Safina, Kremowe mydło toaletowe

Safina, Kremowe mydło toaletowe

Mydło toaletowe. Zawiera ekstrakt z nasion bawełny. Przebadane dermatologicznie.

mydła
50 - 100ml
Skóra
normalna

Dobry produkt

Miałam już kilka produktów marki Safina, które zaskoczyły mnie dobrą jakością w niskiej cenie. Będąc w drogerii zakupiłam kilka innych propozycji marki i jak dotąd jestem zadowolona. Mydło kremowe o zapachu bawełny należy obecnie do czołówki moich ulubionych myjadeł i często po nie sięgam.

OPAKOWANIE

Kartonowe opakowanie jest charakterystyczne dla wszystkich mydełek tej marki, różni się tylko kolorem napisów i grafiką. Tutaj mamy grafikę przedstawiająca krople mleka na białym tle uwieńczone logo marki. Delikatna szata graficzna, przyjazna dla oka czcionka, połączenie bieli, granatu i beżu dają ciekawy efekt wizualny.

MYDŁO

Kostka ma prostokątny, opływowy kształt z zaokrąglonymi brzegami. Na środku znajdziemy logo marki . Mydełko ma białą i przepiękny zapach. Jest to zapach kremowy, ciepły, otulający nawiązujący nieco do bawełny, ale niekoniecznie. Mydełko bardzo dobrze oczyszcza skórę dłoni, nie pozostawia uczucia suchości, szorstkości czy ściągnięcia. Skóra po myciu jest delikatna i gładka, nieco nawilżona, choć i tak wymaga nałożenia kremu, co zwykle robię po umyciu rąk. Mydełko jest wydajne, tanie jak na produkt tak dobrej jakości, choć z jego dostępnością u mnie bywa różnie i nie wszystkie drogerie czy sklepy je mają. Czasem stosuję je również do mycia pędzli czy gąbeczki do podkładu - również spisuje się tutaj świetnie i delikatnie oczyszcza nie niszcząc akcesoriów.

PLUSY
+ ładne opakowanie
+ śliczny zapach
+ delikatne i skuteczne oczyszczanie
+ brak uczucia ściągnięcia po myciu
+ korzystna cena
+ wydajność
+ wielofunkcyjność