Bielenda Professional SUPREMELAB, Hydra-Hyal² Injection, 1,5% Lifting Face Serum with Hyaluronic Acid (Liftingujące serum do twarzy z kwasem hialuronowym 1,5%)

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Intensywnie działające serum dla cer dojrzałych, które potrzebują zarówno dawki nawilżenia, jak i poprawy jędrności skóry. Serum ma działanie liftingujące, koryguje także wolumetrię twarzy. Dzięki zawartości autorskiej Technologii Hydra-Hyal² produkt długotrwale nawilża na wszystkich poziomach skóry oraz koryguje drobne zmarszczki. Ochronny hydrofilm zapobiega utracie wody.

dojrzała, sucha, odwodniona
liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, ochronne
bez silikonów, bez parabenów
z pompką
olejek
serum

Pozytywne działanie liftingujące !

Serum kupiłam na stronie producenta korzystając
z promocyjnej ceny .

Moja skóra , dojrzała mieszana w kierunku suchej , stale pragnące nawilżenia .

Opakowanie- plastikowa ,wygodna obudowa zakończona pompką . Pojemność 50 ml.
Konsystencja - dość gęsta , kremowa,
kolor- biały,
zapach - delikatny, świeży , przyjemny.

Serum początkowo sprawia wrażenie lekkiego , ale już w trakcie aplikacji zmieniam zdanie , bo rozprowadza się nieco trudniej, jakby nierównomiernie , dość tępo. Rozprowadzone tworzy na skórze delikatny film, jest wyczuwalne, napina i wygładza skórę , tworząc coś na kształt maski . Na szczęście uczucie to mija po zastosowaniu kremu.

Regularne stosowanie wpływa korzystnie na moją skórę , podnosi poziom jej nawilżenia , napięcia
i wygładzenia .

Mam mieszane uczucia do produktu ze względu na konsystencję i wchłanianie, ale doceniam jego pozytywne działanie napinające i nawilżające skórę!

Nie trafił do mnie

Kupiłam krem, ponieważ przekonała mnie do tego koleżanka. Niestety, nie trafił do mnie. Nie nawilżył mojej skóry, tak jak tego oczekuję. Po nałożeniu nie wchłania się i pozostawia film na twarzy, a miejsca, które mam mocno przesuszone (policzki), nadal są suche. Producent zapewnia intensywne nawilżenie, którego u mnie nie ma po użyciu.
Co do wydajności produktu, ciężko stwierdzić, że względu na szczelne opakowanie. Plus który widzę w opakowaniu, to względy higieniczne.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Polecam!

Krem jest delikatny, lekki i bardzo szybko się wchłania. Przepięknie pachnie. Szkoda, że ma taki niski SPF, poza tym jest produktem godnym polecenia! Jego zapach jest obłędny!

specyficzne

serum używam od półtora miesiąca i zbliżam się ku końcowi - myślę, że jest to idealny moment na recenzję produktu. Bielendę Professional bardzo polubiłam i chętnie sięgam po produkty marki - swojego czasu dużo polecanych pozycji zamówiłam z dobrym rabatem.

zgodnie z obietnicami jednej z influencerek instagramowych, to serum miało dawać mocnego kopa i efekt liftingu, do użycia szczególnie przed wielkimi wyjściami ;) na początku zaznaczę, że zdecydowanie bardziej preferuję sera od BP w 50ml, w plastikowych buteleczkach z pompką - poza tym, że mają większą pojemność, lepiej oceniam ich działanie. ten produkt jest chyba pierwszym, który nie za bardzo przypadł mi do gustu… przede wszystkim - bardzo trudno rozprowadza się go na twarzy. nie chce się wchłaniać, trzeba się trochę natrudzić, aby zniknęły z niej białe smugi. najlepiej - wklepać, chociaż dla mnie dużo lepszą opcją jest wsmarowywanie. i tutaj odnosi się wrażenie, że nakładamy go na buzię nierównomiernie. druga sprawa - mam właśnie wrażenie, że on się nie wchłania, tylko twarz oblepia - trzyma w ryzach, może to ten efekt liftingu?

