Dessange, Professional Hair Luxury, Extreme 3 Huiles, Olejek odżywczy do włosów bardzo suchych i uwrażliwionych - ochrona do 230 °C

Bogaty w drogocenne olejki: kameliowy, arganowy i pracaxi, odżywia, wygładza i nadaje blask nawet najbardziej suchym i zniszczonym włosom.

Stosowany jako element rytuału inspirowanego profesjonalną pielęgnacją, odżywia włosy i chroni je w czasie stylizacji przed wysoką temperaturą do 230˚C (test instrumentalny).

OIejek można stosować zarówno na sucho jak i na mokro.

Dobry do zniszczonych włosów

Długo szukałam produktu, który poprawiłby wygląd moich suchych i zniszczonych końcówek. Kiedyś podczas zakupów w Hebe zwróciłam uwagę na ten olejek. Muszę jednak przyznać, że nie kupiłam go od razu. Biorąc pod uwagę ilość testowanych przeze mnie kosmetyków do włosów stwierdziłam, że nie mam już siły na kolejne rozczarowanie. Dobrze jednak, że po pewnym czasie po niego wróciłam, bo okazało się, że tym razem udało mi się trafić na dobry produkt.

Olejek stosuję już od dłuższego czasu systematycznie. Codziennie nakładam go na lekko wilgotne końcówki a następnie suszę. Włosy nareszcie przestały się puszyć. Ostatnio usłyszałam też od fryzjerki, że w końcu moje końcówki zaczynają wyglądać tak jak powinny. Jestem bardzo zadowolona z jego działania.

Olejek u mnie sprawdza się wyłącznie zastosowany na końcówki włosów. Nałożony na całą ich długość za bardzo je obciąża. Taki sam efekt zauważyłam po użyciu szamponu z tej samej serii. Dla moich włosów jest zdecydowanie za ciężki.

Jestem na nie...

Nie umiem analizować składu, ale dla mnie nie jest to olejek tylko jakiś oblepiacz. Nie wsiąka we włosy, nie nawilża, nie odżywia - tylko oblepia i pozornie wygładza. Muszę zmyć po nim ręce, bo czuć sztucznością i tym, że się nie wchłania. Ja bardzo nie polecam. Mam włosy kręcone, przesuszone na końcach, wrażliwe... , po nim gorzej mi się układają, puszą i kłębią. Prawdziwe oleje sprorowadzane np. z Maroka potrafią zdziałać cuda na moich włosach - ten do nich nie należy.

Efekt wow!

Kiedyś w młodości miałam taką modę, że cały czas prostowałam włosyi niestety mi się bardzo zniszczyły, więc po przeczytaniu opinii na temat tego olejku odżywczego na wizażu postanowiłam go kupić. Byłam zachwycona efektem. Włosy w końcu odżyły, odzyskały swój blask. Stały się piękne lśniące i to za taką niską cenę tego produktu. Zdecydowanie mój ulubiony!

Przypadkowy zakup

Przechodząc między półkami Hebe, moją uwagę przykuły produkty Dessange. Na pierwszy rzut oka wyglądają na profesjonalne produkty fryzjerskie, a co za tym idzie-dość drogie. Cena jednak jest całkowicie przeciętna, a mi dodatkowo udało się upolować go na promocji.
Olejek przepięknie pachnie, na włosy do pasa wystarczą dwie pompki. Rzeczywiście wygładza włosy, ale tylko jeśli nałożymy na wilgotne, Nakładając na suche włosy spotkałam się z obciążeniem niektórych pasm. Co do ochrony, nie jestem w stanie powiedzieć jak produkt działa w tej kwestii, ponieważ staram się unikać ciepła, ale jeśli już po nie sięgam, mam czystsze sumienie :)
Za swoją cenę, jest to bardzo dobry olejek o pięknym zapachu.

nakładać na wilgotne włosy!

