Bell, Glam Wear, Glossy Colour (Intensywny lakier do paznokci)

Bell, Glam Wear, Glossy Colour (Intensywny lakier do paznokci)

Bell na lato proponuje szaleństwo na paznokciach - Glam Wear Glossy Colour to błyszczące, intensywne kolory emalii.
Znajdziemy wśród nich mocne czerwienie, silny fiolet, czy tajemniczy kobalt.
Lakiery dobrze się rozprowadzają i mocno kryją. Są dość trwałe i odporne.

Nasycone kolory

Największą zaletą tych lakierów jest przede wszystkim nasycenie kolorów, obojętne czy to butelkowa zieleń czy słoneczna żółć... Kolor jest intensywny, po całości! Dwie warstwy dają dobre krycie. Do tego można liczyć na błyszczące wykończenie. Czyli od razu po kupieniu lakieru i pomalowaniu paznokci mamy efekt WOW, wręcz jak hybryda.
A co dalej? Nie jest już tak kolorowo... dosłownie i w przenośni. Lakier schnie przeciętnie długo, znałam lakiery, które schły dłużej więc nie narzekam. Jednak długo jeszcze trzeba uważać bo na powierzchni tworzą się odciśnięte elementy garderoby/pościeli, nie trudno go tez zarysować. Odpryskuje przy zwykłym trybie aktywności po 2-3 dniach. Dorabiam więc jakieś drobniejsze odpryski, po 5 dniach zmywam cały lakier i tak w kółko, drugi raz, trzeci, dziesiąty... a tu okazuje się, że lakier ups - zgęstniał. Niestety, ale działo się tak z każdym kolorem jaki posiadałam, więc to raczej nie przypadek.
Czy polecam? W tej samej cenie można kupić coś innego o trochę lepszej trwałości, więc... na wielkie wyjście, gdzie zależy nam na jednodniowym efekcie - tak. Na dłużej - raczej nie.

warto kupić

Lakiery z tej serii mają spore buteleczki i wygodny pędzelek, są trwałe i ładnie błyszczą się na paznokciach.
Intensywność koloru nabierają po nałożeniu dwóch warstw.
Cena jest proporcjonalna do jakości.

świetne lakiery

co mi się podoba:
- szeroki wybór kolorystyczny
- niska cena
- mocne krycie
- jednomierne pokrycie bez smug
- dobra wytrzymałość

Jedyne co mi się nie podoba to pędzelek, jest dość cienki oraz nakrętka nieporęczna. Poza tym lakier jako lakier jest naprawdę ok:)

Słaby

Lakier ma bardzo słabe krycie i jest dość gęsty przez co ciężko się nim maluje. Ma za to wygodny, nie zbyt duży pędzelek, którym łatwo się operuje. Buteleczka też jest duża więc starcza na sporo użyć ale wydajność skraca się przez konieczność nakładania kilku warstw lakieru. Jeśli chodzi o trwałość to też nie jest najlepsza, już po kilku dniach pojawiają się odpryski i lakier ściera się na końcach. Za tą cenę można kupić coś lepszego

Zbyt gesty

Kupiłam go bo podobał mi sie kolor. Cieżko mi sie go nakładało na paznokcie a po pierwszej warstwie trzeba było polskość jeszcze raz aby widać było efekt koloru. Niestety przy drugim malowaniu zaczął mi sie rozmazywać. Nie wspomnę że pierwsza warstwa długo schła!!! Druga schła jeszcze dłużej . Poza tym lakier najlepiej nadawał sie do malowania od razu po otwarciu. Raczej więcej go nie kupie. Za duzo zabawy z nim.

Dobry

Piękne kolory, które zawsze zwiodą mój portfel na pokuszenie ;)
niska cena
łatwa dostępność
duży pędzelek
zaskakująca trwałość
kupuję w ilościach hurtowych

Tragedia kolor niebieski 520

Kupując lakier za 12zł, który według producentów jest trwały i superdkryjący spodziewałam się zupełnie czego innego. Niestety niemile się zaskoczyłam ponieważ paznokieć po nałożeniu 1. warstwy wygląda co najmniej jakby był siny, super krycia w ogóle nie posiada. Ciężko pisać o wydajności gdy trzeba nakładać 3-4 warstwy żeby osiągnąć pożądany efekt. Znam dużo tańsze i lepsze lakiery, nigdy więcej nie kupię.

