Eveline, Glow & Go, Extreme Shine Lip Gloss (Ekstremalnie połyskujący błyszczyk)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 1 szt

Błyszczyk Glow & Go to pocałunek koloru i pielęgnacji. Błyszczące, owocowe, świeże kolory, intensywne nawilżenie oraz dodatek witaminy E sprawią, że usta będą przykuwać uwagę wszystkich.
Ekstremalnie połyskujący błyszczyk z serii GLOW & GO ! nadaje efekt pełnych objętości i nawilżonych ust.

Aksamitnie gładka i kremowa konsystencja pokrywa usta miękkim, nieklejącym filmem, zapewniając im uczucie maksymalnego komfortu.
Świeży, owocowy zapach sprawia, że aplikacja jest wyjątkową przyjemnością.

super

Błyszczyk jest mega wydajny, trwały, nie rozpływa się szybko, osoby które używają błyszczyków na co dzień z pewnością będą z niego zadowolone. Ważne , że nie przesusza ust. Cenowo jest bardzo fajny

Fajne kolory za tak niewiele :)

Opakowanie klasyczne, trwałe, grafika nie ściera się. Wybór kolorów super. Mój kolor to nr 05 i dla mnie jest super dobrany, choć mógłby mieć odrobinę mniej błysku. Zapach produktu trudny do określenia raczej z tych infantylnie słodkawych ale nie jest nieprzyjemny. Produkt zbity, nie rozlewa się, jest lekko klejący ale nie zastyga na ustach , ale niestety jest wyczuwalny cały czas. Dużo produktu pozostaje na szklankach podczas picia. Uwielbiam za kolor i cenę. Reszta bez dramatu ale mogłoby być lepiej. Trwałość bardzo średnia ale wydajność na duży plus. Brak jakichkolwiek działań pielęgnacyjnych - ale nie wysusza ust. Kupię ponownie z uwagi na kolor :)

05 Sparkling Carmel

Shine bright like a diamond xD. Fajnyyyyy... Mam go już ponad rok, kupiłam jak tylko pojawiły się w sprzedaży. Zobaczyłam go w miesięczniku z Hebe albo Rossmana (już nie pamiętam), ale wówczas miałam fazę na metaliczne makijaże i ten błyszczyk był opisany właśnie jako dający taki efekt. Nazwa Sparkling Carmel jest dla niego idealna, jest to taka iskierka na karmelowej bazie, na ustach ten błysk jest widoczny, rzeczywiście taki metaliczny, drobinki są malutkie, jakby w różowym odcieniu i efekt jest podobny do błyszczyków Fenty Beauty - Gloss Bomb. Zapach jest owocowy, można go dokładać w ciągu dnia wielokrotnie, jest tani (szczególnie na promocji). Używam zarówno na nagie usta jak i na pomadki matowe. Na pewno jak mi się skończy to dokupię kolejny i może skuszę się na inny kolorek, gdyż z tego co widziałam, w październiku pojawią się nowe odcienie, zobaczymy...

piękny błyszczyk

Kupilam blyszczyk na promocji w rossmannie i nie zaluje, sprawdza mi sie swietnie. Daje piekny, naturalny efekt na ustach. Nie jest drogi, a na promocji to juz wogole wychodzi za grosze. Nie klei sie jakos bardzo i nie znika szybko. Ma ladne opakowanie.

Mój ulubiony !

Matowe odcienie na ustach zdążyly mi się znudzić więc postanowiłam powrócić do blasku. Po wielu poszukiwaniach na forach i blogach zdecydowałam się wypróbować właśnie ten błyszczyk w kolorze 03 czyli Neutral Nude. Cena śmiesznie niska. Ja zapłaciłam ok 8 zł w drogerii internetowej. Od razu zaznaczę że kolor w buteleczce i z nazwy wydawał mi się typowym nudziakiem ale po zaaplikowaniu okazało się że delikatnie wpada w "Baby pink" i to spodobało mi się jeszcze bardziej. Błyszczyk aplikuje się wygodnie. W moim przypadku wystarczą dwa zanurzenia aby ładnie pokryć usta. Trzyma się długo o ile nic nie jemy i nie pijemy :) Usta są idealnie nawilżone, nie wysusza ich i nie pdokreśla skórek. Kolor jest przepiękny . Piękny nudziak wpadający w delikatny róż. Dlatego zdecydowałam się na zakup jeszcze dwóch odcieni. 02 candy pink i 06 baby nude. 06 to typowy nudziak. Polecam przed aplikacją lekko gąbeczką zblendować usta niewielką ilością korektora lub podkładu. Po pomalowaniu usta mają przepiękny odcien nude. Natomiast 06 to troszkę bardziej wyrazista propozycja. Usta zyskuję różową barwę ale nie jest to ordynarny róż . Usta są bardziej zaznaczone i świetnie dopełniają makijaż. Te błyszczyki to prawdziwa bomba !

