Schwarzkopf Gliss Kur, Bio-Tech Restore, Rich Shampoo (Szampon do włosów)

Schwarzkopf Gliss Kur, Bio-Tech Restore, Rich Shampoo (Szampon do włosów)

Bogaty szampon Bio-Tech Restore z kompleksem z Fitokomórek Macierzystych i Wodą Różaną odpowiada na potrzeby włosów delikatnych, podatnych na zniszczenia. Wzmacnia włosy aż do 90%*, widocznie poprawiając ich jakość. Bez silikonów i sztucznych barwników.
*przeciwdziała łamaniu się włosów, w porównaniu do włosów przed pielęgnacją

Używa produktu od: próbka

Dobry produkt

Szampon dobrze myje i ładnie pachnie, czyli to co moim zdaniem powinien robić. W połączeniu z maską z tej samej serii działa cuda z włosami. Sam powoduje, że włosy po umyciu są bardzo miękkie i pięknie pachną.

Gliss Kur Buo-Tech Restore - porażka.

Zachęcona opiniami recenzentek kupiłam ww. szampon. Dobrze się pieni i ładnie pachnie - to tyle z plusów. Po umyciu włosy są ciężkie, matowe, suche. Niestety się zawiodłam.

liczyłam na coś lepszego

Spodziewałam się lepszego działania i mycia. Fakt,szampon dobrze myje i się pieni ale po spłukaniu moje włosy są pokudlone i pozbawione blasku. Muszę po nim używać odżywki.

Nowy ulubieniec

Po wypróbowaniu tego szamponu zrozumiałam te wszystkie zachwyty nad nim. Po pierwsze zapach, nigdy nie miałam szamponu do włosy, który tak ładnie pachniał. Zapach kwiatowy, nie jest duszący, szkoda, że nie ma perfum o takim zapachu. Włosy po umyciu dobrze się rozczesują. Są miękkie po wyschnięciu, nie puszą się. Zauważyłam też mniej włosów na szczotce, więc są wzmocnione. Koniecznie dokupię resztą kosmetyków z tej serii.

Świetna różana pielęgnacja dla najdelikatniejszych

Zacznę może od zapachu bo to on skłonił mnie do zakupu tego szamponu - intensywny różany a jednocześnie bardzo kobiecy ???? Długo utrzymuje się na włosach po spłukaniu i nie jest to kwestia godziny czy dwóch ale całego dnia.

Szampon ma przyjemną kremową konsystencję oraz świetnie się pieni, dzięki czemu wystarczy mała ilość aby umyć nawet te najdłuższe włosy.

Po spłukaniu pozostawia na powierzchni włosów delikatnie "śliską" warstwę i w tym momencie pojawiły się moje obawy dotyczące obciążenia włosów. Jak się okazało, panika niewskazana. Produkt nie obciążył włosów ani nie spowodował ich szybszego przetłuszczania u nasady. Warto dodać, że nie zawiera silikonów ani sztucznych barwników.

Po użyciu włosy są pięknie wygładzone, miękkie w dotyku, sypkie oraz lśniące a także dobrze nawilżone. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam również, że poprawiła się ich kondycja - nie bez przyczyny przeznaczony jest do włosów delikatnych i podanych na zniszczenia.

Fee

Jak na Glisskur przystało myślę, że bezie wydajny. Dobrze się pieni. Tyle z plusów. Po umyciu włosy są sianowate, sztywne i nie poddają się żadnej stylizacji. Dodatkowo zapach, który w sklepie był neutralny podczas mycia i krótko po był na tyle irytujący, że miałam ochotę zmyć go z mich włosów. Zapach kojarzy mi się ze starszą panią, wystylizowaną i idącą do koscioła w niedzielę. Na szczęście zapach nie utrzymuje się długo. Nie polubimy się, oj nie. Set kupiłam dla mojej córki, więc może w jej przypadku zrobi jakąś karierę, bo ma włosy zdrowe. W przypadku mojej wysokoporowatej, popalonej i kruszącej się sierści nie sprawdził się kompletnie.

Różany zapach

Bardzo ciekawy szampon, o pięknym zapachu.
Oczyszcza włosy i nawilża. Powleka je, ale nie obciąża.
Bardzo ciekawy i inny, odzywia włosy, przywraca blask i widocznie chroni. Stosuje go około 2 tygodni już widzę poprawę struktury włosa.

Bardzo lubię.

Szampon jest bardzo wydajny, starcza mi na ok. 2-3 miesiące. Bardzo podoba mi się jego działania, nawilża skórę głowy i ją oczyszcza. Coraz mniej włosów zostaje mi na szczotce. Bardzo ładnie pachnie, a włosy przejmują ten zapach na długo. Opakowanie wygodne, ale ciężko wydobyć resztki produktu. Fajny produkt w przyzwoitej cenie.

