasku oraz wydłuża efekt umytych włosów. Nie pozostawia na włosach białych śladów.

Zapachowy zawrót głowy

Moje włosy bardzo szybko się przetłuszczają. Staram się myć je co drugi dzień, ale czasem nawet tyle nie wytrzymują. Otrzymałam zestaw suchych szamponów od Batiste w ramach testów Wizaż. Już wcześniej ich używałam, ale w innych wersjach. Ta jest równie dobra, jak wszystkie pozostałe. Ma piękny, świeży zapach. Włosy są po niej odświeżone i wyglądają, jak zaraz po umyciu. Są może trochę matowe, ale starczy popsikać odżywką i gotowe. Jest to super opcja dla osób o szybko przetłuszczających się włosach, a także jako ratunek w nagłych wypadkach. Szampon nie robi białych plam, jeśli dobrze się go wetrze. Bardzo dobrze mi się z niego korzysta, jednak moje serce skradła wersja unosząca włosy od nasady. Jeśli jednak ktoś ma włosy ładnie uniesione, to to będzie świetny produkt.

The Best!

Najlepszy suchy szampon z jakim miałam doczynienia. Niestety wiele suchych szamponów nie dawało sobie rady z moimi grubymi i ciężkimi włosami, w przypadku tego było całkiem inaczej! z czystym sumieniem mogę go polecić każdej kobiecie.

Cudowny

Nie znam lepszych suchych szamponów niż te od Batiste. Mają rewelacyjne zapachy. Produkt naprawdę działa, włosy są odświeżone, uniesione od nasady oraz cudownie pachną. Zdecydowanie są to moje ulubione suche szampony.

Nie ma lepszego

To jest hit hitów :) Jak wyżej, nie ma lepszego suchego szamponu. Uwielbiam go za zapach, który utrzymuje się wiele godzin. Ratuje mnie w wielu przypadkach. Nigdy mnie nie zawiódł. Z natury mam cienkie i przetluszczajace włosy, a ten cudowny produkt robi z nich takie, jakbym dopiero wyszła od fryzjera. Nadaje mega objętość, a co najważniejsze, fryzura utrzymuje się długo w nienaruszonym stanie. Jestem pod wrażeniem.

tak

Szampony batiste to wybawienie dla osób zalatanych, chodzących na siłownie.
Idealnie przywraca moim włosom świeżość. Moje włosy szybko sie przetłuszczaja, a dzieki temu produktowni nie musze ich myc codziennie.

R-E-W-E-L-A-C-J-A-

Według mnie, wszystkie szampony od Batiste są godne polecenia.
Największą zaletą tego szamponu jest to że natychmiast odświeża włosy, nie zostawiając białego osadu, który całkowicie znika po wmasowaniu szamponu we włosy.
Włosy po użyciu szamponu są puszyste i uniesione u nasady.
Szampon pięknie pachnie.

Mój suchy szampon

Używałam bardzo dużo suchych szamponów, ale ten jest najlepszy. Wychodząc do pracy mogę bardzo szybko odświeżyć swoje włosy. Ten produkt na pewno zagości u mnie na stałe, gorąco polecam .

Suchy szampon do Batiste

Suchy szampon od Batiste Fresh& Feminine Wildflower podbił moje serducho! Od lat jestem wierna tej marce i zawsze stosuje na moje włosy z tendencją do szybkiego przetłuszczania. Szczególnie w zimę kiedy ten problem mi się nasila. Nowy szampon od batiste prześlicznie wygląda, a jeszcze lepiej pachnie. Nie pozostawia białych śladów. Natomiast moje włosy są odświeżone, pachnące i delikatnie uniesione. Polecam wam gorąco!

Bardzo fajny ratunek gdy brak czasu

Kiedy nie mam czasu na mycie i suszenie moich długich i gęstych niefarbowanych włosów ten suchy szampon sprawdza się rewelacyjnie. Włosy po nim wyglądają świeżo i tak też pachną. jest bardzo wydajny choć dość drogi- warto szukać go na promocjach.

Używa produktu od: próbka

Jeden z lepszych suchych szamponów

Mam włosy skłonne do przetłuszczania się, dlatego suchy szampon jest moim najlepszym przyjacielem, szampony firmy Batiste nie pozostawiają białych śladów na moich ciemno brązowych włosach, pięknie pachną i przede wszystkim odświeżają włosy, jednak nie zauważyłam aby przetłuszczały się mniej.

Natychmiastowe sos dla włosów i fryzury

Posiadam włosy, które co 2 dni trzeba myć, ponieważ przetłuszczają się u nasady. Czasami na 3 dzień rano panikuję, że włosy wyglądają nieświeżo, ale wtedy wyciągam szampon Batiste i w minutę mam świeże, uniesione i zdrowo wyglądające włosy.
Nie zostawiają na moich ciemnych brązowych włosach białych plam, efekt utrzymuje się przez cały dzień, włosy są uniesione, ładnie pachną i są przyjemne w dotyku. Produkt nie wpływa na stan mojej skóry głowy, nie podrażnia, nie zwiększa produkcji łoju.
Niedawno szampony przeszły test, który wiele o nich mówi. Poważnie zachorowałam i nie miałam siły umyć włosów przez ponad 5 dni. Włosy były tłuste, wyglądały na nieświeże i nawet fryzura w kitke im nie pomagała. Natomiast użycie szamponu spowodowało, że zniknęła tłusta warstwa, specyficzny zapach i uniosły się. Efekt ten utrzymał się przez 24 godziny, aż do umycia włosów. Samo to świadczy bardzo dobrze o produktach marki Batiste. Polecam!

Ten suchy szampon noszę zawsze w torebce

Ten suchy szampon noszę zawsze w torebce, bo przydaje się, żeby np. psiknąć sobie przetłuszczoną grzywkę. Najczęściej tutaj mi się najbardziej przetłuszcza, a reszta włosów jest ok. Szampon jest wydajny, w dobrej cenie. Włosy po użyciu wyglądają dobrze, nie osiada nic na nich. No i bardzo przyjemnie pachnie :)

Batiste nie zawodzi

Batiste nie zawodzi, kolejny sprawdzony produkt w nowej odsłonie. Szampon jest wydajny, łatwo się wyczesuje mimo jasnych śladów na ciemnych włosach. Radzi sobie z przetłuszczającymi się włosami.