Dessange, Professional Hair Luxury, Extreme 3 Huiles, Olejek odżywczy do włosów bardzo suchych i uwrażliwionych - ochrona do 230 °C

Bogaty w drogocenne olejki: kameliowy, arganowy i pracaxi, odżywia, wygładza i nadaje blask nawet najbardziej suchym i zniszczonym włosom.

Stosowany jako element rytuału inspirowanego profesjonalną pielęgnacją, odżywia włosy i chroni je w czasie stylizacji przed wysoką temperaturą do 230˚C (test instrumentalny).

OIejek można stosować zarówno na sucho jak i na mokro.

Olejek który chroni i nawilża włosy

Olejek do włosów bardzo suchych i uwrazliwionych to strzał w 10! Pomimo tłustej konsystencji szybko wnika we włosy nie obciążając ich co jest dla mnie mega ważne. Olejek chroni nasze włosy przed lokówką,suszarką czy prostownicą. Włosy są pełne blasku,błyszczące,bardziej puszyste i wyglądają jak po wizycie u fryzjera. Dla mnie HIT !

rewelacja!

Kupiłam produkt Dessange po recenzji przeczytanych na wizażu i okazał się hitem !
Mam bardzo gęste włosy z tendencją do puszenia się, po umyciu włosów położyłam się spać , rano były lekko pokręcone, ale jak odżywione ! błyszczące!

Cudowny w swoim działaniu!

Kupiłam serum z myślą o zniszczonych końcach, suchych i strasznie spuszonych. Idealnie się sprawdził, stosuje na lekko mokre włosy przed suszeniem. Włosy są nawilżone, gładkie, lepiej się układają a do tego nie są przeciążone ani spuszone. Olejek stosuje już od 1.5msc i nie mogę go zużyć, jest bardzo wydajne a do tego cudownie pachnie. Polecam każdej osobie, która często suszy bądź prostuje/kręci i walczy z suchymi, zniszczonymi końcówkami!

Pielęgnacja i do tego to serum i można spokojnie zapuszczać włosy, końcówki nie kruszą się, są nawilżone i zdecydowanie lepiej prezentują się włosy. Niedługo skusze się na kolejne produkty z tej marki, mam nadzieję, że sprawdza się równie dobrze jak to serum.

Świetny!

Mimo tego, że nie udało mi się otrzymać serii do testowania, to wiedziałam, że muszą się one znaleźć na mojej kosmetycznej półce. Wcześniej stosowałam już olejki odżywcze i jednocześnie chroniące przed wysoką temperaturą, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. To, co obiecuje producent to zostaje w pełni zrealizowane. Olejek świetnie nawilża, odżywia i dzięki niemu pozbywamy się z głowy siana bez obcinania włosów. Plus za termo ochronę. Po umyciu głowy wystarczy nałożyć olejek i można szaleć z prostownica, lokówką.

Olejek odżywczy do włosów

Olejek zaczęłam stosować kilka tygodni temu, a już widzę znaczącą różnice. Bardzo dobrze nawilża włosy, dzięki czemu są one w dobrej kondycji mimo codziennego prostowania. Włosy nie puszą się i są wygładzone. Dodatkowo olejek ma przepiękny zapach i jest wydajny.

Złoty luksus dla włosów

Jestem posiadaczką kręconych, puszących się włosów. Przez to jestem zmuszona do codziennego prostowania. Podstawą dobrego wyprostowania bez zniszczeń są dobrze dobrane kosmetyki termoochronne. Nie tylko zabezpieczają włosy przed niekorzystnym działaniem temperatury ale także wzmacniają efekt i utrwalają go. Dessange, Professional Hair Luxury, Extreme 3 Huiles to odżywczy olejek który spełnia wszystkie w.w założenia. Dzięki wygodnej pompce dozuje odpowiednią ilość kosmetyku zapewniając idealny efekt bez obciążenia. Polecam go wypróbować wszystkim którzy, tak jak ja, narażają włosy na niekorzystne działanie temperatury.

Ratunek dla zniszczonych końcówek!

