L`Oreal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

L`Oreal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

Nowa i udoskonalona wersja Podkładu #1 True Match składa się w 80% z olejków pielęgnacyjnych dzięki którym po 2 tygodniach cera staje się gładsza i bardziej rozświetlona*. 15 dostępnych odcieni zapewnia 100% dopasowania do odcieni skóry Polek oraz 24 godzinne nawilżenie i komfort.

*Test konsumencki, 103 kobiety
** Test instrumentalny

Delikatny podkład, ale może wysuszać skórę.

L`Oreal Paris True Match jest bardzo delikatny, wodnisty.
Plusem jest, że można nałożyć cieniutką warstewkę, a po paru godzinach dołożyć następną i nic nam się nie wałkuje.
Nie wchodzi też w reakcję z kremami.
Delikatnie matuje i wyrównuje koloryt.
Jednak nie odczułam żadnych pielęgnacyjnych i nawilżających jego właściwości.
Wręcz odwrotnie - może powodować wysuszanie skóry.
Jestem z natury bardzo blada - odcień 1N Ivory trafiłam w dziesiątkę:)
Ładnie dopasowuje się do koloru skóry.
Szkoda tylko, że wysusza.

Podkład na co dzień

Przyjemny podkład do codziennego stosowania. Wygląda naturalnie, ujednolica koloryt skóry ale nie tworzy efektu maski. Nie zapycha cery, nie podkreśla suchych skórek. Nie ma mocnego krycia, pod oczy i na niedoskonałości trzeba użyć korektora.
Co ważne - nie oksyduje. Ma szeroką gamę kolorystyczną.
Mam cerę mieszaną, więc po kilku godzinach wyświeca się w strefie T, ale po ściągnięciu sebum i przypudrowaniu nadal wygląda dobrze. Jest średnio trwały, nie radzi sobie zbyt dobrze pod maską.
Opakowanie z pompką jest bardzo higieniczne. Podkład jest wydajny.
Spełnia moje oczekiwania.

Idealny w swej kategorii

To jest fluid idealny, dla kobiet, które mają prawie że nieskazitelną cerę i chcą wyrównać koloryt, rozświetlić zdrowo twarz, ale przy tym zachować naturalny wygląd skóry. Dla takich właśnie celów jest ten podkład, idealny do stosowania na co dzień. Nic więcej, nic mniej. Jeśli szukacie czegoś innego, kryjącego, trwałego to nie kupujcie L'Oreal true match.

Może jest dobry ale przy mojej mieszanej cerze się nie sprawdził....

Po przeczytaniu tak pozytywnych opini i ja postanowilam go zakupić, wybrałam odcień N2 Vanilla ( dobierała mi odcień Pani z drogerii R...) w domu okazał się dla mnie niestety za ciemny, mam wrażenie że lekko oksyduje na twarzy po aplikacji.
Opakowanie podkladu wykonane z przeźroczystego szkła, plus za pompkę która działa bez zarzutu nie zacina się i nie zapycha, odmierza idealną ilość produktu.
Konsystencja jest dość płynna ale nie lejąca, podklad dobrze współgra z gąbeczką i pędzlem.
Podklad dość dobrze rozprowadza się na skórze, nie wchodzi w załamania, daje mojej mieszanej cerze ładne, satynowe wykończenie.
Samo krycie jest dość słabe, wciaz widać na twarzy jakieś krostki czy przebarwienia, skóra po zastosowaniu jest jedynie ujednolicona.
Podklad jest bardzo komfortowy w noszeniu, nie czuć go w ciągu dnia na twarzy.
Bardzo dobrze współgra z kazdym kremem nie roluje się ale juz nie zawsze z każdym pudrem(ciastkuje się z pudrami matujacy)
Niestety na mojej twarzy nie trzyma się zbyt długo, po dwoch godzinach od aplikacji świece się niesamowicie. Dodatkowo podklad w dziwny sposób znika z mojej twarzy zostawiając nieestetyczne placki.
Nie przetrwa też pod żadną maseczką.
Podchodziłam do niego kilka razy ale efekt był podobny. Oddałam go mamie, która ma sucha skórę i u niej podklad wygląda naprawdę ładnie nawet bez przypudrowania.

MINUS 5 GWIAZDEK

ZALETY:
Szeroka gama kolorów
higieniczne opakowanie
ładny naturalny efekt
przyzwoite krycie
WADY
ściera się szybko, pod maseczką niemal od razu
wchodzi w pory, przy mojej tłustej skórze mam twarz w kropkach
podkreśla suche skórki
wyświeca się bardzo
wysoka cena

Najlepszy na co dzień :)

Ulubiony. Lubie, bo wystarczająco kryje, a nie robi efektu maski. Pięknie się wtapia. Latem mam odcień 3R/3C (Rose Beige), natomiast od jesieni, wraz z zejściem opalenizny, 2R/2C Rose Vanilla. Kolorystyka dopasowana do typów kolorystycznych zgodnie z analiza kolorystyczna. Kolory ciepłe, zimne, neutralne w palecie :) ja jako zgaszone lato mam odcień zimny przełamany różem. Myśle, ze osoby z bardzo jasna, alabastrowa cera, raczej nie znajda odpowiednika w palecie. Zawsze jak używam tego podkładu to wyraźnie poprawia mi się cera, a mam tłusta i problematyczna. Nigdy nie pogarszał mi ten podkład stanu cery i nie zapychał - za co kolejny plus! W związku z tym, ze trochę rozświetla, stosuje na niego puder matujący i w ciągu dnia robię tylko poprawki pudrem. Bardzo ładnie trzyma się w ten sposób przez cały dzień. Przesiadłam się na true match z revlon color stay, który trochę mocniej kryje, natomiast jest dla mnie za ciężki i nie wyglada tak naturalnie. True match pięknie wtapia się i nie tworzy efektu maski. Póki co, nie znalazłam godnego następcy, a wypróbowałam już wiele, droższych jak i tańszych (fenty beauty i estee lauder double wear-za ciężkie, clinique even better i maybelline superstay active wear-masakra, pory widoczne i rolowanie). True match przypomina mi maybelline affinitone, który tez pięknie się wtapia, ale ma słabsze krycie. Dla mnie hit, zarówno do sklepu jak i na imprezę. Ciekawa jestem czy znajdę jakiś sensowny zamiennik. Do tej pory cały czas do niego wracam.

