Batiste, Fresh & Feminine Wildflower Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów przetłuszczających się)

Suchy szampon Batiste Wildflower przywróci Twojej fryzurze objętość i świeży wygląd. Ciesz się uczuciem czystych włosów bez konieczności ich mycia.

Dodaje włosom energii i blasku oraz wydłuża efekt umytych włosów. Nie pozostawia na włosach białych śladów.

Używa produktu od: próbka

Jeden z lepszych suchych szamponów

Mam włosy skłonne do przetłuszczania się, dlatego suchy szampon jest moim najlepszym przyjacielem, szampony firmy Batiste nie pozostawiają białych śladów na moich ciemno brązowych włosach, pięknie pachną i przede wszystkim odświeżają włosy, jednak nie zauważyłam aby przetłuszczały się mniej.

Mój suchy szampon

Używałam bardzo dużo suchych szamponów, ale ten jest najlepszy. Wychodząc do pracy mogę bardzo szybko odświeżyć swoje włosy. Ten produkt na pewno zagości u mnie na stałe, gorąco polecam .

Suchy szampon do Batiste

Suchy szampon od Batiste Fresh& Feminine Wildflower podbił moje serducho! Od lat jestem wierna tej marce i zawsze stosuje na moje włosy z tendencją do szybkiego przetłuszczania. Szczególnie w zimę kiedy ten problem mi się nasila. Nowy szampon od batiste prześlicznie wygląda, a jeszcze lepiej pachnie. Nie pozostawia białych śladów. Natomiast moje włosy są odświeżone, pachnące i delikatnie uniesione. Polecam wam gorąco!

Bardzo fajny ratunek gdy brak czasu

Kiedy nie mam czasu na mycie i suszenie moich długich i gęstych niefarbowanych włosów ten suchy szampon sprawdza się rewelacyjnie. Włosy po nim wyglądają świeżo i tak też pachną. jest bardzo wydajny choć dość drogi- warto szukać go na promocjach.

Zapachowy zawrót głowy

Moje włosy bardzo szybko się przetłuszczają. Staram się myć je co drugi dzień, ale czasem nawet tyle nie wytrzymują. Otrzymałam zestaw suchych szamponów od Batiste w ramach testów Wizaż. Już wcześniej ich używałam, ale w innych wersjach. Ta jest równie dobra, jak wszystkie pozostałe. Ma piękny, świeży zapach. Włosy są po niej odświeżone i wyglądają, jak zaraz po umyciu. Są może trochę matowe, ale starczy popsikać odżywką i gotowe. Jest to super opcja dla osób o szybko przetłuszczających się włosach, a także jako ratunek w nagłych wypadkach. Szampon nie robi białych plam, jeśli dobrze się go wetrze. Bardzo dobrze mi się z niego korzysta, jednak moje serce skradła wersja unosząca włosy od nasady. Jeśli jednak ktoś ma włosy ładnie uniesione, to to będzie świetny produkt.

Natychmiastowe sos dla włosów i fryzury

Posiadam włosy, które co 2 dni trzeba myć, ponieważ przetłuszczają się u nasady. Czasami na 3 dzień rano panikuję, że włosy wyglądają nieświeżo, ale wtedy wyciągam szampon Batiste i w minutę mam świeże, uniesione i zdrowo wyglądające włosy.
Nie zostawiają na moich ciemnych brązowych włosach białych plam, efekt utrzymuje się przez cały dzień, włosy są uniesione, ładnie pachną i są przyjemne w dotyku. Produkt nie wpływa na stan mojej skóry głowy, nie podrażnia, nie zwiększa produkcji łoju.
Niedawno szampony przeszły test, który wiele o nich mówi. Poważnie zachorowałam i nie miałam siły umyć włosów przez ponad 5 dni. Włosy były tłuste, wyglądały na nieświeże i nawet fryzura w kitke im nie pomagała. Natomiast użycie szamponu spowodowało, że zniknęła tłusta warstwa, specyficzny zapach i uniosły się. Efekt ten utrzymał się przez 24 godziny, aż do umycia włosów. Samo to świadczy bardzo dobrze o produktach marki Batiste. Polecam!

Ten suchy szampon noszę zawsze w torebce

Ten suchy szampon noszę zawsze w torebce, bo przydaje się, żeby np. psiknąć sobie przetłuszczoną grzywkę. Najczęściej tutaj mi się najbardziej przetłuszcza, a reszta włosów jest ok. Szampon jest wydajny, w dobrej cenie. Włosy po użyciu wyglądają dobrze, nie osiada nic na nich. No i bardzo przyjemnie pachnie :)

Batiste nie zawodzi

Batiste nie zawodzi, kolejny sprawdzony produkt w nowej odsłonie. Szampon jest wydajny, łatwo się wyczesuje mimo jasnych śladów na ciemnych włosach. Radzi sobie z przetłuszczającymi się włosami.

działa!

Kolejny raz kiedy nie zawiodłam się na Batiste! Skuszona bujnym opakowanie, kupiłam w drogerii. Jestem zadowolona z tego szamponu! Naprawdę w zawrotnym tempie sprawia, że fryzura wraca do żywych. Jest odżywiona, uniesiona u nasady. Włosy wyglądają jak nowe! Szampon jest wydajny, lekki. Nie obciąża i nie niszczy włosów, nie wysusza ich u nasady, nie powoduje wypadania ich. Dla mnie to must have każdego,kto czasem nie ma czasu na lepsze rozwiązania. Oczywiście nie można stosować go codziennie, bo wtedy z pewnością skutki nie będą najlepsze, ale kiedy trzeba to można na nim polegać

Używa produktu od: próbka

Napewno kupię ponownie

Napewno zasięgne po ten produkt, ponieważ moje włosy potrzebują codziennego mycia. Nie zawsze mam na to czas i ochotę, więc suchy szampon bardzo się sprawdza. Cena jest przestępna, więc każdy może sięgnąć po ten produkt.

jest ok.

Z całej nowej serii suchych szamponów batiste ten zachwycił mnie najmniej. Tzn działanie ma równie dobre, zapach też ładny, opakowanie tak samo wygodne. Więc ogólna ocena pozytywna :)

Świetny

Jak zawsze szampon batiste się u mnie sprawdził. Zapach na plus, działa i nie widać go na blond włosach. Myślę, że na czarnych mógłby być widoczny. Polecam serdecznie działa super i pięknie pachnie. Odświeża włosy i idealnie sprawdza się zimą, jak chcemy uniknąć porannego mycia włosów.

Kolejny super produkt batiste

Nie zawiodłam się i tym razem. Batiste z każdym nowym produktem zachwyca mnie pomysłowością jeżeli chodzi o opakowania oraz o zapachy. Nigdy się nie zawiodłam sięgając po ich produkty a suche szampony są rewelacyjne.