Polka, Bursztyn, Woda micelarna `Oczyszczenie + wzmocnienie`

Polka, Bursztyn, Woda micelarna `Oczyszczenie + wzmocnienie`

To Ty zainspirowałaś markę do stworzenia kosmetyków P♡LKA, które wykorzystują lokalne surowce naturalne. Dzięki nim Twoja skóra będzie dopieszczona, zrelaksowana i zmysłowo pachnąca – z natury piękna. Taka jest P♡LKA!
Zafunduj skórze rewitalizujący zabieg oczyszczający z bursztynem- micelarna woda nie tylko idealnie usuwa makijaż oczu i ust oraz inne zanieczyszczenia, ale też doskonale wzmacnia i tonizuje.

Bardzo dobry

To mój pierwszy kosmetyk z tej serii, przyznam, że kupując go byłam bardzo ciekawa jak się sprawdzi i na szczęście się nie rozczarowałam:)
Bardzo mi odpowiada zapach - jest co prawda ciężki ale bardzo słodki, jakby landrynkowy. Niektórym - szczególnie zwolennikom bezzapachowych kosmetyków do twarzy - może przeszkadzać, niemniej jednak dla mnie akurat ten zapach to duży plus produktu.
Bardzo dobrze zmywa makijaż - rzadko się to zdarza płynom micelarnym , z reguły mam problem ze z myciem tuszu do rzęs - tu problem ten nie występuje.
Dodatkowo chyba największa zaleta to fakt, że produkt ten nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie, delikatnie ją nawilża.
Podsumowując - jeżeli szukasz płynu micelarnego, który nie wysusza skóry, dobrze zmywa makijaż i jesteś zwolenniczką produktów o intensywnym, słodkim zapachu to jest to zdecydowanie produkt dla Ciebie:)

Całkiem ok!

Bardzo fajnie zmywa makijaż, ma jednak problem z wodoodpornym tuszem, no ale tego można było się domyślić. Jest przyjazny dla cery, nie wysusza, bardzo specyficzny, ale nie drażniący zapach. Zachęcająca cena, bardzo ładnie wygląda wizualnie.

Woda jest ok

Woda to super produkt do demakijażu twarzy. Bardzo dobrze usuwa makijaż z twarzy, nie wysusza. Nie polecam niestety do demakijażu oczu, ja odczuwałam lekkie pieczenie. Co prawda skóra nie robiła się szczegolnie podrazniona, czy czerwona ale dyskomfort był.

Przyjemny

To mój pierwszy kosmetyk marki Polka i jestem jest nawet ok chociaż ma specyficzny zapach. Dobrze sobie radzi z demakijażem twarzy ale oczy i usta lepiej zmyć czymś innym, tusz nie schodzi dobrze i podrażnia oczy. Jest wydajny i dzięki przezroczystej butelce kontrolujemy jego ilość.

Używa produktu od: próbka

Zmywanie makijażu z Polką jest dziecinnie proste.

Bardzo dobry płyn micelarny.Delikatny,nie podrażnia,zmywa makijaż może nie do końca wodoodporny ale większość takich produktów ma z tym kłopot.Jako kolejny krok w zmywaniu makijażu dobrze się sprawdza.Tuszu nie domyje do końca ale to nie jest duża wada bo lepiej stosować produktu dopasowane tylko do demakijażu oczu.Jestem na tak jest bardzo wydajny i ma przystępną cenę.

Płyn micelarny Polka Bursztyn

Płyn micelarny Polka Bursztyn doskonale tonizuje, odświeża skórę. Poradzi sobie nawet z wieczorowym makijażem, nie jest tłusty. Nie napina skóry, skóra jest odświeżona przygotowana na użycie ulubionego kremu.

Przyjemne odświeżenie

Ciekawy pomysł z bursztynem. Delikatny ale i bardzo skuteczny produkt, szybkie i łatwe oczyszczenie. Bardzo wydajna woda, pięknie pachnie i skutecznie tonizuje. Cera jest po oczyszczaniu nawilżona, promienna i świeża. Dobrze się sprawdza również podczas demakijażu. Bardzo delikatny produkt i przyjemny w stosowaniu.

Skuteczne oczyszczenie

Płyn bardzo przyjemnie i skutecznie oczyszcza skórę zarówno z zanieczyszczeń jak i makijażu, fajnie odświeża, odżywia i nawilża pozostawiając twarz gotowa na dalszą pielęgnację. Bardzo wydajny o przyjemnym i delikatnym zapachu.

Woda miceralna z bursztynem Polka

Woda miceralna wspaniale oczyszcza skórę twarzy, dbając przy tym o jej dobre nawilżenie. Zapach wody jest cudowny. Pojemność wody jest bardzo wydajna. Jednak jestem na nią uczulona. W trakcie jej używania zaczęła mnie swędzieć twarz. Oceniam na 6 grafikę opakowań kosmetyków.

Dość fajny produkt

+wygodne opakowanie (mogło by być bardziej eko)
+ produkt polski
+ ciekawy, naturalny skład, bez zbędnych barwników czy innej chemii
+ bardzo przyjemny zapach
+ całkiem skuteczny, usuwa makijaż, koi, tonizuje, nawilża
+dobra cena
+ogólnie mogę powiedzieć, że sprawdził się przy skórze suchej

- trzeba uważać, żeby nie dostał się do oczu, bo powoduje to lekkie pieczenie

Woda micelarna Polka z bursztynem

Świetnie nawilżają, skóra czysta ładnie oczyszczona, zmarszczki delikatnie spłycone. Skóra wyglada po kilkh dniach jakby na rozjaśnioną i rozpromienioną. Zapach delikatny, skład również miło zaskakuje. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Bursztynowy demakijaż

Woda micelarna jest wygodna w użyciu. W łatwy sposób aplikuję ją na waciki kosmetyczne, a następnie nimi oczyszczam codziennie twarz z makijażu oraz zanieczyszczeń dnia codziennego.

Dobrze usuwa makijaż oczu (cienie do powiek, kredkę, tusz do rzęs). Przy tym nie podrażnia oczu. Skóra po takim demakijażu nie jest wysuszona.

To dobry kosmetyk do wieczornego demakijażu codziennego make up.