Olejku używałam razem z szamponem oraz maską z tej samej serii.
Moje włosy są bardzo suche, szczególnie końcówki - rozdwajają się i puszą :( Olejków lub innych preparatów przeznaczonych do końcówek używam regularnie od dawna. Ten jest w czołówce!
Buteleczka jest standardowa, z pompką, bardzo praktyczna i poręczna.
Ciężko mi ocenić czy produkt jest wydajny bo moje końcówki są na tyle suche i zniszczone, że piły go jak szalone. Porcja, którą zużywałam jednorazowo była duża ale doskonale regenerowała włosy, bez obciążania ich.
Olejek świetnie sprawdził się jako termo-ochrona bo często używam prostownicy.
Wszystko byłoby idealnie gdyby nie zapach :( Co prawda nie drażnił mnie na tyle, żeby nie chcieć używać produktów, ale jest specyficzny. Ciężko go porównać do czegokolwiek, na pewno nie jest to zapach owocowy ani kwiatowy. Przypomina mi trochę ciężkie wieczorowe perfumy.
Zdaję sobie sprawę, że jest to kwestia bardzo indywidualna, więc nie wpływa to na moją opinię o produkcie - zdecydowanie warto go mieć!

Agata

Najlepszy olejek jaki miałam!

W ramach testów na wizażu miałam okazję zapoznać się z całą serią kosmetyków Dessange Professional Hair Luxury. Muszę przyznać, że kondycja moich włosów znacząco się poprawiła już po 3 tygodniach stosowania. Seria ta daje możliwość stworzenia małego SPA dla włosów w domowym zaciszu i można spokojnie porównać ją do profesionalnych kosmetyków fryzjerskich. Olejek - to mój mistrz ;-) Nakładam go na mokre włosy aby zabezpieczyć je przed działaniem wysokiej temperatury oraz działaniem czynników zewnętrznych. Moje włosy po wysuszeniu i wyprostowaniu są dzięki niemu gładkie, lśniące, nie puszą się i nie są posklejane :) MÓJ NOWY MUST HAVE

genialny

z całej serii Dessange Extrême 3 Huiles najbardziej lubię olejek. używam go na suche już włosy, na końcówki. olejek jest cudowny. nawilża końcówki, ujarzmia niesforne loki. pięknie pachnie. nie przetłuszcza włosów, on wchłania się w nie. olejek ten jest jednym jak do tej pory produktem, który całkowicie wyeliminował mój problem z włosami po farbowaniu. z całą pewnością KWC.

Używa produktu od: próbka

olejek Dessange, Extrême 3 Huiles,

Te kosmetyki są cudowne, zapach obłędny, a włosy jak po wyjściu u fryzjera i efekt nie znika. Jestem zachwycona. Olejek nawilża maksymalnie. Włosy są piękne i jedwabiste.

Olejek z gamy Extrême 3 Huiles najbardziej mi się spodobał, ponieważ urzekł mnie wyczuwalny zapach cynamonu oraz jego działanie. Na moich suchych i puszących się włosach działa: rozświetla je, nadaje im przyjemny zapach i chroni je przed działaniem wysokiej temperatury.

Olejek dessange

Olejek hmm toż to złoto w płynie. Pięknie pachnie a dla mnie to połowa sukcesu, bardzo duże opakowanie, a wiadomo my kobiety lubimy duże... Rzeczy :)
Nie wiem czy chroni do 230stopni - włosy mi o tym nie opowiadały za to wiem, że są po nim zdyscyplinowane, pięknie pachną i są mięciutkie jak małe misie ???? koala

Zdobył moje serce

Są takie produkty, które się kocha od pierwszego zastosowania oraz takie, które są koszmarem..... Oczywiście ten produkt zalicza się do tej pierwszej grupy.
Olejek znajduje się w rewelacyjnym opakowaniu z precyzyjną pompką.
Opakowanie jest wykonane z bardzo solidnego tworzywa, nie odkształca się, nie odbarwia.
Jeśli chodzi o sam produkt, to muszę przyznać, że bardzo miło mnie zaskoczył. Jest bezbarwny, dość rzadki, ale bardzo treściwy o bardzo przyjemnym, lekko perfumowanym zapachu. Świetnie się rozprowadza na włosach. Choć na początku może się wydawać, że przetłuszcza, to po chwili naprawdę dogłębnie się wchłania wygładzając włosy i jednocześnie je odżywiając.
Produkt jest wydajny, zapewnia działanie naprawdę na wysokim poziomie :)
Gorąco polecam!