The Body Shop, Vitamin C, Glow Revealing Liquid Peel (Peeling w żelu z witaminą C)

Innowacyjny peeling w żelu z witaminą C skutecznie usuwa martwy naskórek oraz wszelkie zanieczyszczenia, które znajdują się na skórze. Innowacyjna formuła peelingu w żelu sprawia, że skóra staje się natychmiastowo rozjaśniona, odżywiona i wygląda zdrowo.

Innowacyjna formuła peelingu w żelu usuwa zanieczyszczenia i martwy naskórek
Peeling pomaga wydobyć naturalny blask skóry
Zawiera wyciąg z jagód camu camu

mechaniczne
normalna
oczyszczające, wygładzające, rozświetlające
w buteleczce
żel

Myślę, że każda osoba, która zagłębiła się nieco w temat pielęgnacji twarzy, wie jak dobroczynne działanie ma na nią witamina C. Rozświetla, redukuje przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry a to tylko niektóre jej zalety. Marka The Body Shop ma w swojej ofercie całą gamę kosmetyków z tym wspaniałym składnikiem. Dzięki mojej kochanej przyjaciółce mogłam poznać 2 kosmetyki z tej linii.

Lubię peelingi enzymatyczne, ponieważ wymagają mniej pracy i wysiłku przy ich stosowaniu niż te klasyczne, mechaniczne, które kiedyś były moimi ulubieńcami. Nie mam cery naczynkowej, moja jest mieszana ze strefą T i skłonnością do zmian trądzikowych, która się przetłuszcza. Lubię testować nowości, a markę Thoe Body Shop cenię za dobre jakościowo kosmetyki w niskich cenach. Peeling zaciekawił mnie sposobem użycia jaki zaleca producent i efektami jakie obiecuje. Na mojej cerze spisuje się wyśmienicie, chcę więcej!

OPAKOWANIE

Peeling zamknięty jest w praktycznej butelce z pompką wykonanej z pomarańczowgo części tworzywa, dzięki czemu łatwo i szybko można z niego skorzystać Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Ciekawa grafika, logo marki, nazwa produktu i kilka dodatków kolorystycznych do dominującej pomarańczy tworzy ciekawy efekt kolorystyczny. Opis jest lakoniczny, brakuje tłumaczenia na język polski, jednak wszystkie informacje można znaleźć na stronie producenta.

PEELING

Peeling w żelu to swego rodzaju innowacja w mojej pielęgnacji. Peelingi enzymatyczne nie są mi obce, jednak nie miałam jeszcze takiego, który nakłada się na suchą skórę i to na tak krótko. Produkt ma formę rzadkiego żelu o energetyzującym zapachu cytrusów. Zapach jest tak przyjemny, że aż chciałoby zjeść się ten produkt, a jego aplikacja to sama rozkosz. Peeling nakładam na oczyszczoną uprzednio żelem twarz i wykonuję krótki masaż puszkami palców. Wystarczy 20-30 sekund masażu i gotowe! W tym czasie żel zbije się w grudki, które następnie zmywamy wodą. Efekty widać już po pierwszym zastosowaniu. Po jego użyciu skóra jest świetnie oczyszczona i aż skrzypi. Jest miękka w dotyku, gładka i rozświetlona. Lepiej przyjmuję inne kosmetyki stosowane w kolejnych etapach pielęgnacji. Peeling świetnie złuszcza martwy naskórek, wygładza a przy tym wyrównuje koloryt. Przy regularnym stosowaniu widze znaczną poprawę w odcieniu swojej skóry, lekkie rozjaśnienie przebarwień. Jest praktyczny w użyciu, wydajny oraz ma korzystną cenę. Warto się nim zainteresować. Produkt jest bardzo wydajny i ma sporą pojemność aż 145 ml. Minusem jest jedynie cena regularna, jednak myślę, że warto w niego zainwestować.

PLUSY:
+ wygładza, rozświetla, wyrównuje koloryt
+ praktyczne opakowanie
+ świetny zapach
+ praktyczny sposób użycia
+ wydajność

MINUSY
cena regularna

Zaskakująca formuła, świetne działanie

Mam wrażenie, że główną zaletą tego żelowego peelingu jest to, że nadaje się do każdego typu cery. Z tego co wiem (od ekspedientki) jego działanie opiera się na różnicy pH, dlatego przy stosowaniu martwy naskórek schodzi wręcz się rolując. Mam skórę wrażliwą ze skłonnością do przesuszeń, a efekt działania jest fantastyczny i widoczny od razu. Po użyciu skóra jest natychmiast gładka, niepodrażniona, produkty pielęgnacyjne wchłaniają się lepiej niż po scrubach bądź enzymatycznych peelingach. Należy postępować zgodnie z instrukcją i aplikować na umytą i osuszoną twarz (bardzo ważne), ja stosuję również na dekolt i zdecydowanie polecam!

Najlepszy jaki miałam

Przy korzystaniu co tydzień widziałam i czułam jak ładnie i bardzo delikatnie złuszcza martwy naskórek, gdzie jest to bardzo ciekawy i inny efekt, ponieważ przy masowaniu żel jak i naskórek zaczynają tworzyć gumę, dzięki czemu łatwo i szybko się później buźkę spłukuje :)) Ostatnio po oparzeniach słonecznych na twarzy i po tym jak zauważyłam że zaczyna się robić mi na twarzy taka wężowa skóra uznałam, że spróbuje ściągnąć choć troszkę peelingiem.. Efekt? Zamiast delikatnego efektu złuszczenia, uzyskałam meeeega gładziutką skórę!! Cały martwy naskórek zszedł a moja skóra stała się gładka, błyszcząca i koloryt został wyrównany. BESTSELLER!!!!!