Joanna, Naturia, Peeling antycellulitowy

Joanna, Naturia, Peeling antycellulitowy

Gruboziarnisty peeling do ciała Naturia doskonale wygładza i odświeża ciało. Zawiera ekstrakt z gorzkiej pomarańczy lub kawy czy imbiru oraz czynniki o działaniu antycellulitowym. Dzięki specjalnie dobranym drobinkom ścierającym usuwa zanieczyszczenia oraz martwe komórki naskórka. Znakomicie przygotowuje skórę do przyjęcia kosmetyków pielęgnacyjnych.

Wspaniałe rezultaty:
- skóra oczyszczona i odświeżona,
- bardziej jędrna i elastyczna,
- przyjemnie pachnąca.

Dostępny w 3 wersjach: gorzka pomarańcza, kawa, imbir

wygładza skórę

używałam wersji z kawą. Produkt niewątpliwie ładnie wygładza i ściera martwy naskórek, znakomicie przygotowuje skórę do przyjęcia balsamu. Miły kawowy zapach szczególnie uprzyjemni stosowanie w nadchodzącym sezonie jesienno- zimowym. Działania antycellulitowego czy ujędrniającego nie zauważyłam, niemniej produkt mogę z czystym sumieniem polecić ze względu na efekt cudownie gładkiej skóry. Duży plus też za małe poręczne opakowanie, które sprawdza się w podróży

Słaby

Kupiłam go ze względu na małe, poręczne opakowanie, które sprawdzi się w podróży. Wybrałam wariant z gorzką pomarańczą. Spodobał mi się jego aromatyczny, relaksujący zapach pomarańczy. Jego konsystencja bardziej przypomina mi żel. Troszkę gorzej radzi sobie ze ścieraniem, bardziej masuje ciało niż pozbywa się martwego naskórka. Może to wina zbyt małej ilości drobinek ścierających. Ma też znikome działanie antycellulitowe. Plus za małe opakowanie - dobre na przetestowanie produktu.

Super

Dzięki temu peelingowi skóra jest wygładzona i miękka.Drobinki zawarte w peelingu dobrze masują i złuszczają martwy naskórek,nie podrażniając skóry.Jest wydajny..Jednak działania antycellulitowego nie zauważyłam.Jest to dobry produkt,którego często używam.

Świetny peeling. Czy antycelulitowy? Śmiem wątpić, chociaż nie posiadam celulitu. Myje skórę, drobinki dobrze złuszczają naskórem, masują skórę. Super opakowani, które z łatwością zmieścimy w walizce. Bardzo przyjemne zapachy,

Taki nawet

Peeling ten ma bardzo ładny zapach, fajnie złuszcza naskórek, jest tani i ma wygodne opakowanie. Ma trochę gęstą konsystencję a drobinki średniej wielkości. Jednak działanie antycellulitowe to taki joke ze strony producentów. Robi to co ma robić peeling. Troszke trudno się go zmywa, ale to już taki mały szczegół. Ogólnie przyjemny produkt.

No bez przesady. Jaki cellulit? Jaki anty?

Peeling jest przyjemny. Ma wiele wariantów zapachowych do wyboru.
Wszystkie pachną bardzo ładnie.
Jednak nie jest to peeling a żel peelingujący z zatopionymi drobinami plastiku, które jedynie ślizgają się po skórze, a nie peelingują ciało.
Pomimo niewielkiej pojemności są dosyć wydajne.
Tanie, szeroko dostępne.
Ale ja już nie kupię. Stop mikrogranulkom!

Tylko łądny zapach

Ostatnio chętniej sięgam po peelingi farmony, które okazały się naprawdę mocnymi zdzieraczami. Postanowiłam jednak odpocząć od Solidnego Szorowania i wróciłam chwilowo do joanny, kupując wersję kawową znanego mi od lat peelingu.
Dostałam relaksujący, delikatny masażyk, nawet nie skrobanie. Peeling jest naprawdę łagodny, myślę, że spokojnie będę używała go do dłoni. Na nogach i pupie - daje radę jedynie z ostrą gąbką, nałożony rękami na dekolt jedynie lekko łaskocze. Zapach z gatunku "jadalnych", cappucino z mlekiem. Podoba mi się, ale KWC nie jest. Aha - w przeciwieństwie do wersji owocowych, znika w ekspresowym tempie.

Cudowny

Od kilku lat używam i jestem bardzo zadowolona. Najważniejsze - piękne zapachy, gładkość skóry, niska cena.
Poza tym to polska firma, warto więc wspierać swoich...

Lepsze niż peelingi owocowe z tej serii

Peeling posiada przepiękny kawowy zapach. Specjalnie dobrane receptury zapewniają skuteczne nawilżenie. Posiada przystępną cenę - 4,49 zł za opakowanie 100 ml. Drobinki ścierające skutecznie usuwają martwe komórki naskórka przygotowując skórę do przyjęcia kosmetyków pielęgnacyjnych. W przeciwieństwie do peelingów owocowych z joanny, których recenzje wystawiłam wcześniej ten kawowy ma znacznie więcej drobinek i mocniej ściera martwy naskórek.
Dzięki poręcznemu opakowaniu i niewielkiej pojemności peeling jest idealny na krótkie wyjazdy. Jestem z niego bardzo zadowolona i właśnie ten kawowy kupuję najczęściej. Polecam

Pół gwiazdki odjęłam tradycyjnie za kiepską wydajność.

