Shy Deer, Natural Mechanical Peeling (Naturalny peeling mechaniczny)

Shy Deer, Natural Mechanical Peeling (Naturalny peeling mechaniczny)

100% naturalnych i certyfikowanych składników
Peeling mechaniczny to intensywna forma złuszczania martwego naskórka. Działa dużo silniej od peelingu enzymatycznego. Zawiera drobinki o działaniu ścierającym.
Naturalny peeling mechaniczny stosuj w celu złuszczenia naskórka, oczyszczenia skóry oraz zmniejszenia ilości zaskórników.
Jak działa?
- złuszcza (ściera) martwe komórki warstwy rogowej naskórka
- oczyszcza i rozjaśnia skórę
- zmniejsza ilość zaskórników
- wygładza i wyrównuje koloryt skóry
- wspiera proces odtykania porów i zmniejsza ich widoczność
- ma przyjemny, słodki zapach owocowy
Drobiny złuszczające: Korund (mikronizowany)
- Pestki Moreli
- Pestki Aronii

mechaniczne
tłusta, mieszana
wygładzające, antybakteryjne, oczyszczające
w buteleczce
drobnoziarniste

ole! wcale nie mechaniczny, a multifunkcyjny!

Proszę Państwa, oto peeling od Shydeer Ksmetyki Naturalne.
Z założenia mechaniczny. Świetny, nie przesadzając w słowach. Według mnie powinien jednak nosić miano multifunkcyjnego- to określenie ostatnio tak często przecież stosowane, do tego peelingu pasuje idealnie- faktycznie spełnia wiele funkcji w pielęgnacji skóry twarzy. Po jego zastosowaniu skóra prezentuje się lepiej niż po zastosowaniu maseczki upiększającej :)

Czym się wyróżnia?
* za jego działanie ścierające odpowiadają tu aż 3 rodzaje drobin. Ważne, że są one różnej wielkości. To mikronizowany korund, pestki moreli, pestki aronii. Osobiście uwielbiam korund w peelingach- jego działanie eksfoliujace jest nieocenione.
* wykazuje najlepsze właściwości, gdy jest zaaplikowany na skórę na 1-2 minuty, a potem za jego pośrednictwem wykonany zostanie peelingujący masaż.
* jego imponujący skład to w 100% składniki naturalne i certyfikowane.
* ma zapach, w którym dominują nuty owocowe. Co do jego przyjemności można polemizować, bo niektórym się bardzo nie podoba. I faktycznie nie można go określić jako neutralny. Ale mi nie wadził.
* z racji na jego intensywne działanie najlepiej sprawdzi się przy pielęgnacji cery tłustej, mieszanej, normalnej, niewrażliwej.

Jak działa?
* usuwa martwe komórki naskórka
* rozjaśnia cerę
* wygładza
* zmiękcza
* wyrównuje koloryt
* odblokowuje pory, wpływa na ich mniejszą widoczność
Po jego zastosowaniu skóra jest ŚWIETNIE i DOGŁĘBNIE oczyszczona, a przy tym:
- niepodrażniona (choć bywało, że pojawiło się u mnie lekkie zaczerwienienie, to znikało ono po chwili. Uznaję jednak, że to ze względu na intensywność działania składników aktywnych)
- nieprzesuszona. A wręcz odżywiona. Przygotowana na kolejny krok pielęgnacji (maseczkę lub krem), ale i bez tego prezentuje się zjawiskowo.
To zdecydowanie peeling działający na wielu wymiarach pielęgnacji.

Stał się też moim hitem na lato- regularnie stosowany w czasie wakacyjnym (1-2 razy w tygodniu) fantastyczne oczyszczał skórę i jednocześnie dawał odczucie odświeżenia. Zapobiegał zanieczyszczaniu porów, a tym samym powstawaniu zaskórników. Na wyjeździe nieraz zastąpił mi też nawilżającą maseczkę :)

No i kilka kwestii technicznych: opakowanie i wydajność.
Otóż wydaje się jednak mało wydajny, co w odniesieniu do dość wysokiej ceny pozwala na zastanowienie, czy jednak warto. Oczywiście działanie jest dobre i to wszystko rekompensuje, ale to produkt do zmywania przecież. I czy naprawdę warto?
Opakowanie miałam jeszcze w starej wersji bez pompki. Zamiast niej buteleczka z ogromnym otworem dozującym. Naprawdę ogromnym- nierzadko uciekło mi z niego więcej produktu, niż potrzebowałam. Ale widzę, że ten błąd został naprawiony i jest już pompka. Za jej sprawą na pewno można dozować peeling lepiej. I mniej! Bo wcale nie potrzeba go dużo dla satysfakcjonującego efektu. Także i problem wydajności został rozwiązany.

Będę z chęcią powracać co jakiś czas. To dobry produkt, choć do Mokoshowego ulubieńca trochę mu brakuje :)

Beznadzieja

Kupiłam cały zestaw miniatur kosmetyków z firmy shy deer i ten produkt jest chyba najgorszy. Drobny są pojedyncze, wgl nie złuszcza, dziwnie pachnie, jest leisty, generalnie poza opakowaniem Raczej nic mi się nie podoba xD

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Jak dla mnie bomba

Shy Deer. Co to za marka? To pierwsza w 100% Polska marka kosmetyków naturalnych. Kosmetyki bazują na naturalnych i certyfikowanych składnikach min. 99%.
-cruelty free
-vegan

Peeling mechaniczny jest silniejszy od peelingu enzymatycznego. Zawiera drobinki o działaniu złuszczającym.

Dla kogo?
Cerą tłusta i mieszana.
-złuszcza naskórek
-zmniejsza ilość zaskórników
-oczyszcza skórę.

Jak często?
-dwa razy w tygodniu lub w zależności od potrzeb. Przed użyciem trzeba wstrząsnąć. Po rozprowadzeniu peelingu na skórze twarzy oczekujemy 1-2 minut po czym rozpoczynamy masaż.

Pierwsze wrażenie!!!
Już przy pierwszym użyciu pojawia się świeży zapach kosmetyku. W składzie znajduje się:
-korund
-pestki moreli i Aroni
Konsystencja dość rzadka z wyczuwalnymi drobinkami, które nie są typowym ścierakiem, są wręcz delikatne.

Działanie!!!
Peeling mechaniczny:
-widocznie zmniejszył ilość zaskórników
-poprawił kondycję mojej mieszanej skóry.
-mniejsza ilość nieproszonych gości na mojej twarzy.
-skóra wygląda zdrowo o jest dobrze oczyszczona
-100% składniki naturalne nie wyrządziły mi żadnej krzywdy typu podrażnienia czy rany na skórze. Czysty skład to piękna cera.

Podsumowując.
Polska marka Shy Deer pokazała się z jak najlepszej strony tworząc kosmetyki z naturalnym składem. Pelling nie dość, że jest skuteczny to posiada 6 miesięcy ważności przy pierwszym użyciu.

Nie kupię

Kupiłam cały zestaw kosmetyków z firmy shy deer, ale ten peelin to porażka
Zawiera
- Korund (mikronizowany)
- Pestki Moreli
- Pestki Aronii
Powinien dobrze złuszczać, oczyszczać, zmniejszyć ilość zaskurników
Przed użyciem trzsba go wstrząsnąć
✔️ Fajne opakowanie
✔️Piękny zapach
✔️ Wydajny
➖ Cena
➖ Brak efektów
➖Konsystencja mi się nie podoba
Użyłam peeling kilka razy moja skóra go nie lubi, nie zauważyłam po jego stosowaniu noc pomplwtmie nic, resztę peelingu użyłam do ciała