Średniaczek.

Średnio jestem zadowolona... z koloru.
Miałam odcień śliwkowy.
Lakier jest dość gęsty i mocno kryjący. Nie smuży. Ma wygodny pędzelek i ładną buteleczkę. Dosyć długo schnie, ale dla mnie nie ma to większego znaczenia i tak używam topów. Jest dosyć niewydajny. Kilka razy pomalowałam paznokcie i już nie ma połowy buteleczki. Odpryskuje po 3 dniu.
Kolor średnio mi się podoba. Jest za bardzo "landrynkowy" i oczywisty. Wolałabym coś bardziej stonowanego, przydymionego. Zresztą cała gama kolorystyczna tych lakierów taka jest- oczywista.

Więcej nie trzeba

Nie wymagam dużo od lakieru. Ten akurat kupiłam przy okazji jakichś internetowych zakupów. Pomyślałam dlaczego by nie wziąć i tak stałam się właścicielką rewelacyjnego lakieru do paznokci!

Zalety:
- cena
- pojemność
- bardzo ładna buteleczka
- szeroka gama kolrystyczna
- wygodny pędzelek
- pigmentacja! Lakier rewelacyjnie kryje już po pierwszej warstwie
- jest bardzo trwały - spokojnie 4 dni bez żadnych topów
- paznokcie po nałożeniu lakieru pięknie błyszczą
- łatwy do zmycia
- nie barwi płytki paznokcia

Wady:
- brak

Super :)

W żadnym ze sklepów, w których normalnie kupuję kosmetyki nie ma lakierów Bell i pewnie dlatego mam tylko jeden, kupiony… z 10 lat temu. Nie przesadzam. Kupiłam go bardzo dawno temu, a lakier ma konsystencję jakbym otworzyła go wczoraj, nie rozwarstwił się i nadal świetnie się spisuje. I za to duży plus.

Poza tym dobrze się nakłada, dobrze kryje (wystarczą dwie warstwy) i nie ma problemów z trwałością czy zmywaniem. I tak zawsze używam nabłyszczacza, ale Bell mogłabym nosić nawet bez niego. Pędzelek jest klasyczny cienki i całkiem wygodny. Mam odcień lakieru na granicy czerwieni i pomarańczu i od kilku różnych osób już usłyszałam komplementy pod jego adresem.

Plusy:
+cena
+trwałość
+dobre krycie
+dobrze się rozprowadza
+wygodny pędzelek

Minusy:
-dostępność

Bardzo słaby

Oceniam kolor 402 bardzo jasny róż. Jak dla mnie bardzo słaby produkt . Ciężko go równomiernie rozłożyć na paznokciu bardzo smuży. Krycie ma bardzo słabe gdyż potrzeba minimum trzech warstw aby płytka została dokładnie pokryta, przez to lakier jest nie wydajny. Trwałość określiłabym jako średnią trzyma się na moich paznokciach trzy dni pózniej zaczyna odpryskiwać. Dość długo schnie i niestety odbija się na wszystkim dookoła . Nie jest drogi ale spodziewałam się po nim czegoś więcej , ja na pewno się nie skusze ponownie na żaden z kolorów

zależy od koloru

Miałam trzy kolory: mleczny delikatny róż 402 oraz intensywne chabrowy i morski.
O ile z różu byłam bardzo zadowolona i zużyłam całą buteleczkę, o tyle tymi intensywnymi kolorami nie potrafiłam pomalować ładnie paznokci. Były za rzadkie, rozlewały się na skórki, potrzebne były trzy warstwy, aby nie było prześwitów.
Po kilku razach oddałam koleżance, która jest specjalistką w malowaniu paznokci, ona również nie była lakierami zachwycona.