Ekstremalnie połyskujący błyszczyk

Moim zdaniem jest to super błyszczyk na lato. Ma sporo kolorów, ale mój ulubiony to 06 Baby Nude, jest przepiękny. Kolor ma lekko brzoskwiniowy z złotymi drobinkami, świetnie wygląda na ustach. Również jest bardzo przyjemny zapach i ładne opakowanie. Właśnie ten błyszczyk najczęściej użyłam do swoich makijaży i dobrze się sprawdzi przy wyjazdach.

Dobry na matową pomadkę jako nabłyszczacz

Plusy
nie rozpuszcza matowych pomadek (przynajmniej ich od razu nie zdziera, wiadomo, że trochę tracą na trwałości, ale bez przesady)
świetnie nabłyszcza
daje efekt mokrych ust

Minusy
średnio trwały (przynajmniej bezbarwna wersja, ale wiadomo to błyszczyk, one z natury nie są trwałe)
nie wiem za bardzo jak go nakłądać na inną pomadkę i nie pobrudzić całej reszty w opakowaniu XD (ale to chyba mój problem)

Ogólnie często używam, zarówno jako toper jak i na gołe usta

Bardzo lubię

Mimo, że moje serce pała miłością do matowych pomadek, to często na co dzień wybieram błyszczyki. Posiadam ten błyszczyk w odcieniu 06 Baby Nude. Bardzo ładnie prezentuje się na ustach, w opakowaniu zauważalne są połyskujące drobinki, jednak po aplikacji efekt jest bardzo subtelny, nie wygląda tandetnie. Krycie jest delikatne, ale zauważalne. Zapach owocowy, lekko chemiczny, lecz nie do tego stopnia by mi przeszkadzał. Co do trwałości, to jak przy wszystkich błyszczykach, do pierwszego posiłku, nie ma co wymagać cudów. Nie zauważyłam przesuszenia ust, produkt nie klei się zbyt mocno

Błyszczyk kupiłam w Rossmanie, bo chciałam błyszczyk kupić właśnie z połyskiem i wybrałam ten z firmy Eveline i się nie zawiodłam. Błyszczyk jest bardzo trwały i nie wysusza ust. Jest bardzo wydajny i łatwo dostępny i przystępny cenowo.

Błyszczyk jak błyszczyk

Od jakiegoś czasu mam "fazę" żeby błyszczyki nakładać na pomadki matowe, jakoś zaczęło mi się podobać błyszczące wykończenie. Ten błyszczyk mam w dwóch odcieniach nr. 03 i 04. Błyszczyk pozostawia leciutki kolor. Po nałożeniu nie spływa z ust.Nie klei się. Jak to błyszczyk potrzebuje w ciągu dnia poprawi.

6x Glow & Go

Wszyscy dobrze znamy od lat kosmetyki marki Eveline. Ja je uwielbiam, bo są polskie, drogeryjne, łatwo dostępne, dobrej jakości i w przystępnych cenach. Co kilka miesięcy marka wypuszcza na rynek nowości dopasowane do sezonu w roku. Niedawno na półkach pojawiły się błyszczyki , Glow & Go, Extreme Shine Lip Gloss. Jeden z kolorów był polecany przez jedną z YouTuberek, to nr 05 Sparkling Caramel. Kolor to nude z drobinkami. Produkt znajduje się w standardowym opakowaniu a aplikator jest w kształcie ‘łopatki’. Można go nakładać na pomadki albo samodzielnie, ja lubię obie możliwości. Błyszczyk nie klei się i daje niesamowity efekt na ustach. Ja jestem jego wielką fanką w miesiącach letnich i wiosennych.

Jeden z ulubionych

Jeden z lepszych drogeryjnych błyszczyków jakie miałam. Mój kolor to 04 Trendy Coral, jest bardzo dziewczęcy. Ma przyjemny, delikatny zapach. Jego ogromnym plusem jest niewątpliwie to, że nie skleja ust a nakładany cienką warstwą sprawia, że włosy się do niego przyklejają jak to często bywa z tego typu produktami. Dodatkowo jest ogromnie wydajny oraz atrakcyjny cenowo.