NeoNail, Fresh Hand Cream (Krem do rąk)

NeoNail, Fresh Hand Cream (Krem do rąk)

Krem do rąk i paznokci z pompką. Regeneruje i wzmacnia skórę, zapobiegając pękaniu i pierzchnięciu. Zawiera naturalną lecytynę z awokado oraz NNKT z oleju lnianego.

kremy do rąk
regenerujące, nawilżające
w butelce, z pompką
normalna

Kremu używam od ok pół roku, bardzo regularnie i jestem zadowolona z efektów :)

Kremu używam od ok pół roku, bardzo regularnie i jestem zadowolona z efektów :) Moja skóra bardzo mocno się przesusza, momentami nawet pękały mi dłonie.. ale teraz stosuję każdego wieczoru ten krem od NN i problem zniknął. Skóra dłoni jest delikatna, nawilżona, zapomniałam już jak to jest mieć pękające dłonie. No i dobrze się też sprawdza do przesuszonych łokci :) Bardzo wygodna pompka do aplikowania, duże i wydajne opakowanie w rozsądnej cenie.Bardzo lubię jego zapach, nie jest za mocny, po prostu przyjemny.

Krem idealny na mój odwieczny problem z przesuszającymi się rękoma.

Krem idealny na mój odwieczny problem z przesuszającymi się rękoma. Używam go regularnie od 3 miesięcy i zapomniałam już o przesuszonych dłoniach. Niestety bywało już nawet tak, że pękały, co jest strasznie bolesne :/ Kremu używam na noc, bardzo szybko się wchłania i pozostawia uczucie świeżości i nawilżeni na rękach. Wygodna pompka, dzięki której aplikacja nie sprawia problemów i nie ma sytuacji, że zaaplikuje się za dużo kremu.

Dobry do skóry suchej

Krem dorwałam jakiś czas temu na stoisku NN, bo nie chciało mi się iść do Rossmana, żeby jakiś kupić i jestem pozytywnie zaskoczona. Dobrze radzi sobie z moją przesuszoną skórą na dłoniach i łokciach. Stosuję regularnie na noc i odkąd go używam nie mam już problemów z przesuszeniem. Wchłania się szybko! Zapach delikatny, świeży, nie jest zbyt intensywny - akurat, taki jak lubię. Kupiłam za niecałe 20 zł, starcza na długo więc na pewno jeszcze do niego wrócę :)

Duży plus za pompkę, lubię taki sposób aplikacji.

Kremu używam od 3 miesięcy i jestem zadowolona.

Kremu używam od 3 miesięcy i jestem zadowolona. Kupiłam ze względu na dobry skład. Korzystam raz dziennie, smaruję się na noc i nie mam problemów z przesuszoną skórą dłoni i łokci. Dobrze nawilża, wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia plam na ubraniach. Opakowanie duże i starcza spokojnie na ponad miesiąc codziennego korzystania.

Krem spoko, dorwałam na wysepce NN, jak mój się skończył.

Krem spoko, dorwałam na wysepce NN, jak mój się skończył. Szybko się wchłania, ma przyjemny i delikatny zapach. Pomaga na wysuszającą się skórę, moja po regularnym używaniu znacznie się poprawiła. Nie schnie i nie pęka. Spora i wygodna butelka, z wygodnym aplikatorem. Wystarcza na dłuższy czas i cenowo jest przystępny.

Dobry do suchej skóry

Dobry krem zarówno do rąk, jak i stóp. Odkąd go używam (około 3 miesięcy) nie mam problemu z przesuszającymi się dłońmi, zapomniałam już też co to suche łokcie. Dobrze nawilża także pięty, nie pękają, są gładkie. Oczywiście trzeba go stosować regularnie, wtedy będzie odpowiedni efekt. Łatwo się go aplikuje za pomocą pompki, jest wydajny i starcza na dłuższy czas. Cenowo też ok.

Używam tego kremu zarówno do rąk, jak i stóp - jest ok!

Używam tego kremu zarówno do rąk, jak i stóp. Ręce mam nawilżone i delikatne. Co do stóp - mam problem z pękającymi piętami, ale odkąd używam regularnie tego kremu jest ok. Pięty nie pękają, nie wysuszają się, skóra jest wygładzona. Plus za wygodną pompkę do aplikowania kremu, dzięki niej łatwo się go nakłada i nie wyciska się go za dużo. Krem wydajny, wystarczy niewielka ilość do posmarowania.

Dobry krem do suchych rąk

Kupiłam ten krem jakieś 2 miesiące temu, stosuję codziennie (raz / dwa razy dziennie) i jest bardzo ok. Na plus:

+ wydajność
+ dobrze nawilża dłonie
+ szybko się wchłania
+ wygodny aplikator

Od dłuższego czasu mam problem z przesuszającymi się dłońmi, a teraz jak stosuję ten krem regularnie, to problem zniknął :)

Miałam dużo większe oczekiwania.

Szczerze mówiąc kupując krem od NeoNail miałam nadzieję na bardziej profesjonalny produkt. Myślałam, że będzie lepszy od tych drogeryjnych.
Przejdźmy do konkretów.
Krem jest w butelce z pompką. Pompką dobrze chodzi, nie trzeba siły, nie zacina się, nie "pluje", można dozować ilość kremu jaką wydobywamy. Takie opakowania są mniej praktyczne na końcu, bo ciężko wydobyć z nich produkt.
Krem ma konsystencję lekką, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustych rąk.
Zapach jest jak dla mnie bardzo chemiczny, nie czuje tu świeżości tylko pachnie mi chemią, jest dla mnie nieprzyjemny. Na szczęście "zapach" szybko się ulatnia i w sumie po rozsmarowaniu na zaraz się ulatnia.
Działanie kremu dla moich rąk jest stanowczo za słabe. Moje dłonie są dość mocno przesuszone i potrzebują dużego nawilżenia. Krem daje dość delikatne nawilżenie, miałam niejeden krem drogeryjny który był lepszy. Myślę, że może sprawdzić się u osób które po prostu w pracy potrzebują na szybko nawilżyć ręce, krem się szybko wchłania więc nie pobrudzimy nic. Dla dłoni bardziej wymagających zdecydowanie odradzam.
Miał być hit, a jest bubel.

Dobry do nawilżenia rąk

Kremu używam od kilku tygodni, zazwyczaj 1-2 razy dziennie i jestem zadowolona z jego działania. Przede wszystkim fajnie nawilża i regeneruje przesuszoną skórę. Wcześniej dłonie mi pierzchły i miejscami pękały, a teraz odkąd go stosuję nie zauważyłam podobnych objawów. Plus za szybkie wchłanianie i bardzo wygodną pompkę, która ułatwia dozowanie. Dobry skład, a w nim np. naturalna lecytyna z awokado.