Fajny podkład na co dzień

Ten podkład to mój hit! Poleciła mi go 2 lata temu makijażystka. Z jej polecenia postanowiłam go sprawdzić i od tamtej pory został u mnie na stałe. Mam mieszaną cerę, świetnie zakrywa niedoskonałości nie pozostawiając przy tym efektu maski. Fajnie się stapia ze skórą i w połączeniu z pudrem matującym daje bardzo fajny efekt. Używam go również jako korektor pod oczy. W drogeriach internetowych jest w bardzo przystępnej cenie ok. 25zł. Ma bardzo duży wybór kolorów. W moim przypadku mam sprawdzone dwa kolory - jeden na okres letni, drugi na zimowy. Dodatkowo podkład jest zamknięty w ładnej szklanej buteleczce z praktyczną pompką.

Super

Podkład True Mach to jeden z najlepszych jakie miałam i na pewno go jeszcze kupię! Świetnie matuje, zakrywa niedoskonałości a przy tym nie ma efektu maski. Konsystencja jest przyjemna przez co dobrze się go rozprowadza po twarzy i jest bardzo wydajny

Najjaśnieszy odcień jest dla mnie za ciemny..

Podkładu używam codziennie w celu ujednolicenia kolorytu mojej skóry oraz ewentualnego przykrycia wyprysków.
Lubię testować nowości dlatego tym razem zdecydowałam się na podkład True Match. Wybrałam go ze względu na dostępne, jasne odcienie oraz promocyjną cenę.

Jego opakowanie prezentuje się bardzo ładnie i samo użytkowanie jest przyjemne- pompka się nie zacina i daje odpowiednią ilość produktu.

Niestety podkład sam w sobie na mojej skórze niekoniecznie się sprawdził.
Pomimo że wybrałam najjaśniejszy odcień to jest on wciąż za ciemny na moją bladą buzię. Jego krycie jest ok, można je łatwo budować. Produkt nie jest wyczuwalny na skórze ALE nie prezentuje się on estetycznie- podkreśla suche skórki, wchodzi w załamania. Przy nakładaniu bronzera się ściera.

Mój nr 1

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych podkładów och i ach na YouTube , wszędzie kupiłam go na promocji Rossmann byłam ciekawa tego produktu jestem nim zachwycona jest bardzo dobry idealny dla osób które nie wiedzą co wybrać na początek

Dobry, lekki i nawilżajacy

Podkład w wygodnym opakowaniu z pompką co zdecydowanie ułatwia aplikacje.

Konsystencja podkładu jest dość wodnista - ja osobiście wolę bardziej gęste - zbite.

Podkład dobrze kryje ale nie wysusza, nie tworzy maski, nie podkreśla skórek. Podkład pozostawia naturalny efekt na cerze, cera zostaje promienna i rozświetlona.

Produkt wydajny i trwały - nie ściera się.

Super podkład

Podkład ma bardzo szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla swojej karnacji. Podkład bardzo łatwo rozprowadza się po twarzy, jest bardzo wydajny- już jedną pompką możemy pokryć całą twarz. Produkt nadaje bardzo naturalne średnie krycie, oraz ma wykończenie lekko matowe. Podkład jest bardzo lekki przez co praktycznie nie wyczuwalny na skórze. Jestem bardzo zadowolona z produktu.

Nie sprawdził się

Podkład niestety mnie zawiódł. Przede wszystkim nie odpowiadało mi to jak wygląda na skórze. Czytałam, że podkreśla suche skórki, ale myślałam, że peeling załatwi sprawę - niestety chyba był za słaby, bo dalej miałam uwidocznione suchości, o których nawet nie miałam pojęcia : P Chyba żaden podkład czegoś takiego nie dokonał na buzi, niezależnie od stanu mojej skóry, a mam mieszaną z przetłuszczającą się strefą T. Miałam wręcz wrażenie, że wpił mi się w twarz i ciężko mi było go zmyć, więc nie rozumiem skąd w obietnicy producenta nawilżenie ?
Gdy już potraktowałam skórę papierem ściernym(kiepski żart) To wyglądał znośnie.
Następna sprawa to fatalny kolor Ivory. W sklepie nie było wersji Golden Ivory, więc mimo, że skórę mam jasną w żółtej tonacji nie myślałam, że będzie różowy, co najwyżej neutralny, z jakimś lekko żółtym pod-tonem, bo takie gdzieś głosy słyszałam, a okazał się łososiowy. :( Więc jeśli jesteście blade w neutralnej, bądź żółtej tonacji nie sięgajcie po ten odcień.
Krycie jest ok, można budować, ale bardzo widocznych blizn nie zakryje.