czy nawilża? hmm, chyba mimo wszystko całkiem nieźle. więc w gruncie rzeczy działanie jest dobre. kolejny problem pojawia się, kiedy (nawet po dłuższej chwili) aplikuję na niego krem. znowu robi się na buzi biała maziaja! dziwne, naprawdę…

Tak i Nie

Mam bardzo mieszane uczucia co to tego serum a raczej kremu? Zacznę od plusów, fajne opakowanie, szata graficzna, zawiera nisko i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, glikozaminoglikany i heksapeptyd to wszystko razem tworzy nawilżający kompleks i rzeczywiście krem nawilża i to całkiem nieźle.
Ja stosuję go na noc (zamiennie z kremem mikrobiome z Bielenda )tak też zaleca producent, jak rano zmywam twarz to ta cera jest taka bardziej śliska nawilżona, ale ten efekt zanika do wieczora, gdy nie mam kremu, czyli nie daje mi efektu takiego długotrwałego nawilżenia, ale najgorsza w tym wszystkim jest jego aplikacja, jest jakiś taki tępy, dodaje zdjęcie jak wygląda dłoń po próbie wsmarowania tego serum. Próbowałam raz zwilżać twarz innym razem na suchą i to samo... Tworzy taką maseczkę na twarzy i za nic w świecie nie da się go wklepac. Dopiero jak da mu się chwilę to zaczyna się wchłaniać, ale pozostaje takie uczucie jakby tylko zasechł na twarzy, oczywiście domykam go treściwym kremem z CERAMIDAMI. Nie zaszkodził mi, nie wywołał zachwytu, w regularnej cenie na pewno go nie kupię, jak będzie jakaś promocja to może do niego wrócę, ale teraz szukam czegoś innego

Oddalił mnie od marki Bielenda

Uwielbiałam kosmetyki marki Bielenda, bo zawsze mogłam na nich polegać, ale tu spotkało mnie rozczarowanie. Szukałam czegoś silnie nawilżającego, a dostałam jakiś toporny kosmetyk. Problemem tego serum jest jego konsystencja, która nawet nie pozwala mi ocenić zbytnio czy ten produkt działa czy nie. Przede wszystkim problem jest z aplikacją. Plus za opakowanie airless. Niestety nakładanie kosmetyku jest ciężkie, w ogóle się nie wchłania. Próbuje się go wsmarować, ale te wysiłki na nic. Aplikowałam go na noc, bo przecież rano nikt nie ma czasu na takie męki. Rano przy myciu twarzy cały czas czuje się to serum, jakby w ogóle się nie wchłonęło, dlatego zastanawia mnie czy ono w ogóle działa czy tylko jakoś "rozpuszcza" się trochę na powierzchni skóry i staje się przeźroczyste (powoli, ale staje się). Trudno je zmyć z twarzy, aby nie tworzyło tłustego filmu pod makijaż.
Moim zdaniem jednak trochę działa i skórę nawilża, pytanie tylko czy to wszystko powinno odbywać się w takich mękach? Zawiodłam się....

Świetny nawilżacz

Serum do suchej zmęczonej skóry!!!! Mam skórę, która się przesusza i błyszczy. Zaczęłam używać tego serum codziennie rano jako baza pod makijaż i widzę zdecydowaną poprawę! Skóra jest elastyczna, nawilżona, wygląda na zdrowszą! Polecam to serum!!

Klej nawilżający

To bardzo, bardzo dobry produkt nawilżający. Daje efekt od razu, jest ukojeniem dla suchej skóry. Ale klei się niesamowicie! Muszę nałożyć na niego inny krem, żeby pozbyć się tego lepkiego uczucia. A już zupełnie nie wyobrażam sobie stosowania go na noc i położenia twarzy na poduszce.
Fajne opakowanie z pompką, konsystencja bogatego kremu, zapach znikomy, nawilżenie rewelacja, lekkie napięcie skóry - wszystko świetnie, tylko ten lepki efekt...

Mocne nawilżenie

Jak dla mnie jeden z najlepszych kremów nawilżających. Posiada kwas hialuronowy który idealnie nawilży każdy rodzaj cery. Jest bardzo wydajny. Wystarczy niecałe kliknięcie pompki na całą twarz, pięknie pachnie, nie zostawia efektu lepkiej skóry, jest bardzo delikatny.