Syis, Helix Extract Serum Ampoules (Serum ze śluzem ślimaka)

Syis, Helix Extract Serum Ampoules (Serum ze śluzem ślimaka)

Przeznaczone do każdego rodzaju skóry. Polecane szczególnie w przypadku cery trądzikowej, skłonnej do przebarwień oraz wymagającej nawilżenia, odżywienia i przede wszystkim regeneracji. Ampułki przyspieszają regenerację uszkodzonego naskórka, mają właściwości antybakteryjne, bakteriobójcze oraz delikatnie złuszczające. Pomagają w walce ze zmianami trądzikowymi, bliznami, zmarszczkami oraz przebarwieniami. Silnie odżywiają i regenerują.

Fajnie działają

Ampułki z ekstraktem ze śluzu ślimaka firmy Syis kupiłam do zabiegów z dermarollerem. Polecane są one do cery z przebarwieniami, wymagajacej nawilżenia, odżywienia i przede wszystkim regeneracji. Ampułki mają właściwości antybakteryjne, bakteriobójcze oraz delikatnie złuszczające. Opakowanie zawiera 10 szklanych ampułek po 3 ml, ale można je kupić też pojedynczo. Używam ich w trakcie nakłuwania i po zabiegu, po którym twarz jest przez jakiś czas zaczerwieniona. Po tych ampułkach na drugi dzień skóra nabiera blasku, jest jędrniejsza i odżywiona.
Oprócz ekstraktu ze śluzu ślimaka w skład ampułek wchodzą także m.in witaminy A, C i E ,elastyna, kolagen, kwas glikolowy i hialuronowy, kolagen, wit. PP, aloes, kwas mlekowy.
Polecam. Stosowane regularnie odżywiają i rozjaśniają skórę twarzy.

Świetny produkt w przyzwoitej cenie

Ampułki zamówiłam na stronie marki Syis. Na początku nie mogłam się zdecydować, gdyż jednocześnie chciałam mieć odżywioną i nawilżoną cerę a z drugiej strony chciałam chociaż troszkę zniwelować blizny potrądzikowe i krostki. W końcu wybór padł na ampułki ze śluzem ślimaka. Dodam,że ampułki zakupiłam pod zabieg mezoterapii mikroigłowej.

Opakowanie wykonane jest z dosyć twardego, połyskującego papieru. Na środku mamy ładne logo marki oraz nazwę produktu. Dodatkowo znajdziemy dwie ikonki. Jedna z nich to półprofil twarzy kobiety. Opakowanie jak na produkt profesjonalny też tak wygląda jest eleganckie i schludne. W środku w plastikowej wytłoczce znajduje się 10 szklanych 3 ml ampułek z serum. Ampułki dosyć ciężko się łamie. Raz przy otwieraniu się skaleczyłam. Od tamtej pory ampułkę otwieram uderzając w trzon czymś twardym i małym, w moim przypadku były to zwykłe nożyczki.

Serum jest lekko wodniste, ma przyjemny, delikatny zapach. Jak wcześniej wspomniałam ampułki stosowałam podczas zabiegów mezoterapii. Serum szybko się wchłania w skórę, dając uczucie ukojenia, nawilżenia i wyciszenia skóry. Moim zdaniem daje lekko chłodzący efekt, co przy tym zabiegu było ulgą dla skóry. Serum spłaszczyło blizny i dzięki niemu ranki po trądziku szybko się goi. Skóra przy tym była nawilżona. Serum nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Jedna ampułka spokojnie starcza na całą twarz a nawet i może starczyć na szyję i dekolt. Ja całe serum nakładałam podczas zabiegu kilkukrotnie na całą twarz.

Jestem tylko zła na siebie,że nie stosowałam tego serum regularnie co jakiś czas podczas zabiegu. Myślę,że wtedy efekt byłby olśniewający. Dlatego zamawiam kolejne opakowanie i obiecuję sobie,że będę stosować je podczas zabiegu w regularnych odstępach czasu.