Being by Sanctuary Spa, Hibiscus& Coconut Water Shower Burst (Pianka pod prysznic `Hibiskus i woda kokosowa`)

Pojemność 1 szt

Oszałamiający zapach pianek pod prysznic Being the Sanctuary Spa sprawia, że codzienna pielęgnacja staje się przyjemnością nie tylko dla ciała ale i zmysłów.Rozpieszczający kosmetyk o delikatnej konsystencji pianki oczyszcza, nawilża i odżywia skórę.

Zatraciłam się w niej

Piankę dostałam w prezencie od koleżanki i od razu się w niej zakochałam. Uwielbiam kąpieloumilacze a ten jest wyjątkowy. Pianka ma świetną konsystencję, przy wyciskaniu to lekki żel w kolorze czerwieni który na ciele zmienia się w lekką jak chmurka białą piankę. Pianka jest niezwykle przyjemna, super się nią myje. Ale zwycięstwo ma dla mnie zapach tego kosmetyku. Jest idealny, wyważony, hibiskus i kokos tworzą piękną całość. Zapach pozwala się niesamowicie zr relaksować i co naj ważniejsze pozostaje na skórze jeszcze jakiś czas. Uwielbiam tą piankę od kiedy użyłam jej pierwszy raz i jestem ciekawa innych zapachów. Ten polecam każdemu kto lubi zr lansować się podczas kąpieli i poczuć trochę luksusu . Poza tym opakowania tych produktów są przecudowne i ładnie prezentuja się w łazience.

Piękny zapach

Lubię konsystencję pianki (kokosowa Fa też jest bardzo fajna). Nie wiem jak z wysuszaniem czy nawilżaniem, bo użyłam kilka razy. Jeśli zaobserwuję znaczące działanie w tej kwestii to edytuję recenzję.
Zalogowałam się specjalnie żeby napisać recenzję, bo zapach mnie wręcz urzekł. jest taki przytulny, aromatyczny, romantyczny, niemęczący, puchaty, po prostu cudowny - sama rozkosz.
Cena w promocji ok., poza nią wysoka jak na produkt do kąpieli.