Używam tego produktu od: ośmiu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: sześć całych

Najlepsze peelingi

Wypróbowałam wszystkie trzy wersje tego peelingu czyli kawowy, imbirowy i pomarańczowy. Są genialne! Mają cudowne zapachy i wspaniale sprawdzają się na mojej skórze, która po zastosowaniu jest wymasowana, zrelaksowana, miękka i pachnąca. Polecam wszystkim! Są tanie, łatwo dostępne, posiadają duże gruboziarniste drobinki, znacznie większe niż w peelingach myjących. Szkoda, że nie można ich zakupić w większych opakowaniach, np. 200-300 ml.

Ze swojej strony polecam!

Uwielbiam te peelingi :)

Jak wiecie firma Joanna ma w swojej ofercie dużą liczbę owocowych peelingów. Do tej pory na swojej skórze przetestowałam nastepujące: kiwi, waniliowy, gruszkowy, zielone jabłuszko, imbirowy i kawowy. Te dwa ostatnie są moimi ulubionymi. O ile imbirowego nie mogę nigdzie znaleźć (czyżby wycofali? :/) to kawowy kupuję regularnie.

Opakowanie peelingu jest malutkie. Zawiera 100 ml produktu, nadaje się na wyjazdy.
Dla niektórych taka mała pojemność jest wadą bo peeling szybko się kończy ale z drugiej strony jest tani (3-4 zł) i skoro szybciej się kończy to dzięki temu można wypróbować inne rodzaje.
Opakowanie jest przezroczyste, więc na bieżąco możemy kontrolować ubytek produktu.
Buteleczka zamyka się na \\\'\\\'klik\\\'\\\' nic na pewno się nie wyleje ;)

Na zapachu peelingów się nie zawiodłam, jak to w produktach Joanny - pachną w miarę naturalnie, czuję kawę a po wypeelingowaniu skóry zapach jeszcze długo unosi się w łazience ;)

Peeling ma niezbyt gęstą konsystencję ale nie spływa z ciała podczas użytkowania.
W związku z tym iż jest to peeling myjący dobrze się pieni.
Ja małą ilość nakładam na gąbkę i masuję kolistymi ruchami całe ciało dzięki temu starcza mi na dłużej.
Stosuję go dwa razy w tygodniu.
Zawiera 2 rodzaje drobinek, które doskonale złuszczają martwy naskórek i wygładzają skórę, nie podrażniając i nie wysuszając jej przy tym. Świetnie przygotowuje skórę do przyjęcia balsamu czy masła.
Nie jest to mocny zdzierak więc miłośniczki takich peelingów mogą być trochę zawiedzione, jest delikatny, nadaje się też to peelingowania skóry twarzy.

Minusów nie widzę żadnych i mogę je każdemu polecić :)

PLUSY:

- wygodne opakowanie do zabrania w podróż
- nie pozostawia tłustej warstwy
- dobry stosunek ceny do wydajności
- wygładza i zmiękcza skórę (choć moim zdaniem drobinki mogłyby być większe)
- ogólnodostępny
- duży wybór zapachów
- polski produkt

Używam tego produktu od: luty 2014
Ilość zużytych opakowań: osiem

bez rewelacji

Recenzowany produkt jest mocniejszy niż owocowe peelingi Joanna Naturia.
Peeling ma żelową konsystencję, jest gruboziarnisty , drobinki są dość mocne, nie rozpuszczają się przy kontakcie z wodą, można wykonać długi masaż ale mogłoby być ich więcej. Najlepiej używać na zwilżoną skórę i nie mieszać go z wodą, przez to traci siłę tarcia i bardzie przypomina żel peelingujący.

Podczas pierwszego użycia wydawało mi się, że produkt nie przyniesie oczekiwanego efektu ale po użyciu skóra jest gładsza i bardziej miła w dotyku choć znam peelingi dające lepszy efekt choćby Eveline 3d czy Yves Rocher morelowy. Nie zawiera parafiny więc nie zostawia na ciele tłustej warstwy.
Działania antycellulitowego nie miałam okazji zauważyć ponieważ peeling wystarczył mi tylko na kilka razy. Podejrzewam, że przy regularnym stosowaniu może mieć wpływ na ujędrnienie tak jak większość peelingów ale antycellulitowym bym go nie nazwała ;)

Skład typowy dla drogeryjnych peelingów.
Zapach jest intensywny, miałam kawowy, jest dość ładny ale jednocześnie czuć chemię, utrzymuje się po zmyciu.
Wydajność słaba – wystarczył na kilka razy, zawiera za mało drobinek. Peeling Farmony Tutti Frutti o tej samej pojemności wystarczył mi na kilkanaście razy.

Opakowanie jest twarde, pod koniec opakowania jest problem by wydobyć peeling, można postawić na zakrętce ale z powodu gęstej konsystencji resztki produktu zostają na ściankach, trzeba dolać wody by jakoś je wydobyć. Butelka idealna w podróży ze względu na małą pojemność i mocne zamknięcie. Dozownik jest odpowiedniej wielkości, wydobywa właściwą ilość produktu.

Cena moim zdaniem wcale nie jest niska jeśli wziąć pod uwagę słabą wydajność. Dostępny w Super Pharm.
Nie wiem czy będę do niego wracać, niczym mnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od: kilku użyć