Polka, Bursztyn, Krem do twarzy dzień/noc `Nawilżenie + witalność`

Polka, Bursztyn, Krem do twarzy dzień/noc `Nawilżenie + witalność`

To Ty zainspirowałaś markę do stworzenia kosmetyków P♡LKA, które wykorzystują lokalne surowce naturalne. Dzięki nim Twoja skóra będzie dopieszczona, zrelaksowana i zmysłowo pachnąca – z natury piękna.

Taka jest P♡LKA! TRZYMASZ W RĘKACH SKARB – krem, który cudownie nawilża i regeneruje oraz ujędrnia skórę. Pokochasz go za to, jak uelastycznia, spłyca zmarszczki i przyjemnie napina. To także doskonała dawka odżywienia dla Twojej skóry!

Jak dla mnie bomba :)

Warto wspierać polskie produkty, szczególnie, że są fantastyczne!
W przystępnej cenie dostajemy krem bardzo dobrej jakości, wydajny i skuteczny. Krem ma ładny, delikatny zapach. Skóra po regularnym stosowaniu jest wyraźnie nawilżona, odżywiona, napięta i rozświetlona.
Konsystencja jest lekka, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Kosmetyki świetnej jakości

Jakos kosmetyków mowi sama za siebie są niezwykle wydajne
Jest to co wazne polski produkt
Wspieramy polski rynek
Cena nie jest wygórowana
Kazda z nas powinna to miec
Z czystym sumieniem moge go wam polecić

Przyjemny krem

Krem ma bardzo ładne opakowanie . Środek opakowania jest również interesujący, krem ma przyjemny zapach , jest barwy jasnej lekko żółtej. Konsystencja jest lekka . Dobrze nawilża cerę i wygładza dodaje blasku sprężystości i spłucz nawet drobne zmarszczki . Jak najbardziej na plus .

Nic nadzywczajnego

Krem ma.mocny charakterystyczny zapach, mi zupełnie nie przeszkadzał. Dobrze się wchlania, nie pozostawia tłustej warstwy ale niestety żadnych cudów nie czyni. Dla mnie to krem tylko dla tych którzy oczekują od kosmetyku nawilżenia. Nie zauważyłam żadnego wpływu na moj zmarszczki.

Bardzo dobre kosmetyki firmy Polka-dobry krem na każdą kieszeń.

Jak dla mnie strzał w 10 tkę.Nawilża,odżywia,wygładza skórę.Zawiera bursztyn którego w naszym kraju nie brakuje.Ma on jak widać zbawienne działanie na naszą skórę w pielęgnacji.Zapach przyjemny,nie drażniący,opakowanie proste i bez udziwnień.Czego chcieć więcej.Posiadam typ skóry mieszany i krem sprawdza się idealnie.Mam też profil wiekowy 40+ i widzę delikatne spłycenie zmarszczek.Bardzo mi ten krem pasuje i mogę go polecić innym.Cena też jest odpowiednia jak na nasze realia.

Krem Polka Bursztyn

Krem cudownie rozświetla i wyraźnie odżywia oraz wzmacnia skórę. Pokochałam go za to, jak wygładza i spłyca zmarszczki, wspaniale nawilża i przyjemnie napina. To wyjątkowy zastrzyk energii dla mojej skóry.

Coś nowego i przyjemnego

Dobry zarówno na dzień jaki na noc, dziwna budyniowa konsystencja ale nie przeszkadza w nakładaniu, ładny wyczuwalny zapach i najważniejszy efekt nawilżenia oraz rozświetlenia ale nie przetłuszczenia, bardzo dobrze się sprawdza pod makijażem. Mam delikatną cerę i nie podrażnił mnie więc polecam wrażliwcom.

Dobrze nawilża

Bardzo dobry kosmetyk, wszechstronny i naturalny, dobrze nawilża, przyjemnie się nakłada nie pozostawiając tłustej warstwy. Ładny delikatny i naturalny zapach a do tego przyjemne opakowanie. Skóra po nim jest selikatnie napięta i odżywiona wyglada zdrowo i promiennie. Polecam

Krem do twarzy z bursztynem

Krem do twarzy Polka z bursztynem ma lekką konsystencję. Nawilża skórę twarzy i szyi. Jest bardzo wydajny. Szybko się wchłania. Powoduje dobre nawilżenie i odżywienie skóry. Pudełko kremu jest bardzo zgrabne, choć mogłoby mieć większe opakowanie. Krem ma wspaniały zapach.

Taki sobie...

+/- małe zgrabne opakowanie (choć zamiast plastiku mógłby być szklany eko- słoiczek)
+ świeży przyjemny zapach
+dobra konsystencja, łatwo się rozprowadza
+ szybko się wchłania
+fajny naturalny skład
+nie podrażnia, nie uczula
+niska cena
+produkt polski

- dla skóry bardzo suchej okazał się zbyt słaby, pozostawił poczucie niewystarczającego nawilżenia. Polecany jest dla każdego typu skóry, więc sprawdzi się pewnie lepiej dla skóry normalne i mieszanej.

Bursztyn krem do twarzy Polka

Świetnie nawilżają, skóra czysta ładnie oczyszczona, zmarszczki delikatnie spłycone. Skóra wyglada po kilkh dniach jakby na rozjaśnioną i rozpromienioną. Zapach delikatny, skład również miło zaskakuje. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Bursztynowy krem co dnia

Krem znajduje się w gustownym słoiczku. Jego konsystencja jest gęsta. Dobrze się rozsmarowuje na skórze i całkiem dobrze wchłania. Od razu skóra jest nawilżona, można nawet powiedzieć, że ukojona. Cera jest milsza i gładsza w dotyku. Wygląda na odżywioną i świeższą.

Krem doskonale sprawdza się do stosowania po wieczornym demakijażu, ale także pod makijaż.