Nie sprawdza się przy moich włosach, wypada słabo przy wcześniej używanych szamponach

Ostatnio używałam szamponu Garnier z linii Mityczna Oliwka i byłam z niego bardzo zadowolona. Później zaczęłam Bio-Tech Restore Gliss Kur - i niestety, rozczarował mnie, szczególnie porównując efekty z tymi, jakie dawał jego poprzednik.
Liczyłam na to, że szampon sprawdzi się przy włosach zniszczonych czy suchych, wymagających regeneracji - do takich w końcu jest przeznaczony. Nie wymagam od szamponu, żeby dawał efekty jak odżywka i poprawiał kondycję włosów, ale jednak nie może ich stanu pogarszać, dobrze żeby nie zostawiał efektu suchości, szorstkości, żeby po spłukaniu włosy były po prostu gładkie.
Jednak po spłukaniu włosów i po zmyciu odżywki (a maskę czy odżywkę nakładam po każdym myciu głowy) włosy były w gorszej kondycji i wyglądały gorzej niż wtedy, gdy te same produkty stosowałam przy innym szamponie. Za każdym razem, podczas stosowania Bio-Tech Restore, moje włosy były wizualnie bardziej matowe, szorstkie w dotyku i gorzej się układały niż w czasie, gdy używałam wcześniejszego szamponu. Widzę więc wyraźnie, że ten najwyraźniej nie służy moim włosom. Włosy nie są gładkie, ale szorstkie, wydają się suche, trochę jakbym potraktowała je zbyt agresywnym szamponem, który pozbawił je bariery lipidowej.

Pozostałe cechy szamponu - tu nie mam zastrzeżeń, konsystencja i zapach są w porządku, dobrze się pieni, nie podrażnia skóry głowy. Opakowanie jest praktyczne i wygodnie się go używa.
Niestety - główne zastrzeżenia mam do jego działania, a jednak na tym najbardziej mi zależy, gdy sięgam po jakiś kosmetyk. Na moich włosach się nie sprawdził, więc nie sądzę, żeby był to dobry wybór do włosów delikatnych, zniszczonych czy potrzebujących odbudowy. Może dla włosów normalnych, grubych czy odpornych? Ja na pewno nie sięgnę po niego więcej.

(moje włosy: cienkie, delikatne, rozjaśniane)

Bardzo fajny

Bardzo fajny szampon, który nadaje włosom lekkości, nie obciąża ich. Usuwa dokładnie wszelkie zanieczyszczenia, pianki, olejki i lakiery a dodatkowo nie uczula skóry głowy nawet tych najbardziej delikatnych odbiorców. Włosy są miękkie i delikatne i dobrze się je rozczesuje. Konsystencja tego szamponu jest dość kremowa ale nie jest gęsta. Wzmacnia troszeczkę włosy ale pewnie regeneracja jednak widoczna będzie przy dłuższym stosowaniu. Ale faktycznie włosy są mocniejsze i nie wypadają w dużej ilości. Zapach jednak mnie nie zachwycił. Dla mnie jest mało przyjemny i troszkę mnie drażni on.

Przyjemny

Szampon Gliss Kur dobrze się rozprowadza na zniszczonych włosach, dzięki czemu łatwiej się one rozczesują. Dobrze się pieni i przyjemnie pachnie. Niestety zauważyłam, że po jego stosowaniu moje włosy są obciążone, jakby cięższe. Także mimo częstego stosowania stan moich włosów nie uległ poprawie.

Obciążający

Szukając szamponu do rewitalizacji i odżywienia włosów postanowiłam zakupić ten produkt. Producent na opakowaniu obiecuje regenerację włosów przy pomocy nowoczesnej technologii - fitokomórek macierzystych i róży. U mnie ten szampon niestety się nie sprawdził. Tak, produkt dobrze myje włosy, dobrze się pieni. Niestety, szampon bardzo mocno obciążył moje cienkie włosy. Już po wysuszeniu włosy są klapnięte, nieświeże i wyglądają bardzo nieestetycznie. Dodatkowo, szampon ten wywołał u mnie łupież.

Regeneracja włosów

Po zastosowaniu szamponu gliss kur bio-tech restore moje włosy stały się lśniące i mniej się kuszą. Po umyciu szampanem włosy łatwiej się rozczesują. Stosuje go od czasu gdy tylko pojawił się w sprzedaży i jestem pewna że zostanie że mną na dłużej .