Moja rada po kilku próbach: olejek należy nałożyć na wilgotne, lekko przeschnięte włosy. Ja nakładam tylko na dolne partie/ końcówki. Gdy nałożymy na zbyt mokre włosy - po wyschnięciu nie będzie żadnego efektu. Gdy nałożymy na suche włosy - przytłuścimy je. Gdy nałożymy w odpowiednim momencie - włosy po wysuszeniu będą wygładzone, bardzo miłe i gładkie w dotyku. Zapach olejku jest delikatny, przyjemny i pozostaje na włosach. Skład bardzo dobry - poza silikonami są oleje naturalne, brak alkoholu. Cena na promocji nie jest wysoka.

ładny zapach...i już

Kupiłam po przeczytaniu recenzji poniżej. Byłam niestety troche rozczarowana, ponieważ serum jak dla mnie nie robi nic. Nie c zuję aby moje włosy były zabezpieczone, wręcz przeciwnie. Mam deliaktne wrażenie, że serum wysusza moje końcówki i robi z nich siano.
Olejek nie wytłuszcza włosów, nie ma ryzyka że użyjemy go za dużo, nawet przy cienkich włosach. Niestety dla mnie rozczarowanie i nie rozumiem jego fenomenu.

Mój HIT!

Najlepszy.
Mam bardzo suche włosy. Żaden z olejków które używałam do wykończenia fryzury nie dawał ich rady ujarzmić. A on zrobił to perfekcyjnie! Polecam serdecznie. Kupiłam w ciemno i jestem mega zadowolona. Dobry skład za taką cenę.

Tym razem się udało!

Szampon tej serii mi się nie sprawdził, się olejek do włosów może być ulubieńcem.
Olejek ten kupiłam na promocji, więc cena regularna mnie nie przestraszyła, bo jest trochę za wysoka, jak na skład produktu. Jest to typowy sylikonowy "olejek" do włosów, nakładam go po umyciu włosów na lekko wilgotne włosy, żeby zatrzymać wilgoć we włosach i ochronić przed temperaturą przy stylizacji. Olejek ma bardzo przyjemny perfumowany zapach z nutką cynamonu...MMM jak arabskie perfumy. Jest wydajny, bo wystarczy niewielka ilość. Włosy są lśniące i gładkie. Będę znów polować na promocji :)

Spodziewałam się po nim więcej

Po takich rewelacyjnych opiniach, spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów.
Kupiłam go na promocji za 30 zł.
Włosy mam farbowane, długości do ramion, o dużej skłonności do przetłuszczania. Częstym problemem u mnie jest to, że są oklapnięte, matowe i elektryzują się w sezonie czapkowym. Codziennie muszę je myć rano, więc używam suszarki.
Olejek ma przepiękny zapach, który chwilę się utrzymuje na włosach. Nie przetłuszcza dodatkowo włosów ale też nie powoduje, że wyglądają znacząco lepiej, nie zauważyłam niestety nabłyszczenia. Jest fajny do zabezpieczenia końcówek, nie trzeba używać dodatkowych produktów. Generalnie jego używanie jest przyjemne, można poczuć się luksusowo i przy okazji wygładza ręce podczas nakładania ;)
Można wypróbować ale cudów raczej nie zdziała.

To jeszcze nie to

Kosmetyk ma ładny zapach takie kadzidło. Dość intensywnie pachnie przez pierwsze 2h.
Brakuje tutaj jakiegoś zmiękczenia włosów, nawilżenia czy nabłyszczenia. Olejek lekko ujarzmia włosy i pomaga w walce z kołtunami. Sprawia, że włosy aż tak się nie plączą, ale to tyle i aż tyle.

całkiem przyjemny olejek

Olejek kupiłam zachęcona recenzjami na Wizażu. Muszę przyznać, że jest całkiem przyjemy -mam włosy rozjaśnione, puszące się . Olejek delikatnie je ujarzmia ale nie ma jakiegoś spektakularnego efektu wygładzenia czy też nawilżenia, troszkę łatwiej rozczesać mi po nim włosy. Jak dla mnie jednak lepszy jest np.LECHER Babassu Argan Serum.

Olejek do włosów

Olejek do włosów zrobil na mnie ogromne wrażenie. Olejek bardzo fajnie nawilza i nablyszcza wlosy. Nie obciąża ich, wlosy się super rozczesują po nim.Godny polecenia. Nawet po aplikacji i prostowaniu wlosy sa nawilżone.